26

Odp: pękające pięty

Mam nadzieję, że nie będzie to uznane jako spam, ale naprawdę rewelacyjnie spisują się kremy do stóp Tiande

27

Odp: pękające pięty

Może nie będę oryginalna, ale na pękające pięty nic tak dobrze nie pomaga jak balsam z masłem Shea na wagę. Osobiście polecam kupić balsam, Wam pozostawiam wybór zapachów wink

28

Odp: pękające pięty

Jeśli problem jest w niedoborach, żaden specyfik zewnętrzny nie pomoże na dłuższą metę. Dlatego uważam, że warto przyjrzeć się jeszcze diecie, oprócz wydawania pieniędzy na mazidełka.

29

Odp: pękające pięty

[quote=niechcemisie]Jeśli problem jest w niedoborach, żaden specyfik zewnętrzny nie pomoże na dłuższą metę. Dlatego uważam, że warto przyjrzeć się jeszcze diecie, oprócz wydawania pieniędzy na mazidełka.[/quote]

Świete słowa, zgadzam się w 100% z koleżanką. Złe jedzenie powoduje większość problemów ze skórą - to nie ulega nawet większej dyskusji...

30

Odp: pękające pięty

Też się zgadzam z tym.
[quote=Autisticart][quote=niechcemisie]Jeśli problem jest w niedoborach, żaden specyfik zewnętrzny nie pomoże na dłuższą metę. Dlatego uważam, że warto przyjrzeć się jeszcze diecie, oprócz wydawania pieniędzy na mazidełka.[/quote]

Świete słowa, zgadzam się w 100% z koleżanką. Złe jedzenie powoduje większość problemów ze skórą - to nie ulega nawet większej dyskusji...[/quote]

31

Odp: pękające pięty

Ja stosuję świetny krem S.O.S ale trzeba to robić regularnie codziennie najlepiej rano i wieczorem, a stwardniały naskórek usuwam płynem acerin

32

Odp: pękające pięty

Ja stosuję od dłuższego czasu i polecam serum o nazwie Stop pękającym piętom.  Usuwa szorstkość pięt, zapobiega ich rogowaceniu i skłonności do pękania. Skóra staje się zregenerowana, gładka i miękka w dotyku. Efektu nie doświadczymy natychmiast, ale po dłuższym okresie rzeczywiście moja skóra na piętach przestała pękać.

33

Odp: pękające pięty

Ja chyba kiedyś miałam z schoola krem na pękające stopy, ale pamiętam że był genialny.

34

Odp: pękające pięty

Może spróbuj skarpet Bielendy, tych z aktywnym węglem i glinką białą, nie wiem tylko czy one pomagają na pęknięcia które już są, możesz  to przetestować.

35

Odp: pękające pięty

wymocz w rumianku, potem nałóż na nie grubą warstwę wazeliny albo jakiegoś bardzo nawilżającego kremu, na to woreczek foliowy i to do skarpety. połóż się w tym spać i gwarantuję, że rano będą nie do poznania. i ważne żeby foliowych woreczków nie pomijać, bo to właśnie dzięki nim stopy tak chłoną krem. może też być folia spożywcza.

36

Odp: pękające pięty

Dieta swoją drogą, z reguły pękające stopy to efekt niedoboru witamin z grupy B. Ale warto zrobić dokładne badania, żeby się upewnić, czego jeszcze brakuje. No i koniecznie wizyta u podologa. Cennych rzeczy można się dowiedzieć o swoim zdrowiu.

37

Odp: pękające pięty

Mi pomogło smarowanie wilgotnych pit olejem migdałowym i zostawianie na 2-3 godz.

38

Odp: pękające pięty

Mnie kompleksowo pomogło stosowanie skarpetek złuszczających. Robię zabieg dwa razy do roku (wiosna i jesień) i nie mam już problemów z rogowaceniem i pękaniem. Ostatnio nawet moja kosmetyczka była pod wrażeniem efektów.

39

Odp: pękające pięty

U mnie po nich jest podrażnienie więc pozostaje pumeks