101

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Z tego:
[img]https://s25.postimg.org/eluvaih8v/ciuchy.jpg[/img]
zaczynam przestawiać się powooooli na bardziej kobiecy styl, choć militarny zawsze będzie jednym z moich ulubionych. Chyba zaczynam dojrzewać do bycia kobietą. Kupiłam ostatnio koszulę w kwiatki, dwie sukienki i spódnicę. Nie poznaję siebie. Ach ta miłość smile

102

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię sportowy i niezobowiązujący styl. Czuję się wygodnie i modnie, a przede wszystkim jest to strój dość uniwersalny. Na co dzień mam dużo zajęć, a co się z tym wiąże mało czasu na zakupy. Od lat jestem wierna marce bon - prix. Nigdy się nie zawiodłam, a poza tym jest szeroki asortyment ubrań w moim stylu. Dodatkowym atutem jest też możliwość uzyskania zniżki na ciuchy poprzez skorzystanie z  / adres www usunięty/ Można dostać rabat zarówno na asortyment sklepu jak i np dostać kupony do znanych restauracji albo fast-foodów smile

Ostatnio edytowany przez durka (2017-03-03 18:51:05)

103

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja lubię francuski styl, sukienka w paski i obowiązkowo  do tego okulary przeciwsłoneczne, apaszka i oczywiście jeżdżę na miejskim rowerze smile Raz zakochałam się w Paryżu i przepadłam big_smile

104

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

W moim przypadku ciężko jest określić styl, w którym się ubieram ze względu na to, że często łączę ze sobą nawet takie ubrania, które na pierwszy rzut oka kompletnie by do siebie nie pasowały. Najczęściej są to ubrania w kolorze czarnym o prostych lub lekko militarnych krojach. Uwielbiam kurtki parki, kurtki skórzane ramoneski, czarne jeansy i wszelkie czarne bluzy, koszule, narzuty i koszulki. Najczęściej mają one proste kroje, ale nie stronię od sportowych ubrań, które lubię łączyć z pozostałymi ubraniami, które można by było zakwalifikować do stylu grunge. Nie mam swoich ulubionych sklepów, jeśli chodzi o ubrania w stylu grungę, ale mam swój ulubiony sklep z ubraniami w stylu sportowym i jest nim sklep House. Jednak zawsze szukam promocji w House zresztą jak i również w przypadku innych sklepów odzieżowych, bo nie lubię przepłacać i zazwyczaj robię zakupy tylko kilka razy w roku, gdy znajdę fajne promocje na większą ilość rzeczy i kupuje wtedy kilka lub nawet kilkanaście ubrań, za które z reguły nie płacę więcej niż zapłaciłabym za kilka ubrań w cenie regularnej.  Wcześniej sprawdzałam je tylko w sklepie stacjonarnym, ale od niedawna również tutaj , bo to wygodniejsze.

105

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja ubieram się raczej tak aby mi było wygodnie . Ale czasem mnie bierze aby ubrać sobie mini spódniczki i obcasiki;) zależy od mojego humoru;)

106

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Do pracy ubieram sie raczej elegancko, ale jest to strój nie taki poważny, bardziej powiedziałabym że podkreślający figurę. Czasami nawet troszkę seksowny. Często stroje wykańczam szpilkami, które również dodają kobiecości. Ale czasami ubieram się bardziej na luzaka, jednak też staram się aby te stroje były kobiece. Nie lubię ubrań workowatych czy wiszących w tyłku spodni.
Poza pracą stawiam na wygodniejsze, sportowsze ciuszki.

107

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja do pracy też muszę biegać w eleganckich ciuszkach i zazwyczaj na szpilkach, ale w domu wolę luźle, swobodne ciuszki w stylu sportowym, albo takim bardziej rockowym ;-)

108

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Rockowa dziewczyna z Ciebie. Czyli tak troszkę z pazurem wink

109

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Do niedawna moja szafa też była pełna głównie czarnych ciuchów, dopiero od kilku lat można znaleźć tam cos w innym kolorze :-)

110

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

He he, ja też dopiero kilka lat temu glany wymieniłam na szpilki wink

111

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

A nie kochana, glany to ja nadal mam - na spacery z dzieckiem są genialne. Co prawda przez lata z czarnych zmieniłam na niebieskie, ale pozbywać się tego typu obuwia nie zamierzam :-)

112

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Glanów to ja nie posiadam. Ale kiedys faktycznie nosiłam się na czarno. Teraz tez mam sporo rzeczy w tym kolorze, ale jednak dużo mam też kolorowych, żywych ubrań smile Lubię tez kolorowe dodatki, typu chusta, szal, apaszka smile

113

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Kolorowe dodatki do czarnego super wyglądają. Ja teraz lubie tez szarości, błękity, ogólnie raczej wszystko takie stonowane, spokojne.

114

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Aneta- wyrzucić nie wyrzuciłam ale w nich już nie chodzę bo jakoś tak nie mam gdzie wink

115

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Joanna jak to nie masz gdzie? - do lasu, na koncerty, na długie wędrówki :-), możliwości jest wiele, jeśli tylko chęci bedą :-)

116

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Do lasu byłoby mi szkoda bo ja to lubię po krzaczorach łazić a moje glany w bardzo dobrej formie są. Na koncerty już nie chodzę, chociaż przydałoby się wybrać dopóki jeszcze w stolicy jestem. A na ostatnie koncerty na jakich byłam to ubierałam buty na wysokim obcasie- nawet na metallice w takich byłam wink Na długie wędrówki też nie chodzę a jeśli już to wolałabym lżejsze obuwie- tak więc sama widzisz wink

117

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

no jak koleżanka na koncerty w szpilach chodzi ;-)...
przy okazji - proponuję przejrzeć co gra w stolicy w Progresji, tam są ciekawe rzeczy czasami ;-)

118

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Joanna ale to były takie koncerty na których trzeba stać?

119

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

no raczej ;-), to nie filharmonia ;-)

120

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

To podziwiam ☺ ja często noszę szpilki ale na takie wyjścia raczej stawiam na coś wygodniejszego.

121

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja ostatnio też, kiedys jak chciałam robic dobre wrazenie i dobrze wyglądać, to mi sie różne ekstrawagancje zdarzały, teraz z czasem coraz bardziej cenię sobie wygodę :-)

122

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Wygoda ma znaczenie ale mimo wszystko chce się wyglądać ładnie.  Szkoda że szpilki nie sá wygodniejsze .

123

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Niektóre nawet są, nie wiem jak to się dzieje, ale czasem niektóre wkładam i czuję sie jakby były szyte na mnie i mogę w nich cały dzień chodzić, a drugie niby są podobne, a poruszanie się w nich jest jakąś torturą

124

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

To nie były szpilki tylko moje ulubione botki na fajnym stabilnym, ale dość cienkim obcasie. Najwygodniejsze buty na świecie wink Trochę są już stare ale jeszcze dają radę wink

125

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Też mam jedne botki które sá wysokie ale też bardzo wygodne. Natmomiast szpilki jednak zawsze męczą moje stopy, nawet jeśli sá wygodne. Chociaż jestem już do tej mèczarni przyzwyczajona ☺