1

Temat: Akcesoria kuchenne

Uwielbiamy akcesoria kuchenne. Gadżety, nietypowe elementy, piękne, sprawiają, ze przygotowanie posiłku staje się przyjemnością a jedzenie na wyjątkowym naczyniu, z pięknej miseczki w kształcie serca - nietypowym doświadczeniem.
Sklep internetowy Tarkaimiarka przygotował dla swoich klientów kilka wyprzedaży
Ale warto zapoznać się także z ich szczegółową ofertą. Mają wiele pięknych przedmiotów codziennego użytku z którymi przygotowanie potraw stanie się przyjemnością. Polecam.

2

Odp: Akcesoria kuchenne

Ja kupuję tylko w sklepach stacjonarnych, widzę jaki jest stan rzeczy i jakie wykonanie, nie lubię kupować kota w worku, a zdjęcia bywają ładniejsze niż rzeczywisty wygląd przedmiotu.

3

Odp: Akcesoria kuchenne

Owszem. Sklep stacjonarny jest świetnym rozwiązaniem, gdy ma się szansę do niego dotrzeć smile Jest z nimi też taki problem, ze zwykle wszyscy mają to samo. A same sklepy z gospodarstwem domowym są otwarte do 18-stej. Dla mnie za krótko, bo właśnie wtedy dopiero kończę pracę. Kupowanie akcesoriów kuchennych w hipermarkecie to jeszcze gorszy pomysł bo produkty zwykle są pospolite. Znalezienie więc czegoś co nadawałoby się na prezent z okazji 50-tych urodzin mamy i co byłoby na tyle wyjątkowe, że by ją zachwyciło- nierealne.
W przypadku sklepu Tarkaimiarka wiem, ze robią sami zdjęcia. Nie retuszują, nie poprawiają kolorów. Sami testują produkty. Jeśli coś jest źle wykonane- oddają do dostawcy i nie chcą nawet mieć tego w swoim sklepie. Tak przeczytałam o nich w jakimś artykule. Może i sponsorowanym, może sami go napisali, ale po co mieliby kłamać.
Pakują też na prezent, więc dla mnie to jest alternatywa do wyszukania szybko prezentu i wysłania bezpośrednio do mamy (bo sama jej zawieźć nie mogę- mieszka daleko sad

Na pewno sklepy internetowe są lepsze niż aukcje na znanym portalu. Tam są buble... a wystawiający aukcje zwykle anonimowy. Sklep internetowy ma zwykle siedzibę, stan magazynowy, zasoby.

Jak dla mnie same plusy smile

4

Odp: Akcesoria kuchenne

Przydadzą mi się te informacje big_smile sama zamierzam też zamówić sobie ekspres do kawy, ciśnieniowy bo to jednak taka kawa mi najlepiej smakuje, a odpowiedni sprzęt chcę kupić tu: [url]http://kawoserwis.pl/[/url] świetna sprawa, a do tego mają w ofercie kawy wink

5

Odp: Akcesoria kuchenne

Ja wam polecam teraz sprawdzać stronkę ballarini.pl, wprowadzają nowy asortyment i będą mieli super akcesoria kuchenne. Teraz mają nowe nożyczki Twin L firmy Zwilling. Są drogie, ale jakościowo naprawdę super, sprawdzałam sama i nigdy nie miałam tak wygodnych nożyczek. Czekam co dorzucą w przyszłym tygodniu.

6

Odp: Akcesoria kuchenne

Lubię ładne przedmioty w kuchni smile Bardzo lubię. Oglądać, dotykać, kupować, używać smile

7

Odp: Akcesoria kuchenne

mam w domu gofrownicę, genialna sprawa! po pierwszej euforii leży głęboko schowana w szafce i używam jej raz na kilka miesięcy wink

8

Odp: Akcesoria kuchenne

podobnie miałam z sokowirówką która leży w szafce od ponad roku smile

9

Odp: Akcesoria kuchenne

Miałam tak samo z moimi tosterami. Kupiłam toster, przez kilka dni z mężem codziennie jedliśmy, teraz chyba 3 miesiąc leży nieużywane big_smile
Ale za to lubię wydawać na coś co wiem, że będzie często wykorzystywane. Tak kupiłam sobie akcesoria Zwilling Sommelier, co najmniej 2 razy w tygodniu z mężem otwieramy bardzo dobre winko, do tego ostrzałka diamentowa tej samej firmy, korzystamy dość często (i my i znajomi). Na takich rzeczach z których się korzysta nie ma co oszczędzać.

10

Odp: Akcesoria kuchenne

Ja jestem miłośniczką kawy wiec moim podstawowym asortymentem w kuchni są wszelkiego rodzaju sprzęty do parzenia kawy. Nie lubię poprzestawać tylko na jednym sposobie jej przygotowania, tylko stale próbuję czegoś nowego a do tego potrzebuję odpowiednich narzędzi.

11

Odp: Akcesoria kuchenne

A co sądzicie o dzbankach z filtrem ? Byłam dzisiaj u znajomej która ma taki dzbanek i chciałabym też kupić. To bardzo wygodne rozwiązanie moim zdaniem.  Ja bardzo dużo piję wody i wydaję majątek na zgrzewki z wodą. Dzięki dzbankowi mogłabym zaoszczędzić całkiem sporo.

12

Odp: Akcesoria kuchenne

Tez kocham wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne, wszakże to moje królestwo i lubie mieć wszystko najładniejsze, najnowocześniejsze smile Hobby a może juz mania jakas smile ale do rzeczy- ja np często zamawiam takie gadżeciki w Duka

13

Odp: Akcesoria kuchenne

A ja zastanawiam się nad takim zestawem przyborów kuchennych do teflonu . Pasowałby do mojej kuchni w 100%. No i dużo gotuję, więc często używam takich przyborów.

14

Odp: Akcesoria kuchenne

Oczywiście masz rację, ja również mam swój ulubiony sklep internetowy i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Przede wszystkim ma produkty z najwyższej półki i najwyższej jakości, po drugie obsługa, która dba o klienta. Kupuję tam dosłownie wszystko od szkła i porcelany od Villeroy. Kupuję tam też dodatki i gadźety do kuchni i jadalni.

15

Odp: Akcesoria kuchenne

Ja szukam najpierw przez internet, sen z powiek spędzała mi najlepsza zmywarka pod zabudowę. Ale fajny ranking znalazłam chcoiaż jeszcze nie podjęłam decyzji co kupię tongue

Ostatnio edytowany przez Boszmesz (2017-04-03 16:43:54)

16

Odp: Akcesoria kuchenne

Ostatnio robiąc zakupy w internetowym sklepie dr. oetkera, foremkę do babki kupiłam w zestawie z produktami. Opłaca się kupować w zestawie bo jest taniej o 20% big_smile Forma do babki bardzo dobrej jakości, a lukry przydadzą się do świątecznych wypieków smile .
[img]https://e-oetker.pl/512-large_default/zestaw-babka-drozdzowa-od-dr-oetkera.jpg[/img]

17

Odp: Akcesoria kuchenne

Ja lubię kupować dodatki do kuchni w [url]https://www.dekoria.pl/kolekcja-geometric,t137.html[/url] . Często tam zaglądam, bo zawsze znajdę coś nowego do domu. Tym razem wypatrzyłam nową kolekcję tkanin i aż mnie korci, żeby zmienić wystrój sypialni.

18

Odp: Akcesoria kuchenne

Bardzo ciekawe akcesoria do kuchni oraz solidne zawiasy znalazłam w sklepie online https://akcesoria.meble.pl/ . Zna ktoś? Zamawiał?

19

Odp: Akcesoria kuchenne

Mi się ostatnio zdarzyło 2-3 razy coś do domu i do kuchni kupować na Arena.pl. Sprzedają tam różne firmy więc wybór jest spory ale co ważniejsze to często są duże obniżki.

20

Odp: Akcesoria kuchenne

Ostatnio upolowałam fajny komplet noży za 60% ceny w Taniejdladomu.pl

21

Odp: Akcesoria kuchenne

Ja już nic nie kupuję, bo mam 4 zbędne deski do krojenia z takich wyprzedaży, i teraz muszę je rozdać rodzinie żeby odgracić kuchnię smile

22

Odp: Akcesoria kuchenne

Ja lubię kolorowe kubki i jak widzę jakiś ładny to nie mogę się powstrzymać żeby nie powiększyć kolekcji:)

23

Odp: Akcesoria kuchenne

Nóż do filetowania ostatnio bardzo mi się przydaje