1

Temat: Makijaż dla amatorki

MUSZĘ zrobić sobie SAMA makijaż na wesele. Problem jest tylko taki że na co dzień jedynym kosmetykiem którego używam to tusz do rzęs tongue Oceńcie szczerze - czy taka amatorka da radę wykonać porządny makijaż?

2

Odp: Makijaż dla amatorki

Oczywiście że da radę! Tylko poprostu trzeba trochę poćwiczyć! Ja polecam tutaj wprawdzie dzienny makijaż, ale jako delikatny okolicznościowy też da radę!  Lubię tą blogerkę smile

3

Odp: Makijaż dla amatorki

zgadzam się z powyższym komentarzem, ogarniesz to wink ja też coś podrzucę, rady o dobieraniu podkładu ja sama miałam z tym duży problem, więc wiem jak jest ciężko na początku tongue

4

Odp: Makijaż dla amatorki

Ja też myślę, że sobie poradzisz, jest mnóstwo fimilków w internecie, na YT jak zrobić fajny makijaż okolicznościowy, możesz czegoś poszukać i popróbować. Ja na co dzień robię sobie czarne kreski nad okiem, zwykle cieniem do powiek bo eyelinerem nie umiem równiutko... Do tego tusz, podklad i obowiązkowo puder do brwi smile Jak ma się jasne i nierówno porośnięte brwi, to o wiele lepiej wyglądają lekko przyciemnione. Ja używam z golden rose, eybrow powder, najlepiej się sprawdził. No i usta, to też istotny element makijazu

5

Odp: Makijaż dla amatorki

Ja przed weselem zrobiłam sobie  i już się nie martwię, polecam dziewczyny. Teraz wyglądam świetnie smile

6

Odp: Makijaż dla amatorki

Myślę że dasz radę tylko musisz popatrzeć filmiki na you tube .
polecam stronkę

7

Odp: Makijaż dla amatorki

Ja uczyłam się z You tube, ale i tak nie szaleję z makijażem.

8

Odp: Makijaż dla amatorki

Minęło już sporo czasu od Twojego postu, ale jestem pewna, że dałaś radę! Wystarczy zawsze kilka razy popróbować i na pewno coś się uda. Filmiki na YT są na pewno dobrą pomocą smile

9

Odp: Makijaż dla amatorki

Wiesz co czasem fajnie jest postawić na makijaż permanentny i nie masz problemu na codzień wcale. Wile kobiet tak robi dla własnej wygody. Może i ty o tym pomyśl. Bardzo przystępne ceny mją oni  do tego dzięki profesjonalnemu wyposażeniu i odpowiedniego sprzętu potrafią wykonać na prawdę delikatny i naturalny makijaż. Myślę, że warto się tam wybrać. Gabinety mają w Łodzi i Warszawie więc może jakaś lokalizacja będzie Ci odpowiadać

10

Odp: Makijaż dla amatorki

i jak sobie poradziłaś? smile

11

Odp: Makijaż dla amatorki

No a tutaj już zaglądaliście? Jest tam świetny pomysł na prosty i naprawdę efektowny makijaż. Wykonuje się go naturalnymi kosmetykami Arbonne. Dla mnie są rewelacyjne!

12

Odp: Makijaż dla amatorki

Do podkładu polecam gąbkę - . Ja po prostu nie wyobrażam sobie makijażu bez odpowiedniego podkładu i to naprawdę dobrze nałożonego. W sumie to od tego zależy w większej mierze efekt końcowy.

Ostatnio edytowany przez EmiM (2017-01-18 23:35:29)

13

Odp: Makijaż dla amatorki

Jeszcze nigdy nie wykonałam makijażu gąbką.

14

Odp: Makijaż dla amatorki

Hm no cięzko to stwierdzić, ponieważ nie wiadomo jakie masz ręce do malowania;) Do tego dochodzi zakup pędzli ,odpowiednie korektory, cienie puder, podkład a zamiast tuszu do rzęs, najlepiej rzęsy przedłużane. Hm coś wydaje mi się, że lepiej uciec się na jakieś szkolenie przed samym malowaniem ślubnym.

15

Odp: Makijaż dla amatorki

youtube youtube i jeszcze raz youtube. Najlepiej szukać filmików po angielsku, w stanach mnóstwo dziewczyn tak kręci. Moja koleżanka wizażystka zaczynała własnie od oglądania filmików i probowania na koleżankach. smile

16

Odp: Makijaż dla amatorki

Tez kiedys bylam amatorka, metoda prob i bledow oraz testowania kosmetykow nauczylam sie juz calkiem niezly makijaz wykonywac. Wystarczy wybierac odpowiednie i nie skomplikowane w obsludze kosmetyki. Mi zawsze sie wydawalo, ze konturowanie to czarna magia, dopoki nie kupilam w golden rose kredki do konturowania, Contour Crayon. Bardzo latwo mozna sie nia poslugiwac, w szybki i prostu sposob mozna zakreslic kontur twarzy i efekt jest bardzo ladny, bo znam przypadki ze sztucznym i zle wygladajacym efektem wink

17

Odp: Makijaż dla amatorki

Aga ma rację, ale z koleji na ślub jak nie jesteś pewna to może warto pójść do specjalisty

18

Odp: Makijaż dla amatorki

Jakbyś chciała fajne kosmetyki do  makijażu oczu to moja kolezanka która własnie zajmuje się wizażem bardzo chwali te z Loreala -
podobno sa bardzo trwałe, a to na weselu raczej ważna kwestia smile

Ostatnio edytowany przez katerinka (2017-10-09 11:27:41)

19

Odp: Makijaż dla amatorki

Ja się uczyłam z internetu. Masz  an youtubie tyle filmików że spokojnie się można nauczyć.
Zaczynaj najpierw np od makijazu oczu albo d poprawnego konturowania i tak krok po kroku....

20

Odp: Makijaż dla amatorki

JA też uczę się na filmikach z netu... JEdnak trzeba po prostu ćwiczyć.
Aktualnie próbuję zrobić idealna jaskółkę...

21

Odp: Makijaż dla amatorki

Oczywiście, że da radę. Jest dużo tutoriali w internecie. smile

22

Odp: Makijaż dla amatorki

Na pewno dasz radę. Kup sobie dobre kosmetyki- cienie do powiek, kredkę, eyeliner, tusz i wystarczy.

23

Odp: Makijaż dla amatorki

Ale ten makijaż na pewno jest bezpieczny dla ludzi

24

Odp: Makijaż dla amatorki

Hej znacie może jakieś fajne sposoby na optyczne powiększenie ust makijażem? Lepiej używać przede wszystkim jasnych odcieni. Jakie macie doświadczenia z optycznym powiększeniem ust? Jakich metod używacie?

25

Odp: Makijaż dla amatorki

Szkolenie zawodowe z permanentnego.
Wymagające, długie, ale faktycznie pozwalające pracować w zawodzie.
Oczywiście - wymaga solidnego przepracowania, ale zdecydowanie pozwoli wam osiągnąć zakładane rezultaty.
Powodzenia.