1

Temat: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

hej znacie jakieś miejsca godne polecenia związane właśnie z lekcjami makijażu czy porad stylisty itp. ?

2

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Osobiście korzystam z tej książki [url]http://merlin.pl/Makijaz-bez-tajemnic_Rae-Morris/browse/product/1,1013484.html?gclid=COjngefmlL4CFWTlwgodrK0A6Q[/url]
polecam:)

3

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

a są tam tylko rady czy przykładowe makijaże również?

4

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Ksiązki wizażystów mają to do siebie że jest dużo przykladów zdjęć modelek , gwiazd filmowych, a brakuje takich makijaży na codzień, ja dużo przykładów biorę z kobiecych czasopism

5

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Osobiście najczęściej korzystam z informacji zawartych w internecie lub gazetach o modzie i urodzie.

6

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

ja raczej wchodzę na różne strony w internecie

7

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

dzięki kochane

8

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Ja wzoruję się na gwiazdach o typie urody podobnym do mnie, więc takim źródłem wiedzy są np. filmy czy portale plotkarskie, gdzie można sporo podejrzeć jak się malować

9

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Jeśli chodzi o analizę kolorystyczną to polecam baardzo obszerny poradnik -  . Wszystko opisane krok po kroku, jeśli ktoś to przeczyta to nie będzie miał już problemów z przeprowadzeniem odpowiedniej analizy. Szczerze polecam smile

10

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Nauka robienia makijażu 1936 big_smile Taka ciekawostka ;p

11

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Jeśli chodzi o analizę kolorystyczną to polecam baardzo obszerny poradnik -  Wszystko opisane krok po kroku, jeśli ktoś to przeczyta to nie będzie miał już problemów z przeprowadzeniem odpowiedniej analizy. Szczerze polecam smile

świetna strona polecam

12

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

znalazłam analizę online za 120 zł co wy na to ?

13

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Trochę drogo jak na samą analizę...

14

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

[quote=kroppelka1]Trochę drogo jak na samą analizę...[/quote]

Zdecydowanie, za 80 mozna juz cos na prawdę dobrego znalezc

15

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

dziewczyny poradźcie mi, bo prowadze kursy i szkolenia z makijażu, ogólnie poza tym jestem makijażysztką i zastanawiam się czy ulec mojemu chłopakowi i zacząć tworzyć dla profesjonalnych makijażystek - taka promocja dla mnie, ale nie wiem czy to ma sens

16

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Ja po prostu przeglądam blogi, jakieś filmy na youtube. Często też czytam nt. najnowszych trendów w makijażu, np.  . Podoba mi się szczególnie ten fiolet na powiekach smile

Ostatnio edytowany przez Ewka_ (2017-02-23 18:46:04)

17

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Jestem w trakcie studium i jestem mega zadowolona . Polecam wam kierunek wizaż i stylizacja . Wspaniali i profesjonalni wykładowcy , świetna atmosfera . Teraz trwa nabór na roczne studium wizażu i stylizacji

18

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem takie lekcje, na których poznaje się tajniki makijażu to na pewno świetna opcja. Nie mniej jednak m nie osobiście bardzo kusi także taka opcja jak stylizacja rzęs szkolenia. Z takiej opcji można skorzystać, przy czym warto podkreślić fakt, że firma ta produkuje rzęsy wysokiej jakości, które prezentują się nie tylko niezwykle naturalnie, ale przede wszystkim pięknie podkreślają one spojrzenie.

19

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

A czy orientujecie sie czy gdzieś w Warszawie jest takie miejsce gdzie sie można troche podszkolić jak sobie samemu zrobić fajny makijaż? Czyli coś nie typowo dla stylistek i makijażystek, tylko dla zwykłych dziewczyn, które chcą lepiej wyglądać?

20

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

Ja uczyłam się z książką Bobbby Brown, znanej makijażystki z USA:)

21

Odp: nauka makijażu i analiza kolorystyczna

W necie są fajne filmiki o tym. Można się dużo dowiedzieć.