1

Temat: Kremy na powiększenie biustu

Na allegro można dostać kremy, które ponoć są skuteczne i stymulują wzrost piersi na tej zasadzie jak u nastolatek. Czy któraś je stosowała? Warto w nie zainwestować?

Ostatnio edytowany przez Zafira (2016-07-06 09:13:06)

2

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Dla mnie to ściema! Nie kupuję takich "cud kuracji" ! Nie wiadomo do końca, jaki to ma skład bo nazwy są pewnie po łacinie, czy to bezpieczne, czy się nie dostanie guzów, raka... Lepiej nie eksperymentować ze zdrowiem!

3

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Samo masowanie podobno trochę powiększa biust, więc może w połączeniu z kremem też:)

4

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Oddam Ci połowę mojego biustu - ja będę miała mniej, Ty więcej i obie będziemy zadowolone smile Co do kremu - ściema jak nic smile

5

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Ojj Koleżanki Koleżanki, dlaczego tak zawsze jest, że jak która ma mały, chce mieć duży, a jak ma duży, chce mieć... no może nie mały ale mniejszy smile Najważniejsze to chyba zaakceptować swoje ciało smile A w temacie takich kremów - wstyd się przyznać, ale próbowałam i nie pomaga smile

6

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Dziewczyny, te kremy raczej  nie działają na duży wzrost piersi:) Najwyżej ujędrniają i podnoszą je trochę.

7

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Oczywiście, że takie kremy mogą działać. Istnieją substancje, które np. sprawiają, że komórki tłuszczowe pochłaniają więcej tłuszczu, więc piersi są większe. Są nawet zioła, które zwiększają ilosć komórek tluszczowych. Takie produkty są drogie, ale jest widoczny efekt. Ja miałam serum do powiększania biustu Eveline i 1-1,5 cm mi przybyło w obwodzie smile

8

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Lekkie powiększenie może nastąpić, tylko zastanawiam się, czy to nie jest efekt optyczny podniesienia biustu...?

9

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Niestety słyszałam, że większość takich kremów zdecydowanie nie działa.. Sama się zastanawiałam kiedyś nad kupnem, byle chociaż trochę powiększyć biust. Szkoda kasy podobno

10

Odp: Kremy na powiększenie biustu

nie wierze w powiększanie poprzez kremy, jedynie co to krem może ujędrnić

11

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Ja też nie wierzę, dokładnie jak goldonna- ujędrnić oczywiście, ale powiększyć- no nie bo w jaki niby sposób. Wiadomo, że nawet sam masaż ujędrnia biust, do tego odpowiednie nawilżenie i jedyna rzecz- to biust się podnosi przez co może się wydawać że jest większy...

12

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Nie wiem czy kremy pomogą.Wiem że jest zabieg wstrzykiwania tłuszczu np z tyłka. Metoda mniej inwazyjna niż operacja. Wart się znieczulić tylko maścią aby kłucia nie bolały.

13

Odp: Kremy na powiększenie biustu

raczej takie kremy nie pomagają tylko ujędrniają piersi.

14

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Dziewczyny, to fakt ogólnie znany - kremy piersi nie powiększają. Nie ma żadnej nieoperacyjnej metody powiększającej biust. Możemy co najwyżej zadziałać na skórę wokół, ujędrnić ją, co optycznie da efekt uniesionego biustu. To wszystko. Jeśli myślicie poważnie o większym rozmiarze to radzę zabieg.

15

Odp: Kremy na powiększenie biustu

głupi wszystko kupi

16

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Nie ma czegoś takuego:D.
Mi koleżanka mówiła, że u niej mawiano, że dziewczyna aby miec duże piersi musi jeść duzo kisielu big_smile.
Krem tylkopielęgnuje biust, ale nie powiększa.
Piersi czasem rosną po tabletkach hormonalnych.

17

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Właśnie się zastanawiałam czy te kremy na prawdę działają?

18

Odp: Kremy na powiększenie biustu

przecież takie rzeczy nie działają... dajcie spokój... lepiej już zainwestować w implanty, tym bardziej, że teraz to jest już jakaś mega droga sprawa. Moja siostra pół roku temu powiększyła sobie biust i przynajmniej ma teraz ładne piersi i kompleksy z głowy

19

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Ja polecam ćwiczenia.Mi trochę pomogły.A w kremy żadne nie uwierzę nigdy.

20

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Kremy to ściema czy to na powiększanie biustu czy męskiego przyrodzenia. Taki chwyt marketingowy aby ludzie z kompleksami je kupowali i wierzyli w ich cudowne właściwości. Bo fajnie się ogląda zdjęcia powiększonych piersi w Photoshopie po działaniu cudownego kremu (czyt. grafika komputerowego) smile Nie dajcie się dziewczyny naciągać.

21

Odp: Kremy na powiększenie biustu

dokładnie

22

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Przecież to nawet głupio brzmi tongue

23

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Nie wiem jak to jest z tymi kremami i nie wnikam ale nie wiem czy słyszałyście że nici mogą podnieść piersi, sporo się nawet o tym ostatnio mówi, a tu można poczytać o tym zabiegu  . Ciekawe prawda? smile

24

Odp: Kremy na powiększenie biustu

To nie jest tak, że kremy nie działają, wszystko zależy na bazie czego są robione. Np. taka kozieradka znana jest z tego, że ma właściwości które wspomagają powiększanie piersi i to nie od dzisiaj, nie od wczoraj a od lat! Przestrzegam jednak przed sterydowymi maściami, bo naprawdę nie wiadomo na co człowiek trafi i jak się zachowa jego organizm. Warto zobaczyć jakie zioła wspomagają powiększanie biustu, dostaniesz je w każdym zielarskim, a stosowanie jest całkiem proste:

25

Odp: Kremy na powiększenie biustu

W to że krem ujędrni to uwierzę, ale że powiększy, to średnio...