26

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Spytaj dziecka. Jeżeli odpowiedź nie będzie głupia to wiesz co robić.

27

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Najlepsze obozy krajowe i zagraniczne są do znalezienia w sieci. Krajowy rynek usług turystycznych, jak Polska długa i szeroka, odpowiada dziś najwyższym międzynarodowym standardom , dlatego właśnie kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe w Polsce cieszą się na powrót dużym zainteresowaniem. Do wyboru mamy zarówno wakacje nad morzem, jak i obozy w górach. Niewątpliwą zaletą wakacji krajowych jest dogodny i stosunkowo krótki dojazd. Wyjazd na kolonie autokarem, to ponad to kolejna wielka przygoda, jaka czeka najmłodszych, którzy w trakcie podróży mogą podziwiać piękno naszego kraju. Bardzo bogatą ofertę obozów i kolonii, stanowią także wyjazdy zagraniczne, zwłaszcza dla starszych dzieci i młodzieży szkół średnich. Mogą oni spędzić niezapomniane chwile w każdym niemal zakątku Europy, w zależności od własnych upodobań, a także potrzeb.

28

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Mogę  polecić obozy nad morzem:) Mają doskonale zaplanowane i zorganizowane obozy smile Nikt na pewno nie zdąży się nudzić smile

29

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Jeśli chodzi o kierunki tanie i odpowiednie pod młodzież, to mam kilka propozycji:
Grecja - Paralia, Leptokaria, Olympic Beach
Bułgaria - Złote Piaski, Słoneczny brzeg
Włochy - Rimini, Bibione

Każdy z kierunków do ogarnięcia za przyzwoite pieniądze. Wejdź na Travelplanet i wybierz wszystkie dla porównania. Teoretycznie najlepsze warunki za dane pieniądze dostaniecie w Bułgarii, z tym, że tam nie ma co zwiedzać. Ale pewnie młodzieży to zwiedzanie średnio interesuje ;-)

30

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Bez przesady, w Polsce też są fajne miejsca, np. parki rozrywki.

31

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Kiedyś wakacje u babci to był standard, a dziś to już trzeba zapewniać rozrywkę:)