26

Odp: Jak urządzić mieszkanie

U mnie w domu króluje styl skandynawski. Bardzo lubię biel i szarość, a takie tło kolorystyczne jest idealne do tego, żeby urozmaicać je różnymi, innymi dodatkami w żywych kolorach i ciekawych wzorach. U nas wszystkie meble i szafy są z Łodzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, który osiągnęliśmy, a goście którzy u do nas przychodzą od razu zauważają, że nie mamy oklepanych mebli ze szweckiej sieciówki.

27

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Ja po mieszkaniu w kawalerce nauczyłam się, że warto zainwestować w porządne nagłośnienie, bo bez tego oglądanie telewizji i słuchanie muzyki to wręcz katorga. Mam teraz nowe mieszkanko i uparłam się na takie soundbary Polecam, bo to zupełnie inna jakość dźwięku.

28

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Oprócz mebli ważne są też dodatki - te ozdobne i te funkcjonalne. W moim mieszkaniu rządzą pamiątki z podróży, a poza tym z uwagi na to, że często przyjmuję gości, mam duży zestaw kubków i szklanek do alkoholi i innych napojów.

29

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Jeśli to jest niewielkie mieszkanie to warto zrobić kuchnię na zamówienie, żeby możliwie najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Jedną z firm, które mogą wykonać meble. Dla mnie kuchnia jest sercem domu, dlatego jest najważniejsza pod kątem planowania.

30

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Ja bardzo lubię urządzać wnętrza. Lubię też przeprowadzać remonty, jestem w tym dobra smile I mam w domu coraz więcej urządzeń i narzędzi, które pomagają mi w tej pracy. Teraz znalazłam taką szlifierkę  która przyda mi się podczas najbliższego remontu.

31

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Fajne inspiracje wrzucacie. Niedawno czytałam  o tym, ze nasze wnętrze jest odzwierciedleniem naszej osobowości.  Ogólnie ciekawy artykuł w którym znalazłam wiele inspiracji takich jak powieszane sufity.

32

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Warto koniecznie mieć w domu pomieszczenie do medytacji. <3

33

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Witam,
zgadzam się z opinią, że styl wnętrza powinien współgrać z charakterem osobowości właściciela. To on ma się w nim czuć komfortowo. Wnętrze w jasnych barwach zdecydowanie bardziej będzie odpowiadało osobom, które dążą do uzyskania wrażenia przestronności i ciepła w swoich domach. Natomiast ciemne kolory świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które są otwarte na fantazje i nie boją się kontrowersyjnych połączeń.

Ostatnio edytowany przez Ekspert Porta (2017-05-05 23:03:48)

34

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Każdy ma swój sposób na najlepszej jakości urządzenie swojego mieszkania, osobiście mogę polecić ofertę firmy która stoi na bardzo wysokim poziomie. Świetna jakość wykonywanych usług w zakresie osuszania i odgrzybiania budynków.

35

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Praca architekta wnętrz jest bardzo trudna, przynajmniej moim zdaniem, bo ja niestety nie mam wyoraźni przestrzennej. Właśnie dlatego musiałam skorzystać z usługi zaplanowania aranżacji mojego mieszkania. Podobają mi się bardzo meble w stylu francuskim i w showroomie wykonali dla mnie projekt.

36

Odp: Jak urządzić mieszkanie

jak urządzamy mieszkanie to zawsze trzeba myśleć przyszłościowo. Szczególnie warto pamiętać o tym planując pokoje dziecięce, oraz własną sypialnię. Pokoje dla dzieci zwykle nie mają dużo miejsca, a przecież dzieci rosną. Świetnymi rozwiązaniami są funkcjonalne meble - sklepy takie jak Aldo wprowadzają na Polski rynek ciekawe rozwiązania pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce.

37

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Urządzanie mieszkania może być trudne, jak chcemy zająć się tym sami. Uważam, że jak ma się taką możliwość, to warto zatrudnić architekta. Projektowanie wnętrz można zlecić nawet online, także bardzo wygodna opcja, wystarczy dostarczyć projekt budowlany i napisać, jakie mamy oczekiwania, a architekt może zaprojektować dla nas wnętrza na odległość.

38

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Cześć @janinkaranking niestey nie mogę Ci pomóc, bo nawet nie mam balkonu. Jesli chodzi natomaist o aranzację wnętrz to najlpiej skorzystac z darmowych programów do projektowania lub z usług fachowców. Warto też zainwwestowac w dobry sprzęt agd - w końcu ma nam służyć przez długie lata. Ja teraz planuje wymienić zmywarek i przeglądam ranking zmywarek 2017 . Chciałabym kupić najbardziej energooszczędny model.

39

Odp: Jak urządzić mieszkanie

A to ja nie jestem zdania, żeby marnować czas na programy. Lepiej poszukać gotowych aranżacji w Internecie.

40

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Wnętrze to nie wszystko. Ja sobie nie wyobrażam tego, żeby na balkonie nie mieć jakiegoś leżaka. Niestety na moim już wyblakła od słońca i deszczu tkanina leżakowa. Myślę, że tym razem sama coś uszyję.

41

Odp: Jak urządzić mieszkanie

A może fajnym i ciekawym dodatkiem dekoracyjnym będzie dywan? Ja właśnie szukam dla siebie do sypialni. Szperałam ostatnio po internecie i trafiłam na sklep  .  Może tutaj zerknijcie? Ja przeglądałam ich ofertę i bardzo mi się podobają ich dywany. Zdecydowanie to coś oryginalnego, unikalnego i stylowego. Największym plusem jest niezwykle korzystna cena- więc jak dla mnie super...

42

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Moim zdaniem odpowiedni klimat to taki -
Co sądzicie? Ogólnie fototapety mogą robić fajną różnicę, dawać ciekawy efekt.
Pomieszczenie się mocno odmienia, wygląda bardziej klimatycznie - szczególnie jeśli w atrakcyjny sposób dopasujecie sobie kolorystykę.

43

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Ja właśnie jestem w trakcie remontu łazienki, masa roboty z tym jest... Ale cały czas motywuje mnie myśl o pięknej łazience smile Jeśli szukacie dobrego sklepu z wyposażeniem łazienek to zdecydowanie polecam - ich produkty są świetne pod każdym względem

44

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Jak myślę o mieszkaniu, to głównie o kuchni, bo w niej spędzam najwięcej czasu. W związku z tym chciałabym maksymalnie ułatwić sobie pracę gospodyni domowej. Takie porady:  uzmysłowiły mi na co zwracać uwagę podczas wyboru kuchenki gazowej - jaki rodzaj płyty wybrać, jaki ruszt i czy w ogóle nie zdecydować się na kuchenkę gazowo-elektryczną.

45

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Z tego, co pamiętam z remontu, który dopiero powoli dobiega końca to chyba właśnie najdłużej czekaliśmy na gotową łazienkę i kuchnię, mimo tego, że te dwa pomieszczenia powinny być gotowe jako pierwsze. Ja wolałam, żeby były idealnie zrobione, stąd nieco dłuższy czas niż wszyscy przewidywali smile  Tymi i pozostałymi pomieszczeniami zajmował się projektant wnętrz, oczywiście w porozumieniu ze mną, bo nie chciałam dawać im wolnej ręki. Mimo tego, że znajomi z Łodzi tak zrobili  i się nie zawiedli, ja wolałam trzymać rękę na pulsie. Na szczęście udało nam się złapać wspólny język i słuchaliśmy się wzajemnie. Moje mieszkanie jest piękne dzięki doświadczonym architektom z i oczywiście kilku moim pomysłom, bo musiałam dorzuć swoje uwagi. Chodziło głównie o kolory i późniejsze ustawienia mebli, ale to już była kwestia użytkowa. olałam mieć mieszkanie do mieszkania niż do patrzenia, dlatego było dla mnie ważne, żeby wszystko było pod ręką, ale nie na widoku. Udało się to osiągnąć i teraz już tylko odliczam dni do zakończenia prac i normalnego mieszkania big_smile

46

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Nie lubię dużej ilości bibelotów na półkach itp, lubię przestronne jasne wnętrza.

47

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Od jakiegoś czasu bardzo podoba mi się styl rustykalny, jeżeli mieszkasz w mieście to taki wiejski klimat pięknie kontrastuje z otoczeniem. Wbrew pozorom pomieszczenie w takim wiejskim stylu to nie tylko drewno i kominek, nie brakuje tam również akcentów kamiennych.
Chociaż nie wiem czy za odważnie nie poleciałem smile

48

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Grunt do dobra inspiracja, czasem wystarczy znaleźć coś co ci się podoba i po prostu to odwzorować.

49

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Ja urządzałam  wg podpowiedzi w gazecie, styl skandynawski i trochę prowansalskiego dały dobry efekt

50

Odp: Jak urządzić mieszkanie

Podoba mi się styl skandynawski - połączenie prostoty z funkcjonalnością, bez zbędnego zagracania. Nic więcej przy urządzaniu mieszkania nie trzeba.