1

Temat: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Dziewczyny, jakich kosmetyków używacie po zabiegach medycyny estetycznej (np. podkład)? Chodzi mi o takie, które łagodzą podrażnienia. Może lekarz Wam coś poleca?

2

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Każda skóra jest inna i trudno się sugerować czyjąś "receptą", najlepiej zapytać lekarza.

3

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Bardzo dobry krem kojący to Avene Cicalfate. Używam go po zabiegach, ale również w zimie w mroźne dni smile

4

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Nie chodzi mi tyle o krem co o jakiś podkład. Krem zapisze mi lekarz to jasne smile A podkład chcę nałożyć przed wyjściem z gabinetu, bo moja twarz będzie się świecić po prostu czerwonością smile

Ostatnio edytowany przez JustynaGrodzka (2017-04-26 09:26:53)

5

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Mi dermatolog poleciła podkład, który maskuje takie zaczerwieniania i regeneruje skórę. Można go stosować po zabiegach u kosmetyczki (ja chodzę na oczyszczanie często), na co dzień się też sprawdza. Jedna warstwa kryje moje wiecznie czerwone policzki, bo podkład dostosowuje się do koloru skóry. Nazywa się proto-col i można go kupić w Internecie

6

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Możliwości jest naprawdę bardzo wiele, choć wydaje mi się, że czasami jest warto poeksperymentować. Ciało po takich zabiegach pielęgnować można na różne sposoby. Świetnym wyjściem jak dla mnie jest wyjście do jakiegoś salonu spa lub skorzystanie z delikatnego masażu. Zastanawiałam się właśnie, w jak dużym stopniu mogłyby załagodzić podrażnienia niektóre zabiegi . Myślę, że w większości byłyby całkiem przyjemne, a ich efekt byłby niepowtarzalny. wink

7

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Miska999: Dzięki za odpowiedź! O to mi właśnie chodziło, ten podkład jest w 100% naturalny, nie zapycha porów. Super jest po prostu!

8

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

dzięki za rady . na pewno mi się również przydadzą wink dzięki bardzo

9

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Myślę, że warto w tej kwestii zapytać lekarza. Każdy organizm jest inny. Słyszałam, że  - więc może tam warto się zgłosić po poradę.

10

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Ja mam specjalny krem po zabiegach laserowych, rzeczywiście pomaga zregenerować skórę.

11

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

> JustynaGrodzka napisał/a:

> Dziewczyny, jakich kosmetyków używacie po zabiegach medycyny estetycznej (np. podkład)? Chodzi mi o takie, które łagodzą podrażnienia. Może lekarz Wam coś poleca?

moja kosmetyczka poleca takie z ekstraktem z karczocha.l I tak się sama właśnie zastanawiam, czy nie sprobować ich po kolejnym zabiegu

12

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Olej migdałowy i arganowy - tylko naturalne:)

13

Odp: Jakie kosmetyki po zabiegu?

Serum też fajnie zadziała.