26

Odp: jaka sukienka na wesele

Moze dlatego, ze nie szukałaś

27

Odp: jaka sukienka na wesele

A żebyś wiedziała że nie szukałam ☺

28

Odp: jaka sukienka na wesele

I tak trzymaj!

29

Odp: jaka sukienka na wesele

Wybór sukienki na wesele to nie jest prosta sprawa. Trzeba wziąć pod uwagę wiele kwestii. dowiedzcie się, co jest najbardziej istotne. Sprawdźcie! Jestem pewna, że te porady bardzo Wam się przydadzą!

30

Odp: jaka sukienka na wesele

Hmm, przejrzałam artykuł, takie dość oczywiste mi sie te porady zdają :-)

31

Odp: jaka sukienka na wesele

Jestem zaproszona na wesele we wrześniu. Myślicie że załapię się na letnie wyprzedaże czy nie? Aneta będę musiała Cię prosić żebyś mnie powiadomiła o przecenach jak zobaczysz w sklepach wink

32

Odp: jaka sukienka na wesele

Ok, nie ma problemu, dam znać i wg mnie jak potzrebujesz na wrzesień, to na pewno wyprzedaże juz będą :-)

33

Odp: jaka sukienka na wesele

Też tak mi się wydaje, ale na zakupy przyjadę pod koniec sierpnia i obawiam się że może być tak że o kilka dni w którąś stronę się spóźnię.

34

Odp: jaka sukienka na wesele

Będę obserwować :-). Jak sie tylko jakieś info pojawi, to piszę do Ciebie :-)

35

Odp: jaka sukienka na wesele

Dzięki smile latem jeszcze Ci się przypomnę bo oprócz sukienek, butów i dodatków dla mnie jeszcze chłopa trzeba będzie odpowiednio odziać więc wyprzedaż by się przydała. Nie lubię wesel ;p

36

Odp: jaka sukienka na wesele

a ja lubię wesela, bo lubię tańczyć a nie mam gdzie wink

37

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja mam średnio dwa zaproszenia na rok ale nie korzystam;p a od tego już się nie wykręcę, a do tego obawiam się że szykuje mi się kolejne i będę poproszona na świadkową... Oby przeczucie mnie zawiodło... wink

38

Odp: jaka sukienka na wesele

To jako świadkowa tym bardziej musiałabyś zaszaleć z suknią na wesele smile

39

Odp: jaka sukienka na wesele

No tak... chociaż to nie będzie duża uroczystość więc pomyślałam że ewentualnie kieckę założyłabym na poprawiny do brata żeby trzech nie kupować;/ Powiem Wam szczerze że kasę przeznaczoną na wesela wolałabym przeznaczyć na coś zupełnie innego, np jakiś wyjazd...

40

Odp: jaka sukienka na wesele

Też wolałabym taką kasę przeznaczyć na coś pożytecznego. Ale młodych trzeba wesprzeć na nowej drodze życia. Trzeba też jakoś wyglądać na takiej imprezie.

41

Odp: jaka sukienka na wesele

A ja tam lubie wesela, im jestem starsza, tym lubie bardziej. Przy okazji mogę też zobaczyć taką część rodziny, czy znajomych, których nie mam okazji na codzień spotykać

42

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja na wesela często wybieram sukienki w kolorze grafitu. Bardzo lubię ten kolor i dobrze w nim wyglądam. Podoba mi się taka sukienka z koronką. Nie wiem tylko czy jest odpowiednia na wesele. Co sądzicie?

43

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja również lubię grafitowy kolor. Moim zdaniem na wesele będzie jak znalazł.

44

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja będę musiała kupić sukienkę na wesele. Ale jestem świadkową, więc wszystkie ciemne kolory odpadają.

45

Odp: jaka sukienka na wesele

To może sprawdź sobie, jakie sukienki mają. Znajdziesz tam szeroki asortyment sukienek wysokiej jakości i w dobrych cenach. Sama kupiłam tam kilka sukienek które bardzo dobrze mi służą.

46

Odp: jaka sukienka na wesele

Ja na takie uroczystości zawsze kupuję sukienki, które później mogę wykorzystać w codziennym zyciu. Myślę też, że nie warto przepłacać. Ja zawsze coś fajnego tam znajduję smile

47

Odp: jaka sukienka na wesele

Na wesele nie wypada zakładać tylko białej lub czarnej sukienki, to najważniejsze. Myślę, że jak szukamy uniwersalnych sukienek to warto pomyśleć o szarościach. Ja znalazłam sukienkę o ładnym fasonie. Wydaje mi się, że na wesele taki model będzie dobry.

48

Odp: jaka sukienka na wesele

Na wesele każda powinna wybrać taką sukienkę, by czuć się w niej nie tylko ładnie, ale i swobodnie. Ja znalazłam taką ładną , a że sama niedługo jadę na wesele, to też szukam:

[img]http://st.allani.pl/allani.pl.production/pictures/images/big/513f32d06ebe033372b740897710e53bd3d9b7f2.jpg?1480366058[/img]
Co o niej sądzicie?

49

Odp: jaka sukienka na wesele

A myślałyście o sukienkach trapezowych? Ja uważam, że jest to odpowiedni krój sukienki na tego typu uroczystości. Takie sukienki są bardzo eleganckie i jak dobierzemy do nich odpowiedni dodatki, to wyjdzie nam wspaniała kreacja na wesele.

50

Odp: jaka sukienka na wesele

Ciekawy pomysł z tym krojem. Muszę poszukać czegoś pasującego do mojej sylwetki, dzięki za podpowiedź.