26

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Jak ktoś lubi bardzo dobrą gatunkowo odzież, modną i wytwarzaną w Polsce, to polecam markę Blue Shadow. Ceny umiarkowane, a odzież świetna! No i plusem jest to, że mają dla pań w każdym rozmiarze. Nawet zdjęcia robione są na modelkach XS i XL :-)

27

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Mi się wydaje, że jednak jakość ciuchów z sieciówek nie jest za dobra. Kupiłam sobie np. niedawno spodnie takiej polskiej marki pepe y flor i w porównaniu z nimi spodnie z sieciówki wypadają bardziej niż blado. Te od polskiej marki mają lepszy materiał, są lepiej skrojone i zdecydowanie lepiej wykończone

28

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ja też nie przepadam za ubraniami z sieciówek, chociaż to,że ileś osób zakłada to co ja mi akurat nie przeszkadza. Bardziej denerwuje mnie jakość materiału. Dlatego zawsze sprawdzam gdzie uszyto daną rzecz, dodatkowo z jakiego jest materiału i jakie są warianty jeśli chodzi o uszycie nieszablonowego rozmiaru. Dlatego też bardzo ukochałam sobie zakupy w MG shohlari, gdzie zwykle znajduję interesujące mnie rzeczy, poza tym świetne gatunkowo i oryginalne.

29

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ja znalazłam ostatnio u mnie w miasteczku taki sklepik z końcówkami kolekcji - są to rzeczy sprowadzone z zagranicy. Sklep połaczony jest z ciuchlandem. W jednej częsci jest ciuchland, a w drugiej nowe rzeczy z metkami. Kupiłam już tam kilka  bluzeczek w cenie w granicach 30-40 zł.
Też lubię nosić ciuszki, których nie zobaczę na koleżance.

30

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ja też lubie znaleźć coś oryginalnego. Czasem fajne rzeczy szyją polskie małe firmy, które wypuszczają na rynek niewielkie partie. Szkoda tylko, ze część takich ciuchów jest dość droga :-(

31

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Nie pamiętam już marki ale kiedyś na allegro kupiłam spódniczkę polskiej firmy, która bardzo mi sie spodobała. Potem dokupiłam sobie jeszcze jedną. Miałam nawet tą firmę zapisaną jako ulubiony sprzedawca. Hmm muszę zajrzeć na allegro czy jeszcze coś sprzedają.

32

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Mi z takich zupełnie odjechanych podobają sie rzeczy z Vippi design (ostatnio ich propozycje są bardzo odważnie kolorowe), albo ze stonowanych klasycznych rzeczy z Risk made in Warsaw. Tylko ceny podobają mi sie jakby trochę mniej ;-)

33

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

No właśnie czasami można znaleźć coś fajnego i jedynego w swoim rodzaju ale wtedy ceny strasznie odstraszaja.

34

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

czasem tak, ale mozna też znaleźć fane ciuchy w rozsądnych cenach :-)

35

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Dlatego mi właśnie spodobał się ten ciuchland w którym sá końcówki kolekcji. Można tam kupić fajne rzeczy w rozsądnych cenach. To chyba będzie jedno z moich ulubionych miejsc.

36

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Kurcze, ze też obok mnie nic takiego fajnego nie ma :-(

37

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Rozejrzyj się. Może znajdzie się taki sklep gdzieś blisko. Ja dowiedziałam się o tym że w tym ciuchlandzie można kupić nowe rzeczy całkiem niedawno. A teraz zaglądam tam systematycznie. Chociaż płace za te rzeczy jak w sieciówkach na wyprzedaży ☺

38

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Teraz jak mam małe dziecko to ja tylko wszędzie żłobki i przedszkola tylko widzę, ale fakt - spróbuję się na spokojnie rozejrzeć, moze coś takiego gdzieś w okolicy jest :-)

39

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Jak masz jakieś ciuchlandy to warto wejść i się rozejrzeć. Na tym moim nawet nie ma informacji wywieszonej że mają tam końcówki kolekcji z metkami. Często przychodzilam obok tego ciucha nie wiedząc że tam można takie perełki upolować .

40

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

hmm, teraz sobie uświadomiłam, ze na sąsiednim osiedlu podczas spaceru widziałam jakis sklep z końcówkami kolekcji, chyba muszę się tam wybrac i zobaczyc co mają

41

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

O widzisz. Czasami mamy w pobliżu całkiem fajne sklepy i nawet o tym nie wiemy ☺ może faktycznie warto się tam wybrać.

42

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ale z wygodnictwa jak czegos potrzebuję, to lecę do jakiejś duzej galerii handlowej z sieciówkami, żeby mieć kilka sklepów w jednym miejscu jakby co

43

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

A ja nie mam u siebie galerii więc muszę chodzić po małych sklepikach ☺

44

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

o to się czasem pewnie musisz nachodzic, jak chcesz cos konkretnego kupić, ale przynajmniej na zdrowie Ci wyjdzie :-)

45

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Tak. Nachodzić się trzeba. Najgorzej jest zimą. Nie lubię wtedy robić zakupów w takich sklepikach bo za każdym razem trzeba się rozbierać i później ubierać i tak po kilka razy. Latem też nie jest lepiej bo w takich sklepach zwykłych nie ma klimatyzacji.

46

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

No tak, to rozbieranie ui ubieranie, to rzeczywiscie duzy minus.

47

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Dlatego często robię zakupy przez internet. Mam sporo rzeczy kupionych na allegro. I bardzo często są to ciuszki mało spotykane, których na pewno nie zobaczę na innej dziewczynie idąc ulicą czy w pracy.

48

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

a masz jakichś sprawdzonych sprzedajacych na allegro? nie nacięłaś sie kiedyś na coś? i później okazywało sie, ze coś wygląda w rzeczywistości dużo inaczej niz na zdjeciach?

49

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Mam np. kilka par spodni kupionych u tego użytkownika:
Ze spodni jestem zadowolona smile
Ale faktycznie zdarzyło mi się kiedyś kupić coś niewymiarowego. Teraz jak widzę na zdjęciu japonkę, to od razu mówię "Dziękuję" i szukam dalej. One są małe i ich ciuszki są niewymiarowe.

50

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Niektórzy sie śmieją, ze z aliexpress cuda można kupić ;-). Ja tam ciuchów nie kupowałam jeszcze nigdy. Ktoś próbował?