26

Odp: Podkłady i pudry

U mnie dobrze sprawdza się podkład Catrice hd liquid albo bourjois healthy mix, fajnie kryją i nie wysuszają cery... Z pudrów używam Rimela matującego albo też bourjois

27

Odp: Podkłady i pudry

Idealny podkład do wrażliwej skóry kupiłam w aptece, dla mnie jest idealny

28

Odp: Podkłady i pudry

A powiedzcie mi proszę, czy może któraś z Was stosowała  podkłada Estee Lauder? Jaki czas temu na stronie  natrafiłam na ogromny wybór tego typu kosmetyków i powiem szczerze, że jestem bardzo ciekawa tej marki. Z dotychczas używanego podkładu nie jestem zbytnio zadowolona, wobec czego może byłaby to dobra alternatywa. Jak sądzicie?

29

Odp: Podkłady i pudry

Najgorsze co dla mnie może być to efekt takiej maski na twarzy, nie znoszę tego. Parę razy niestety zdarzyło mi się kupić taki bubel, że masakra :d Ostatnio stosuję podkład z rimmela  Ma fajną trwałość no i przede wszystkim wygląda naturalnie

30

Odp: Podkłady i pudry

ja mma tak twarz suchą że używam podkładuó∑ nawilżających swietny ma sŻlad dr irena eris obkupiłam się w promocji w rossmanie  i puder do utrwalania z wibo + puder do konturowania z kobo smile

31

Odp: Podkłady i pudry

Puder ryżowy długo mi sie sprawdzał, teraz widział nawet opcje prasowe, fajne jak ktoś nie lubi pudru sypkiego

32

Odp: Podkłady i pudry

Ja fajną ofertę znalazłam na stronie Odpowiednie łączenie podkładu o dobrze dobranej barwie, rozświetlaczy oraz pudrów gwarantuje uzyskanie obrazu gładkiej, nieskazitelnej cery, pozbawionej wszelkich mankamentów. Warto też używać dobrej jakości korektorów, pozwalających jeszcze lepiej maskować niedoskonałości cery. Aby natomiast nadać skórze szlachetnego wyglądu i skutecznie imitować lekką opaleniznę, przyda się zastosowanie dobrego bronzera. Trzeba mieć jednak świadomość, że wyłącznie kosmetyki do makijażu twarzy najwyższej jakości okażą się przepisem na idealny, a co za tym idzie, w pełni kompletny wizaż.

33

Odp: Podkłady i pudry

Już od dawna ukorzystam z Revlona do skóry suchej, daję pół na pół z ulubionym kremem. POLECAM

34

Odp: Podkłady i pudry

Zastanawiałam się nad tymi podkładami. Ale jak dla mnie są niestety za drogie.

35

Odp: Podkłady i pudry

[quote=frutoz]Puder ryżowy długo mi sie sprawdzał, teraz widział nawet opcje prasowe, fajne jak ktoś nie lubi pudru sypkiego[/quote]
A co się działo i jaki miałaś? Bo ja ze swojego Ecocera jestem zadowolona i tak z ciekawości muszę Cię podpytać.

36

Odp: Podkłady i pudry

Ja też teraz wolę sypkie. Kiedyś używałam tylko prasowanych i załączonych do nich płatków. W tej chwili prasowany czy sypki, bez pędzla nie nakładam. Sprawdziłam, doceniłam big_smile

37

Odp: Podkłady i pudry

Ja nie używam pudru tylko fluidów, jak na razie wystarczają:)

38

Odp: Podkłady i pudry

Zamiast podkładu u mnie zazwyczaj się sprawdza krem bb.
Za to puder bardzo lubię mineralny z cliniq

39

Odp: Podkłady i pudry

ja używam i podkladu i pudru z annabelle, mineralne, bardzo polecam dziewczynom z problematyczna cerą typu zaskórniki smile

40

Odp: Podkłady i pudry

Ja swoje podkłady a mam ich trochę, nie ukrwam big_smile zamawiam na tej stronie https://www.ezebra.pl, bo jest tanio i jest mega duży wybór. Polecam wam dziewczyny, pokochacie ta stronę

41

Odp: Podkłady i pudry

Nie linczujcie, ale praktycznie nie używam podkładu. Mam w szufladzie, ale tak sobie leży. Używam za to pudru do zmatowienia twarzy. Tak, bez podkładu big_smile

42

Odp: Podkłady i pudry

Ja nie używam pudru, ale podkładu już tak - ostatnio skradł mi serce ten z Semilaca, bo ładnie się dopasowuje i nie robi efektu maski

43

Odp: Podkłady i pudry

Cashmere najlepszy - ten lekki wodny

44

Odp: Podkłady i pudry

Ja polecam puder rozświetlający translucent powder w kolorze tl11g. Pozostawia bardzo ładny blask na skórze.

45

Odp: Podkłady i pudry

Perfecta ma fajną linię teraz.