126

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Moją ulubioną jest herbata Dilmah Pick & Mix- 120 torebek,mogę sobie wybrać jaki chcę smak.

127

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Ja lubię Zieloną:)

128

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Mi smakują herbaty ziołowe takie jak :rumianek,pokrzywa, czy melisa

129

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Moja ulubiona ,to Herbata biała liściasta Ceylon BIO 40g Lebensbaum.

130

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Najbardziej lubię zieloną a także róźne zioła typu pokrzywa. Oczywiście nie słodzone smile O czasu do czasu czarną smakową smile

131

Odp: nasze ulubione herbaty:)

A ja gustuje w owocowych herbatach jest bardzo duży wybór ,także mam duże pole do wyboru:)

132

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Zamiast kawy ostatnio przerzuciłam się na herbatę -yerba mate ,ale tylko do południa ją piję ,bo działa na mnie pobudzająco .

133

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Moją ulubioną herbatą są wszelkie zielone, zarówno te zwykłe bez niczego, jak i z dodatkami. Owocowymi też nie pogardzę, najlepiej z cytryną smile Zioła też pijam, choć przeważnie jest to rumianek, czasem mięta.

134

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Ostatnio przerzuciłam się na herbaty liściaste, których dodatki składają się z widocznych części. Po zaparzeniu napar zyskuje głębszego smaku i aromatu smile

135

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Ostatnio to herbatka Tiramisu z Big Active:)

136

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Moim herbacianym hitem jest czarna porzeczka z cytryną i malina z pigwą . Często piję je z dodatkiem miodu lub soku owocowego. Uwielbiam ten czas jesienno-zimowy, gdy po letnich upałach herbaty wracają do łask i można bezkarnie zaszyć się wieczorem w domu pod kocem z kotem na kolanach i kubkiem gorącej herbaty w ręku. Herbaty z dodatkiem miodu, cytryny lub imbiru są także świetne na przeziębienie. Mój dzień zawsze zaczyna się od herbaty, które wprawia mnie w dobry nastrój smile

137

Odp: nasze ulubione herbaty:)

ja za dobrze zaparzoną yerba mate dam się pociąć:) Sposób parzenia yerba mate możecie zobaczyć .
Bardzo polecam spróbować yerba mate:D

138

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Żeby wzmocnić kondycję włosów po zimie przerzuciłam sie na herbatę z pokrzywy.

139

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Roibos pistacjowa. Bije na głowę wszystkie inne!Spróbujcie, naprawdę jest pyszna! A uwielbiam ją najbardziej z odrobiną miodu smile

140

Odp: nasze ulubione herbaty:)

ja najbardziej lubię klasyczną yerbę, chociaż nie jestem pewna, czy można ją pociągnąć pod herbaty. Jeśli nie to najbardziej lubię klasycznego earl greya

141

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Ja chyba najbardziej lubię zieloną z egzotycznymi owocami, jak mango, marakuja albo kokos smile  Niestety są one bardzo aromatyczne i nie da się ich pić bez przerwy

142

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Ogólnie bardzo lubię herbaty. Czarną z cytryną piję właściwie tylko zimą. Teraz piję ziołowe i ziołowo - owocowe. A że chcę trochę schudnąć, to wspominałam już, że piję 4xSuperSlim z Big-Active. Lubię też zielone, szczególnie z dodatkiem np. mango albo róży <3

143

Odp: nasze ulubione herbaty:)

wszystkie, byle były dobrej jakości. i oczywiście bez cukru, jeśli już, to dla zdrowia z sokiem z malin.

144

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Znakomicie smile Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym smile Jestem pewien, że mi się one przydadzą smile

145

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Owocowe - wszystkie:) Czarnej już w ogóle nie piję

146

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Żurawinowa ostatnio:)

147

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Z imbirem:)

148

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Ostatnio to zielona z cytryną....

149

Odp: nasze ulubione herbaty:)

Uwielbiam herbaty! Zwłaszcza liściaste, ale też susze owocowe, zioła, które nazywa się "herbatkami" owocowymi/ziołowymi. Szaleję za czarnymi z dodatkami Basilur, Adalbert's i mieszankami ziołowymi Dary Natury.