76

Odp: kawa na diecie

A propos kawa - osobiście polecam kawę mrożoną, jest świetna, piję nawet w zimę bo bardzo mi smakuje smile

77

Odp: kawa na diecie

Ja uwielbiam kawę i będąc na diecie piję ją z mlekiem kokosowym, co powoduje, że czuję się dłużej syta. Wiem  jednak, że kawa wypłukuje magnez z organizmu i staram się go uzupełniać suplementem diety. Uświadomiłam sobie, że mam jeszcze inne objawy świadczące o zbyt niskim poziomie tego pierwiastka. Chyba muszę zacząć stosować go w podwójnej dawce.

78

Odp: kawa na diecie

Jeśli załatwisz cukier, złe tłuszcze, będziesz pić sporo wody mineralnej - kawa, naturalna, spokojnie może zostać.

79

Odp: kawa na diecie

kawa jest przecież naturalnym spalaczem tłuszczu. Warto wypić sobie chociaż jedną kawę dziennie.

80

Odp: kawa na diecie

Podobno do 5 filiżanek kaw dziennie jest zdrowo. Tak mówią lekarze. Ja piję max 2 kubki kawy dziennie. Zawsze z ekspresu. Nie pijcie kawy rozpuszczalnej bo jest robiona z odpadów prawdziwej kawy. Polecam kawę która jest trochę droższa ale naprawdę pyszna, z pełnym aromatem i idealnie nadaje się do ekspresów.

81

Odp: kawa na diecie

Myślę, że kawa zbożowa jest dobrym pomysłem na diecie. Jest dostępna w większości sklepów.

82

Odp: kawa na diecie

Najlepiej przerzucić się na zbożową.

83

Odp: kawa na diecie

No to ja mam inne zdanie, kawa to superfood, przyspiesza spalanie, podkręca metabolizm i w ilości 3-4 filiżanek dziennie jest bardzo zdrowa smile
Ja kupuję kawę dobrej jakości w sklepie internetowym ze zdrową żywnością, zaopatruję się w nim od dawna i szybko nie przestanę big_smile

84

Odp: kawa na diecie

Sama kawa chyba nie tuczy... Tylko te ciasteczka do niej:)

85

Odp: kawa na diecie

Ja polecam kawę odchudzającą

86

Odp: kawa na diecie

najważniejsze żeby nie dosypywać cukru no i polecam samemu kawę mielić albo kupować zmieloną a jak się nie ma ekresu przelewowe  nie są takie drogie już albo aeropres też fajny mini sprzęt do zaparzania, osobiście się zakochałam, no i mleko też ważne nie wiem jak kalorycznie wychodzi ale pewnie też lepiej bez laktozy 1,5% stosuje i się o wiele lepiej po nim czuję, albo jeszcze jest mnóstwo zbożowych mlek ale tutaj BARDZO uważać na składy bo niektóre z nich (i to tych droższych) mają w składzie sam cukier, kto się interesuje ten wie wink

87

Odp: kawa na diecie

ja zawsze piję parzoną od tego mleko 1,5% bez laktozy bo mam mniejsze po nim wzdęcia niż po normalnym i w smaku mi bardziej też podchodzi

88

Odp: kawa na diecie

Ja dodaję do kawy śmietankę, jednak daje głębszy smak niż samo mleko...

89

Odp: kawa na diecie

Na diecie to tylko zielona kawa, oczywiście niesłodzona i bez mleka...

90

Odp: kawa na diecie

Kawa z cytryną jest dobra!