1

Temat: Jaka tania drukarnia internetowa

witam
szukam drukarni internetowej, gdzie będę mógła wydrukować tanio ulotki
korzystał ktoś ostatnio? może coś polecić?

2

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Sprawdź drukomat, ostatnio robili ulotki  mojej firmie

3

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

A to o nich nie słyszałam, a jak myślicie o Diamond Druk. Fajne jest to, że oferują pełen zakres usług - wizytówki, ulotki, plakaty, banery, papier firmowy, katalogi, kalendarze, notesy, torby reklamowe, siatki wielkoformatowe, zaproszenia, pocztówki, bilety, billboardy, naklejki z folii, folia na okna OWV, folie samochodowe, rollupy, płyty PVC oraz wiele innych.

4

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

A może lepiej zainwestować w urządzenie wielofunkcyjne? wink

5

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Możesz dodać zlecenie i zaczekać na realizację. Możesz sama wybrać zleceniobiorcę pod względem ceny i opinii.

6

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Dobrych drukarni internetowych dzisiaj nie brakuje. Przy czym jeżeli chodzi o drukowanie ulotek, czy też plakatów, mamy tutaj  możliwość zamówienia tego typu produktów w  przystępnych cenach, przy czym ich jakość jest bardzo wysoka.

7

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Sprawdźcie sobie ofertę Initi, oni wykorzystują do druku nowoczesną technologię, realizują też zamówienia "na wczoraj", działają bardzo sprawnie. To co ich wyróżnia to technologia latexowa, dzięki której każdy rollup ma doskonałe odwzorowanie kolorystyczne. Mają w ofercie oklejanie pojazdów, fototapety, druk offsetowy, wielkoformatowy, ścianki reklamowe.

8

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

ja chcę w tym roku wypuścić firmowe kalendarzyki i wizytówki. Znalazłam taką drukarnię w Warszawie  oferta konkretna smile ulotki u mnie niestety się nie sprawdzą bo biznes typowo internetowy, ale kalendarzyki będą fajnym dodatkiem do prezentów świątecznych dla klientów smile

9

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Cześć, ja drukuje często tutaj druk-ara.pl . Mam swoją firmę i jakieś banery czy ulotki to zlecam właśnie im smile Szybka realizacja i dobry druk to dla mnie podstawa, a oni właśnie ją spełniają wink

10

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Jeżeli szukasz dobrej i taniej drukarki zajrzyj na locoprint mają naprawdę bogatą ofertę wybierzesz coś z niej! A jeżeli nie to zgłoś się a konsultanci na pewno Ci pomogą.

11

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Przykro mi, ale kompletnie się na tym nie znam...

12

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Drukarnia internetowa ma dobrą ofertę. Oprócz tego, że mają kompleksową ofertę, to jeszcze ceny są przystępne. Drukarnia oferuje druk offsetowy, wielkoformatowy, stojaki, oklejanie pojazdów, firma posiada nowoczesne wyposażenie, także jakość wydruku jest bardzo dobra.

13

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

[quote=gueseppe]Przykro mi, ale kompletnie się na tym nie znam...[/quote]

Heh. A myślisz,że sama się znałam ? tongue Prowadzę swój zakład fryzjerski tak więc raz na jakiś czas zamawiam partię ulotek i jeszcze więcej wizytówek, poniewaz wszystko rozchodzi się szybko jak świeże bułeczki. Początkowo korzystałam z drukarni stacjonarnych. Potem jednak z ciekawości zrobiłam zamówienie przez internet i pozostałam potem juz jedynie przy zakupach online. Jest o wiele taniej oraz wygodniej ponieważ zamawiasz przez internet i potem to zamówienie przychodzi Ci do domu.

14

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Od siebie mogę jeszcze polecić drukarnię gdzie już od dłuższego czasu zamawiam wszelkiego rodzaju plakaty, ulotki, wizytówki i inne dla klientów. Wcześniej zamawiałam w kilku innych drukarniach, ale zawsze znajdowałam jakieś niedoróbki i wiele razy byłam zawiedziona jakością. Teraz mogłabym nawet nie sprawdzać tego co przysyłają, bo od samego początku wszystko jest na najwyższym poziomie i jeszcze nie zauważyłam żadnego błędu. Ja serdecznie polecam tą drukarnie.

15

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Zerknij na tą drukarnie Krosno . Profesjonalnie wykonują swoje usługi oraz oferują druk wielkoformatowy. Wykonywałam tu wiele przydatnych artykułów pos oraz woblerów dla mojej firmy smile

16

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości ulotkach, a przy tym z konkurencyjną i promocyjną ceną to zaglądnij do drukarni Diamond Druk  Ja od dawna przerzuciłam się tylko na drukarnie online, można liczyć na dużo niższą cenę, a wcale nie trzeba długo czekać. Realizacja jest bardzo sprawna. Ponadto Diamond Druk oferuje całkowicie darmową dostawę, co jest jego dodatkowym atutem.

17

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Ja polecam firmę Kokocolor. Swoją ofertę kierują do klientów z całej Polski. Wykonują między innymi wydruki wielkoformatowe na papierze lub płótnie. Poza tym posiadają niezwykle bogatą ofertę usług fotograficznych. Rzetelni i uczciwi.

18

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Serio już nie korzystacie z drukarni w okolicy tylko przez internet? Naprawdę jest dużo taniej?

19

Odp: Jaka tania drukarnia internetowa

Ja ostatnio korzystałam i naprawdę wyszło taniej niż w drukarni w moim mieście i jakieś 12 zł.