1

Temat: Lokata z dużym oprocentowaniem

Szukasz dobrej lokaty ? Jeśli chcielibyście znaleźć idealne lokaty to koniecznie zobaczcie na te najlepsze zestawienia lokat a zobaczycie że te lokaty są z dużym oprocentowaniem i krótkim terminem !

2

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

W tej chwili duże oprocentowanie to tylko kilka %, lokaty z funduszem mają więcej, ale to ryzyko, więc słaby wybór..

3

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Obecnie już nie ma dobrych lokat ;/

4

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

No niestety nie i z tego własnie powodu warto jest zastanowić się nad zainwestowaniem w coś innego.... Sama ostatnio zastanawiałam się w co zainwestować pieniądze z oszczędności ( nie chcieliśmy wszystkiego trzymać w złotówkach).Zdecydowalismy się część odłożyć na lokacie, część na funduszach inwestycyjnych. No a za część pieniędzy kupiliśmy złoto.. Mają tam spory wybór. Plus takiej inwestycji jest taki, że złoto nigdy nie straci. Zawsze będzie miało dużą wartość.

5

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

nie wiem jaka jest najlepsza lokata ale z pewnością można sprawdzić to w jakiejkolwiek porównywarce ofert smile uważam jednak, że wszystkie są do siebie podobne i są to najpewniejsze sposoby na oszczędzanie smile

6

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Kompletnie nie opłaca się teraz trzymać pieniędzy na lokacie. Odsetki są tak małe, że wręcz śmieszne, więc lepiej zainwestować w coś swojego. Daj sobie spokój z lokatami, bo chyba nawet poniżej realnej inflacji się wychodzi.

7

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Ale biznes też wiąże się z ryzykiem, że może nie wypalić...

8

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Ciągle dobrą lokatą  jest złoto:)

9

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Teraz już nie ma lokat z wysokim oprocentowaniem, nie te czasy.

10

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Można coś tanio kupić, a drogo sprzedać:)

11

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Lokaty w bankach nie są raczej zbyt korzystne

12

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

A to fakt. Czytałam ostatnio niektóre oferty i faktycznie nie ma na czym oka zawiesić.

13

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Jakoś wolę oszczędzanie po przez systematyczność inwestowania. Co miesiąc jakąś kwotę. Kwestia jakie to oszczędności mają być i na jaki okres. Warto czasem inwestować.

14

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Dobrą lokatą jak dla mnie jest złoto, ale ostatnio złoto leci na łeb na szyję i co siez tym wiąże ? Straty, same straty, mam sporo biżuterii złotej w domu i chciała bym ją spieniężyć aby za dużo nie stracić. Możecie polecić jakiś dobry lombard ?

15

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

[quote=justa31]Obecnie już nie ma dobrych lokat ;/[/quote]

No niestety i jest coraz gorzej, jest jeszcze kilka promocyjnych, ale ogólnie słabo. Szukam i szukam i już nic nie znajduję. Z reguły te z lepszym oprocentowanie wymagają otwierania konta, a to się mija z celem. Tu jest o tym artykuł dlaczego nie opłaca się zakładać lokaty z kontem i dlaczego lepsze są te lokaty bez konta. Większość jest bez konta, ale nie wszystkie. Tych z kontem nie ma co zakładać. Licząc różnice w oprocentowaniu to wychodzą grosze przy takich lokatach.

Ostatnio edytowany przez Gabila (2017-08-22 22:41:30)

16

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

[quote=koleczko4]Dobrą lokatą jak dla mnie jest złoto, ale ostatnio złoto leci na łeb na szyję i co siez tym wiąże ? Straty, same straty, mam sporo biżuterii złotej w domu i chciała bym ją spieniężyć aby za dużo nie stracić. Możecie polecić jakiś dobry lombard ?[/quote]

Koleżanka wspominała, że nabyła kilka super unikatów. Była bardzo zadowolona, ja też już upatrzyłam jedną rzecz.

17

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

ja tam wolę się nie angażować w lokaty bo niewiele się na nich zarabia, a można bardzo wiele stracić.

18

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

W tej chwili 01% to poniżej inflacji nawet... Śmiech na sali

19

Odp: Lokata z dużym oprocentowaniem

Obecnie podniesiono oprocentowanie i są lokaty nawet na 7%, ale trzeba założyć je na rok lub dłużej.