76

Odp: Urządzanie mieszkania

No to sporo pracy przed Wami. Ja muszę ściany odmalować.

77

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja korzystałam z usług biura architektonicznego jeśli chodzi o urządzanie mieszkania. Według mnie warto oddać sprawy związane z projektowaniem specjalistom. Lepiej wydać trochę pieniążków i mieszkać w domu czy mieszkaniu w którym każdy metr został wykorzystany i przemyślany.

78

Odp: Urządzanie mieszkania

A to mi się marzą rośliny. Niestety - mój kot ich nie uznaje...

79

Odp: Urządzanie mieszkania

Robię tak samo. Inspiracje oglądam na Instagramie, google grafika i homebook.pl.

80

Odp: Urządzanie mieszkania

A ja proponuję skorzystać z usług  mają bardzo ciekawe i innowacyjne pomysły przy urządzaniu wnętrz.

81

Odp: Urządzanie mieszkania

Myślę, że lepiej jest samemu urządzić mieszkanie, według swojego gustu i potrzeb. Najważniejsze żeby pamiętać o funkcjonalności. Warto przemyśleć zakup pudełek, segregatorów i innych artykułów biurowych. Pomogą one zachować porządek, a przy okazji mogą służyć jako element ozdobny.

82

Odp: Urządzanie mieszkania

Też myślę ze mieszkanie najlepiej urządzić samodzielnie. Można się dodatkowo zainspirować zdjęciami z sieci, tego jest sporo, ostatnio czytam też artykuły - mają sporą galerię, jest co przeglądać

83

Odp: Urządzanie mieszkania

Urządzanie mieszkania to dla mnie wręcz traumatyczne wspomnienie. Rok nam zajęło zanim doprowadziliśmy mieszkanie do stanu, w którym jako tako się czujemy. Moi rodzice nie chcieli przeżywać tego samego. A ja jestem wściekła, że sama na to nie wpadłam, bo z projektantem wnętrz jest dużo prościej.

84

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja jednak polecałabym skorzystać z usług architekta. To pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu i nerwów. Prawidłowa aranżacja mieszkania jest kluczowa -  w końcu będziemy w nim mieszkać smile

85

Odp: Urządzanie mieszkania

A mi się wydaje, że czasem nie trzeba wspomagać się aż architektami. Ja jestem świeżo po remoncie łazienki . Śmiało można znaleźć jakąś fajną inspirację i poszukać dobrych doradców w sklepie smile

86

Odp: Urządzanie mieszkania

Na sam koniec zawsze po remoncie  zostawiam do kupienia nowe firanki czy zasłony... jeżeli wpadną mi jakieś w oko a wpadły.Całkiem niezłe znalazłam .Końcowy efekt po remoncie przybiera na sile dzięki różnego rodzaju dodatkom oraz firankom i zasłonom.

87

Odp: Urządzanie mieszkania

U mnie remont już na finiszu. Zostało tylko biuro, a raczej pokój, w którym mamy z mężem biurka. Gromadzę teraz inspiracje na dodatki

88

Odp: Urządzanie mieszkania

Też już jestem przy końcówce remontu kuchni, a właściwie jej odświeżenia. Już została pomalowana, zmieniłam kilka elementów, żeby nabrała nowego wyrazu. Niedawno postanowiłam jeszcze niewielkim kosztem troszkę zmienić wygląd mebli zmianą uchwytów.

89

Odp: Urządzanie mieszkania

Ja będę dopiero zamawiać meble kuchenne w Bielsku-Białej. Chyba zamówię w vigo

90

Odp: Urządzanie mieszkania

Ważne żeby ustalić harmonijną kolorystykę wnętrza, a nie taki misz masz. Jeśli stonowane kolory to bez jaskrawych dodatków.

91

Odp: Urządzanie mieszkania

Lubię minimalizm, bez zbędnych bibelotów, które się kurzą

92

Odp: Urządzanie mieszkania

U mnie jest dużo świec i dodatków boho:)