276

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Kiedyś czytałam o tym żeby napinać mięśnie brzucha,  ale oczywiście napinałam przez chwilę jak tylko przeczytałam artykuł. Muszę sobie umieścić taki napis na monitorze żeby o tym pamiętać ☺

277

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Mogę potwierdzić że to działa wink  Mój kiedyś śmiał się że leżę w łóżku i napinam mięśnie brzucha i mówię że ćwiczę, ale miałam ładny brzuszek, a teraz fałd bo odzwyczaiłam się od "ćwiczeń" a ten jeszcze non stop czekolady kupuje... Przypomnienie na laptopie sobie przyczepię wink

278

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Kurczę przecież możemy ćwiczyć pisząc na forum. Czemu ja na to wcześniej nie wpadłam. To jest dobra sprawa jak za dużo zjemy i nie jesteśmy w stanie ćwiczyć. Ja zawsze wtedy mam kolkę jak próbuje się ruszać.

279

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

o, i świetny pomysł, ja jeszcze pamietam w wywiadzie z kims czytałam (jakaś kobieta), ze takie miała przyzwyczajenie, ze jek przechodziła przez jakiekolwiek drzwi, to się prostowała i wciągała brzuch, ponoc później robiła juz to odruchowo i nieświadomie :-)

280

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Chciałabym robić takie ćwiczenia nieświadomie. Brzuch który sam ćwiczy ☺

281

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

ja też, najlepiej jak ja np śpie ;-)

282

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Hehe wygodne jesteśmy ☺ a teraz ja pisząc na forum też ćwiczę mięśnie brzucha. Musimy sobie o tym częściej przypominać.

283

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

mozna jeszcze siedząc za biurkiem podnosić obie nogi do góry i napinać mięśnie ud :-)

284

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ogóle powinni zarządzać nam w pracy obowiązkowe przerwy na ćwiczenia.

285

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

hehe, przerwa na lunch i półgodzinna przerwa na ćwiczenia fizyczne, i jakby człowiek później wydajnie pracował :-D

286

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

I jeszcze chwila relaksu po ćwiczeniach. Jestem przekonana, ze wydajność bardzo wzrosłaby po takiej aktywności ☺

287

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Tak, ja czasem byłam w pracy już tak zmeczona śleczeniem nad czymś, że tak troche bezmyślnie gapiłam się w komputer, gdybym wyszła i troche się poruszała to byłoby lepiej. U mnie w pracy nawet jest taka siłownia dla pracowników, gdzie można pójść i np z poł godziny pobiegać na bieżni, są też prysznice, wiec właściwie można byłoby ćwiczyć w przerwie, ale jakos nigdy mi to do głowy nie przyszło...

288

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Super sprawa, a w ogóle ktoś korzysta z takich możliwości? A po godzinach można zostać i ćwiczyć?

289

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Budynek jest otwarty do 20, wiec pewnie zostać mozna. Z pryszniców na pewno korzystają Ci, co przyjeżdżają do pracy na rowerach.

290

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

U mnie w miasteczku takich "cudów" nie znajdę smile
W pracy staram się jak tylko mam taką możliwość to zamiast zadzwonić to innego pokoju, po prostu sie tam przejść i zapytać o daną sprawę. Staram się unikać takiego lenistwa, ale moje koleżanki wolą wykonać telefon siedząc za biurkiem.

291

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A tu molochy dbają w różny sposób o swoje korposzczury ;-)

292

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ja muszę sama o siebie zadbać. Nie chciałabym za kilka lat mieć tyłek jak Kim smile Wolę jednak wyglądać szczupło w każdej części ciała.

293

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Zdecydowanie, tym bardziej, ze moda na duze pupy pewnie przeminie. Ja dziś planuję jeszcze pobiegać. Zjadłam, teraz chwilę odpocznę i pędzę :-)

294

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A ja planuję włączyć sobie Zumbę i troszkę potańczyć. Już zaliczyłam dzisiaj trzy piosenki, ale planuję jeszcze kilka razy przy nich poskakać smile

295

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Dobry pomysł, ja czasem tez sprzątam przy muzyce, bo jak coś gra to sie ruszam dodatkowo i coś tam sie zawsze spala przy okazji :-)

296

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Jeżdżę na rowerze i pływam - kocham to.

297

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nie uprawiam żadnych sportów. Wiem, że to źle.

298

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja teraz wszystkich chętnych zapraszam na kitesurfing sezon się zaraz zaczyna więc warto:)
Na kurs bo domyślam się, że większość z Was nie miała wcześniej styczność z tym wodnym sportem, który jest ulepszoną wersją windsurfingu

299

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja sporo ostatnio biegam. Po prostu się w tym zakochałam tongue

300

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

dzien w dzien biegam smile