1

Temat: Krzywe kły

Czy istnieje jakiś sposób na wyprostowanie krzywych kłów u dziecka? Nie chciałabym go stresować ortodontą, ale wygląda to coraz bardziej nieciekawie? Może da się coś z tym zrobić "domowymi" metodami?

2

Odp: Krzywe kły

myślę że najlepiej jakby nosił aparat na zęby .
polecam stronkę

3

Odp: Krzywe kły

Zerknij i dokładnie poczytaj o ortodoncji smile Ortodonta naprawdę nie jest taki straszny, a dziecku pomożesz smile

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2016-10-10 11:26:56)

4

Odp: Krzywe kły

Zerknij sobie na stronę kliniki która zajmuje się również ortodoncją. Dowiesz się, jak wyglądają zabiegi, które można wykonać przy korekcie zgryzu i kiedy się za nie zabrać. Na stronie jest też dokładny cennik, więc można się po nim zorientować, jakie są widełki cenowe takich usług.

5

Odp: Krzywe kły

może aparat na zęby? Zastanów się nad ortodoncją warto odwiedzić ortodontę w jak najmłodszym wieku, to pozwoli uchronić dziecięcy zgryz przed pogorszeniem się sytuacji. Myśle, że powinniście tego spróbować. Mam nadzieję, że to wam pomoże, ja na szczęście gryz mam w porządku.

6

Odp: Krzywe kły

a to nie są mleczaki? wypadną i urosną inne

7

Odp: Krzywe kły

a to nie są mleczaki? wypadną i urosną inne

no to niestety wcale tak kolorowo nie musi wyglądać.. jak wada jest duża to trzeba prostować nawet mleczaki, żeby stałe zęby mogły bez problemowo wyrosnąć..

a do autorki - tylko nie domowe medtody... możesz mu bardziej zaszkodzić niż pomóc. zajrzyj sobie na stronę i skonsultuj się lepiej z ortodontą

8

Odp: Krzywe kły

Polecam Ci udać się z tym problemem do dobrego ortodonty! On poradzi sobie z tym bez żadnego problemu! smile

Ostatnio edytowany przez fugazi (2017-10-16 21:12:26)

9

Odp: Krzywe kły

Obecnie można nawet założyć aparat rozsuwający zęby, więc czasem to pozwala naprostować wysunięte w którąś stronę zęby jeśli to stłoczenie zębów jest powodem skrzywienia ich ...

10

Odp: Krzywe kły

Aparat stały jest najlepszy u dzieci, nie żadne wkładki do ćwiczeń....