1

Temat: Romantyczny wyjazd

A tak na kilka dni przed ślubem to nie chcielibyście się odprężyć? Może właśnie powinniście gdzieś wyjechać? Powinno Wam się spodobać to miejsce - [

2

Odp: Romantyczny wyjazd

Oczywiście że to wskazane, ale zazwyczaj jest taki wir przedsłubny że nie ma się an to czasu ;[

3

Odp: Romantyczny wyjazd

Jak się nie uda przed ślubem, to zawsze można wyjechać po ślubie smile Fajne SPA mają też w , to są okolice Jury krakowsko Czestochowskiej, ładna przyroda i mozliwość aktywnego wypoczynku smile

4

Odp: Romantyczny wyjazd

Może jakiś bardziej aktywny wypoczynek? Bardzo fajna opcja jest zwiedzanie jakiegoś konkretnego miasta w Polsce, na przykład Krakowa. Jeśli jednak chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o danym miejscu- lepiej zwiedzać z przewodnikiem. Więcej szczegółów na-

5

Odp: Romantyczny wyjazd

Przed ślubem wyjazd? Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na porządną podróż poślubną na  np. Saszelach? Byłam z moim małżonkiem tam dwa lata temu w podróży, korzystaliśmy z biura  . To miejsce zrobiło na nas ogromne wrażenie. Nigdzie indziej na świecie nie podziwiałam tak pięknych widoków, a trochę świata zwiedziłam

6

Odp: Romantyczny wyjazd

Ja miło wspominam wyjazd do Wrocławia i kolację w restauracji Okrasa. Bardzo polecam-ja zdecydowałam się po opiniach internautów i nie żałuje! Stolik zamówiłam aby uświetnić nasz baaaardzo skromny ślub cywilny (wesele za rok) i było na prawdę świetnie-pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa, specjalnie dla nas ubrany stół i pyyyyszny tort, a na koniec jeszcze jedno miłe zaskoczenie-rachunek-naprawdę niski jak na tak pyszne dania. Gorąco polecam!!

7

Odp: Romantyczny wyjazd

My też o tym myślimy i podobają nam się  Chcielibyśmy tam móc się zrelaksować, bo mamy tyle na głowie, że przydałoby się trochę odpocząć.

8

Odp: Romantyczny wyjazd

może i to dobry pomysł, ale na ogół jest to nie do końca możliwe. Nie myślałam nawet o tym, ale nie jestem pewna czy na kilka dni przed ślubem potrafiłabym się całkiem zrelaksować wink

9

Odp: Romantyczny wyjazd

Jeżeli szukasz fajnego miejsca na weekend coś co ma klimat to myślę, że ten  hotel będzie odpowiedni. Jest bardzo ładny i myślę, że w nim można spędzić romantyczne chwilę razem smile zajrzyj sobie do nich koniecznie

10

Odp: Romantyczny wyjazd

Ja bym wybrała romantyczny wyjazd we Wroclawiu, bo  jest tak uroczy, że można się tam w sobie zakochać na nowo tongue Nie znam drugiego tak pięknego miasta.

11

Odp: Romantyczny wyjazd

A może resort Rosevia ? Mają tam bardzo fajne pakiety dla par. Ładnie i nowocześnie urządzone pokoje no i pyszne jedzonko. Atrakcji też jest sporo więc na pewno mielibyście co robić smile

12

Odp: Romantyczny wyjazd

Kraków jest jednym z piękniejszych miast Polski. W Krakowie możesz sporo zwiedzić, ale możesz również zabawić się. W dzień możecie zwiedzić Wawel, a wieczorem udać się na kolację. Zobaczcie jaki atrakcje na Was czekają:

13

Odp: Romantyczny wyjazd

oj tak Kraków to piękne miasto, ale ja tam mieszkam na co dzień wink z narzeczonym chcemy spedzic romantyczne chwile gdzies niedaleko, on zasugerował Zakopane, a ja znalazłam uroczy apartament- domek w . Pewnie na weekend wpadną nasi przyjaciele więc wybraliśmy domek 4 osobowy. Liczę na relaks i duzo romantyzmu. ogólnie zastanawiamy się czy nie zarezerwować tam tez większego domku na zimowe ferie, żeby zabrać rodziców na narty

14

Odp: Romantyczny wyjazd

Jak chcecie wypocząć i to ma być wasz taki weekend, to poczytajcie trochę o tym na: . Mają tam wiele ciekawych propozycji na fajny wypoczynek, godny przed ważnymi sprawami i nie tylko.

15

Odp: Romantyczny wyjazd

My niestety nie mamy czasu na wyjazdy ale chciałabym znaleźć chwilę na romantyczną kolację.
Spodobała mi się restauracja włoska w Krakowie  i chciałabym tam wyciągnąć męża.
Oboje lubimy smaczną kuchnię a włoska zdecydowanie do takiej należy no i chwila tylko dla nas zdecydowanie jest nam potrzebna.

16

Odp: Romantyczny wyjazd

Na kilka dni przed ślubem to raczej jakaś kolacja w restauracji typu czy może jakieś spa, ja bym nie ryzykowała z wyjazdami zwłaszcza za granicę, lepiej po

17

Odp: Romantyczny wyjazd

Powoli zaczynam już planować walentynki. Na początku co prawda myślałam, że pójdziemy na kolacje i do kina i spędzimy walentynki tak jak zawsze. Zauważyłam jednak, że walentynki w tym roku wypadają we wtorek i wydaje mi się, że nie mielibyśmy z mężem problemów, żeby wziąć sobie dwa dni urlopu w pracy i przedłużyć sobie weekend. Jednak nie za bardzo mam pomysł na spędzenie tych walentynek. Niestety nie jestem zbyt kreatywną osobą. Zaczęłam więc szukać poradników i artykułów z propozycjami na ten wieczór i trafiłam tu  . Artykuł jest świetny i zawiera wiele propozycji m.in. wyjazd na narty. Myślicie, że taki wypadł byłby dobry pomysłem?

18

Odp: Romantyczny wyjazd

Na kilka dni przed ślubem to chyba nie ma czasu na tego typu wyjazdy tongue Lepiej wyjechać po, gdy emocje już opadną i można naprawdę odpocząć.

19

Odp: Romantyczny wyjazd

Na odprężający wyjazd warto wybrać się do Hotelu Dana. Mają saunę parową i suchą, salę fitness, oferują zabiegi spa . Sam hotel zresztą też jest pięknie urządzony, w 100-letnim odrestaurowanym budynku w centrum miasta.

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/8b5543be63fe0467][img]https://images81.fotosik.pl/527/8b5543be63fe0467m.jpg[/img][/url]

20

Odp: Romantyczny wyjazd

A może wyjazd w okolice gór? Co myślisz na weekendem w apartamencie Krynica Zdrój  ? Wydaje mi się, że to może być najlepszy pomysł smile

Ostatnio edytowany przez Mania21 (2017-09-05 15:21:39)

21

Odp: Romantyczny wyjazd

Kto ma przed weselem czas na wyjazd..? Raczej już po, żeby odpocząć:)

22

Odp: Romantyczny wyjazd

Teraz wszystko można zamówić gotowe, nie trzeba tak latać za wszystkim... Ja bym znalazła czas na taki wyjazd, np. na Mazury:)

23

Odp: Romantyczny wyjazd

Na pewno nie powinno się organizowac samemu takiego wyjazdu, biuro podróży zrobi to lepiej....