1

Temat: klima

Macie w domu klimatyzację?  Ja coraz częściej zastanawiam się nad jej założeniem... Możecie podsunąć mi jakieś informacje na ten temat, porady czym się kierować przy wyborze. Przeglądam na stronie  i nie wiem który wybrać...

2

Odp: klima

Nie mam i nawet o tym nie myślałam.. Nie mam nasłonecznionych wnętrz, a zimą jest i tak ogrzewanie...

3

Odp: klima

Ja najpierw muszę pomyśleć o porządnym ogrzewaniu.

4

Odp: klima

Ja najpierw muszę pomyśleć o porządnym ogrzewaniu.
To pomyśl o firmie Viessmann. Mają świetny sprzęt a i działa bardzo sprawnie.

5

Odp: klima

Klimatyzacja to wybawienie w czasie upałów. Warto jednak pamiętać, że  klimatyzacja będzie właściwie służyła, jeśli będziemy ją odpowiednio konserwować. W tym celu możemy skorzystać z oferty  Nie warto lekceważyć tego. To niezwykle ważne dla naszego zdrowia.

6

Odp: klima

Klima to raczej dość droga sprawa niestety

7

Odp: klima

Ja się nad tym zastanawiam. Bardzo u mnie duszno.

8

Odp: klima

Ano posiadam w domu klimatyzację smile Choć przebojów, szczególnie na początku miałam z nia naprawdę wiele, najpierw zatrudniłam ekipe pewnego Pana z mojego miasta, która jednak w polowie prac olała zlecenie, tlumaczac się bardziej intratnym, za granica.

9

Odp: klima

Jak się ma okna na południe to klima jest bardzo potrzebna w upały. Ale u mnie są wschodnie i północne, więc aż tak mieszkanie się nie nagrzewa, więc oszczędzam sporo prądu, bo klima go jednak zżera...

10

Odp: klima

Oj tak, klima jest niezbędna w takie upały 30 stopni+ jak mamy w wakacje...