1

Temat: zaczerwieniona twarz

Mam taki problem, mianowicie często czerwieni mi się twarz. Jak była zima to myślałam że od mrozu, ale przecież już jest ciepło więc to odpada. Zaczęłam ją intensywniej nawilżać, ale to też problemu nie rozwiązało. co to może być dziewczyny?

2

Odp: zaczerwieniona twarz

Może hormony..? Odczuwasz przy tym większe ciepło na twarzy czy nie?..

3

Odp: zaczerwieniona twarz

Może masz wrażliwą cerę

4

Odp: zaczerwieniona twarz

zaczerwieniona twarz może oznaczać zarówno cerę wrażliwą jak i trądzik różowaty. Poczytaj sobie o tym [url]http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/peaux-reactives/a5929.aspx[/url] . Najlepiej wybrać się do apteki po dermokosmetyki - farmaceutka na pewno będzie wiedziała co Ci doradzić. Tak na własną rękę bym uważała żeby dodatkowo nie podrażnić skóry.

5

Odp: zaczerwieniona twarz

a może trądzik różowaty? albo hormony rzeczywiście, problemy z tarczycą mogą dawać takie efekty. doraźnie używaj wody różanej jako toniku i innych delikatnych kosmetyków, ale głównie trzeba się przebadać. może najpierw tylko u dermatologa, ale jeśli on stwierdzi że to nie czysto skórny problem, to już trzeba pomyśleć coś poważniej

6

Odp: zaczerwieniona twarz

Może trądzik rózowaty Ewentualnie cera naczynkowa. Również taką mam i często mi się czerwieni wink Co pomogło:

dobra ochrona skóry
zmiana diety na zdrowszą
picie dużych ilosci wody dziennie
oraz intensywne nawilżanie jej. Szczególnie jeśli wychodzę na mocne słońce oraz na mróz. Krem z wysokim filtrem codziennie równiez przy takiej cerze jest wskazany
[url]https://rodzinazdrowia.pl/jak-pokonac-tradzik-rozowaty[/url]

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-30 13:42:41)

7

Odp: zaczerwieniona twarz

sprawdź sobie hormony, nie pij alkoholu, używaj kosmetyków do cery naczynkowej.

8

Odp: zaczerwieniona twarz

moze masz cere naczynkowa i wtedy skora czesto wyglada na zarumieniona. albo zapytaj alergologa  czy to nie jakas reakcja alergiczna. czasem skora tak reaguje na czynniki zewnetrzne. zajrzyj na fanpage tego serwisu to pobierzesz kod rabatowy na porade.

Ostatnio edytowany przez muszynianka27 (2018-06-21 12:21:32)

9

Odp: zaczerwieniona twarz

Rumieniec nie zawsze oznacza pękające naczynka, a jeśli kosmetyki nie pomagają to trzeba iść do dermatologa...

10

Odp: zaczerwieniona twarz

Zawsze dobrze jest iść po porade do lekarza. To moga być rózne przyczyny - dobrzy specjaliści na pewno cos poradzą i wdrożą konkretne badania a później leczenie.

11

Odp: zaczerwieniona twarz

Często kosmetyki powodują podrażnienia...

12

Odp: zaczerwieniona twarz

Ja stosuję już tylko kosmetyki ekologiczne, dużo problemow skórnych mi rozwiązały...