26

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Moim zdaniem najlepszym wyjściem byłaby konsultacja u neurologa... Np. z Warszawy warto udać się do tego

27

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

mój mąz na bolące stawy, kości zażywa suplement z naturalnych alg morskich szwedzkiej marki Alg Borje, jego ci mogę polecić

28

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Próbowałaś może stosować droższych preparatów na stawy, coś jak . Polecam sprawdzić, jeżeli nie korzystałaś bo w moim przypadku ten specyfik był zbawienny.

29

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Polecam skorzystać z gabinetu W Warszawie ja już tam robiłam USG i byłam u specjalisty który powiedział mi co mi dolega na co choruje. Wykonują  USG ortopedyczne (mięśnie, stawy, ścięgna) dokładne badanie umożliwia postawienie najbardziej precyzyjnej diagnozy zaburzeń, na które cierpisz.Wykonują szereg specjalistycznych badań.Można skorzystać również z badania Doppler aorty brzusznej, tętnic szyjnych i domózgowych, żył oraz tętnic kończyn dolnych i górnych. Polecam wizytę w gabnecie bo ja jestem zadowolona.Podrzucam linka

30

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Trzeba ograniczyć szczawiany w diecie, bo one odkładają się w stawach i stąd ból

31

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Mamę woziłam niedawno na zabiegi które jej bardzo pomagały na stawy. To nie była taka zwykła rehabilitacja ale magnetorepia jakimś nowoczesnym urządzeniem viofor, nie wiem czy jest więcej takich klinik które oferują takie zabiegi, polecił to miejsce lekarz do którego mama chodzi i który w tej klinice też przyjmuje

32

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Ja również jestem tego zdania że przy takich objawach powinno się iść do lekarza. Mogę polecić Ci przychodnię tam wykonasz USG ortopedyczne (mięśnie, stawy, ścięgna) Badania USG dzięki swojej dokładności umożliwiają postawienie najbardziej precyzyjnej diagnozy zaburzeń. Nie warto zwlekać tylko jak najwcześniej udać się do lekarza tam skorzystasz z konsultacji lekarza specjalisty który po wykonaniu specjalistycznych badań pokieruje dalej i zaleci leczenie. Zostawię link do gabinetu

33

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Myślę, że zdecydowanie lepiej jest udać się od razu do jakiegoś specjalisty, który sam wykona zabieg USG i dokładnie zajmie się urazem. Dzięki temu zyskać można sporo korzyści. Niektórzy ortopedzi znają się na rzeczy, dzięki czemu nawet bardzo skomplikowanego urazu można pozbyć się całkiem szybko. W okolicach stycznia/lutego, wywróciłam się dość poważnie na nartach podczas jazdy po stromym stoku. Bardzo uszkodziłam jedną z nóg, przez co konieczna była w miarę szybka reakcja.

34

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Może spróbuj używać artresanu ? Czytałam opinie tutaj , całkiem dobrze opisane wink Mi służył, ale wiem że na każdego inaczej działa wink

35

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Przy takich objawach najlepiej wybrać się do dobrego specjalisty z duzym doświadczeniem. Moja mama ciągle jeździ do lekarza. Myślę że przy takich objawach jak napisałaś nie powinniście dłużej zwlekać.

36

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Czasem to się łączy z innymi chorobami, warto zrobić badania krwi pod tym kątem...

37

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Chciałam się podzielić naturalnym sposobem na  problemy ze stawami - nalewka spirytusowa na chrzanie - 10 g świeżego korzenia chrzanu zetrzeć na tarce, zalać 250 ml wódki, odstawić na tydzień, a następnie smarować okolice sztywnych, bolących stawów 3x dziennie. Naprawdę pomaga tam, gdzie leki nie dają rady.

38

Odp: Problem ze stawami - dziwne objawy

Pewnie skuteczność zależy od dolegliwości, gdy są już tak zaawansowane zwyrodnienia to tylko operacja pomoże...