1

Temat: Sklepy dziecięce

Gdzie kupić markowe buciki sporo taniej ?

2

Odp: Sklepy dziecięce

W 51015 teraz są okazje do 60%, nie tylko obuwie, ale też fajne ciuszki:)

3

Odp: Sklepy dziecięce

Fajne rzeczy, mało zużywane można też znaleźć w komisach dziecięcych, często markowe rzeczy

4

Odp: Sklepy dziecięce

Markowe ubranka 30-60% taniej znajdziecie na olx

5

Odp: Sklepy dziecięce

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy z darmową dostawą, m.in. w sklepach  z produktami dla dzieci: Mamadama.pl i Byshop.pl:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

6

Odp: Sklepy dziecięce

Ciekawe okazje są w 5-10-15, naprawdę dobre jakościowo produkty można kupić teraz taniej

7

Odp: Sklepy dziecięce

Waśnie otworzyli go niedaleko mnie i na początek ceny są atrakcyjne, zobaczymy co dalej...

8

Odp: Sklepy dziecięce

Ja akurat nigdy nie lubiłam 5 10 15. Jakoś nigdy nie udało mi się tam trafić na jakieś rewelacyjne przeceny.

9

Odp: Sklepy dziecięce

W Smyku są lepsze rzeczy i też są przed świętami promocje, kupiłam tam fajne ciuszki dla siostrzenicy

10

Odp: Sklepy dziecięce

W mniejszych sklepach czy stoiskach w centrach handlowych też można znaleźć okazje, np. widziałam zimowe czapeczki po 5 zł, przecenione z 15

11

Odp: Sklepy dziecięce

A ja zastanawiam się nad zamówieniem ubranek

12

Odp: Sklepy dziecięce

Ja zazwyczaj kupuję dziecom ubranka w centrach handlowych. Mam dość blisko więc jadę jak czegos potzrebuję. Wczoraj trafiłam na fajny sklep   i zastanawiam sie nad zamówieniem tam sukienek dla córek. Mamy sporo imprez rodzinnych w najbliższym czasie i chciałabym żeby dziewczyny ładnie wyglądały.

13

Odp: Sklepy dziecięce

Swoim malcom ubrania kupuję głównie przez internet, ostatnio- najczęściej w 5-10-15. Ceny są w sam raz na moją kieszeń, a z ciuszków jestem zadowolona. Nie niszczą się, nie prują, maluchy spokojnie je noszą, dopóki z nich nie wyrosną smile

14

Odp: Sklepy dziecięce

Ja bardzo lubię markę Adamex, mają wózki wielofunkcyjne oraz foteliki samochodowe w dobrych cenach. Wózki tego producenta wyróżniają się tym, że mają duże gondole i miękkie amortyzatory. Warto mieć na uwadze głównie nowe modele typu Aspena, Vicco, Barletta, co sezon wprowadzane są  nowości.

15

Odp: Sklepy dziecięce

Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam zaglądać w poszukiwaniu promocji:)

16

Odp: Sklepy dziecięce

Są jeszcze jakieś promocje teraz przed świętami w Smyku i 5-10-15?

17

Odp: Sklepy dziecięce

Tam jest dość drogo nawet przy promocji...