1

Temat: jaką wybrać polisę

Witam ja dziś poruszę temat którego tu jeszcze nie było. Konkretnie chodzi mi o polisę na życie chciałabym zrezygnować z dotychczasowej, ponieważ nie do końca jestem zadowolona z jej warunków. Fakt że na szczęście nie miałam jak dotąd nieprzyjemnych wydarzeń, choć przynajmniej dwa razy w roku jadę za granicę i polisę turystyczna wykupuje w compensa i muszę przyznać że warunki są korzystne i dobrze sprawdza się. Dlatego myślę też o wykupieniu u nich polisy na życie, jakie macie opinie na ten temat?

2

Odp: jaką wybrać polisę

Jak dla mnie najpewniejsze jest PZU, firma z tradycjami, a nie jakaś tam niezbyt znana efemeryda, która dziś jest, a jutro może upaść...

3

Odp: jaką wybrać polisę

Takie połączenie polis i opłacanie ich w jednym towarzystwie ubezpieczeniowym bedzie na 100% lepsze dla Twojego portfela, bo zapłacisz mniej ze względu na różnego rodzaju rabaty dla klientów. Ale zawsze możesz pomyśleć o skorzystaniu z porad doradcy finansowego. Oni znają doskonale oferty ubezpieczycieli, mogą policzyć gdzie wyjdzie Ci to najtaniej

4

Odp: jaką wybrać polisę

[quote=Zafira]Jak dla mnie najpewniejsze jest PZU, firma z tradycjami, a nie jakaś tam niezbyt znana efemeryda, która dziś jest, a jutro może upaść...[/quote]

Może i z tradycjami, ale moim zdaniem właśnie przez tą długą działalność są trochę zacofani i nie znają realiów rynku i słabo konkurują z innymi firmami ubezpieczeniowymi. Po prostu ich oferta jest słaba w porównaniu z innymi ubezpieczycielami. Z drugiej strony, może akurat  mnie nie było żadnej ciekawej oferty. Może są ludzie, dla który oferta się znajdzie i będą zadowoleni.

5

Odp: jaką wybrać polisę

Polisa na życie jest jak najbardziej konieczna. Już nie raz spotkałem się z trudną sytuacją, wypadkiem i brakiem wsprcia ze strony podstawowego ubezpieczenia w leczeniu. Dzięki temu dodatkowemu stać mnie było na wizyty u lekarzy, leki itp - zdecydowanie więc warto.
Musisz jednak dobrze poznać ofertę i ssprawdzić co zawiera - bo moze okazać się słaba

6

Odp: jaką wybrać polisę

Witaj jeśli faktycznie jesteś tak zadowolona  to faktycznie czemu by nie zakupić u nich polisy na życie. Myślę, że to jedna z lepszych firm. Ja korzystam z PZU i nie do końca jestem zadowolona.

Ostatnio edytowany przez Michalinka1814 (2015-08-03 21:44:18)

7

Odp: jaką wybrać polisę

Trudno tu mówić o zadowoleniu czy nie zadowoleniu, po prostu nie mam z nimi żadnych problemów, a wiem że sporo ludzi w ostatnich czasach bardzo narzeka na firmy ubezpieczeniowe więc nie chcę jej zmieniać żeby sobie nie pogorszyć, a tak jak ktoś zauważył chyba lepiej mieć wszystkie ubezpieczenia w jednej firmie pewnie jest to bardziej korzystne niż w rożnych

8

Odp: jaką wybrać polisę

[quote=Halbunba]Witam ja dziś poruszę temat którego tu jeszcze nie było. Konkretnie chodzi mi o polisę na życie chciałabym zrezygnować z dotychczasowej, ponieważ nie do końca jestem zadowolona z jej warunków. Fakt że na szczęście nie miałam jak dotąd nieprzyjemnych wydarzeń, choć przynajmniej dwa razy w roku jadę za granicę i polisę turystyczna wykupuje w compensa i muszę przyznać że warunki są korzystne i dobrze sprawdza się. Dlatego myślę też o wykupieniu u nich polisy na życie, jakie macie opinie na ten temat?[/quote]

Nie wykupuj polisy ubezpieczeniowej patrząc się na ofertę jedynie jednej firmy. Nie uważasz,ze warto byłoby jednak porównać sobie oferty wszystkich?

Masz tutaj całe forum o ubezpieczeniach. Napisz tam jakie masz potrzeby, jaka polisa CIę interesuje i powinni doradzić Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Sama ostatnio zakładałam sobie polise na życie w pzu bo mieli najbardziej odpowiednią ofertę dla mnie. Ty również powinnaś wziąć ich pod uwagę.

9

Odp: jaką wybrać polisę

Jeden skrytykuje, drugi pochwali. W sieci zawsze tak jest. Najgorsze jednak jest to, że te negatywne opinie często są nieprawdziwe. Niejeden biznes zmierzył się z takim problemem. Negatywne opinie znacznie pogarszają wizerunek.

10

Odp: jaką wybrać polisę

Ostatnie 15 lat jestem ubezpieczona w PZU. Od wyjazdów zagranicznych, przez OC. Także polisę, ubezpieczenie na życie.

Działa od dawna co jest dla mnie bardzo ważne - mam pewność, że nie rozpłyną się w powietrzu. smile

11

Odp: jaką wybrać polisę

Polisy ubezpieczeniowe są dobrym rozwiązaniem, ale wczesniej dobrze byłoby dokładnie przeczytać umowę, ponieważ ubezpieczyciele lubią się zabezpieczać na różne sposoby i z niekorzyścią dla klienta.

12

Odp: jaką wybrać polisę

A co myślicie o tej firmie ubezpieczeniowej - Chodzi mi konkretnie o ubezpieczenie na życie, bo w końcu by się przydało takie wykupić. Widzę, że mają opcję ubezpieczenia połączonego z inwestowaniem.

13

Odp: jaką wybrać polisę

Najlepiej w dobrej porównywarce sprawdzić np. kalkulatorze

14

Odp: jaką wybrać polisę

Na pewno nie wybrałabym reklamowanej polisy, bo to pewnie ściema...

15

Odp: jaką wybrać polisę

Fajne są polisy na różne choroby, gdzie mamy możliwość otrzymania pieniędzy na leczenie.