26

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Dla mnie długo weekend to przede wszystkim czas dla siebie big_smile A najbardziej czas lubię spędzać aktywnie, więc kiedy tylko mogę, korzystam z tej oferty: kajaki Mazowsze [url]http://www.nadpilice.pl/[/url]

27

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

W ten długi weekend zaplanowaliśmy rowerową podróż na Mazury, do Augustowa smile

28

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Doczekałam się wolnego tygodnia. Jest wspaniale! Nie wiedziałam, że siedzenie w domu może dawać tyle szczęścia big_smile

29

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Tak, prawie nie wstaję od stołu wink Waga chyba tego nie wytrzyma:/

30

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Vika, ja się boję stawać na wagę, a czuję, ze spodnie ciasne się zrobiły. Ostatnio dużo stresu zajadałam.
Ogólnie przez święta trzymałam się dobrze, ale po świętach te wszystkie resztki zaczęłam wyjadać.

Teraz mam wolny tydzień... bo choruję.

31

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Gdybym miała taki wolny tydzień to przede wszystkim zajęłabym się działką... Ostatnio byłam tam 1-3 maja i aż boję się pomyśleć jak wyrosła trawa i chwasty po tych deszczach...

32

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Ja nie biorę wolnego na majówkę, bo potrzebuję dłuższego urlopu w wakacje...

33

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Przydają się takie wolne dni, zawsze jest coś do zrobienia w domu...

34

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Zapowiadają się dwa dłuuugie wolne tygodnie, jeśli ktoś pracuje od pon.-pt. i ma możliwość wziąć 3 dni urlopu pod koniec grudnia i 3 na początku stycznia.

Zakładam, że w mojej firmie za 6-go stycznia dostaniemy dzień wolny 5 stycznia. Biorąc 6 dni urlopu w dniach 27-29 grudnia i 2-4 stycznia wyjdzie aż 16 dni wolnego z rzędu!

Planujecie jakieś dłuższe wolne na ten czas?

35

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Skoro już mam podpowiedź kiedy weekendowac to nic tylko brać wolne ☺Ja wezmę urlop w styczniu i będzie świetna okazja do wypoczynku na nartach ☺

36

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Ach, to masz ciekawe plany widzę smile Ja będę się uczyć do styczniowych egzaminów hmm