1

Temat: Jaki szampon na suche włosy ?

Jaki szampon na suche włosy według was będzie najlepszy? Od dłuższego czasu mam włosy suche i sianowate . Może warto coś wypróbować nowego i praktycznego, aby pozbyć się problemu.

2

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Popytaj u fryzjera, kosmetyki profesjonalne są skuteczniejsze niż te z drogerii

3

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Teraz jest wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Warto zerknąć sobie na propozycje godne uwagi firmy Inoar, która ma spory wybór fajnych propozycji. Takie włosy potrzebują lepszego nawilżenia i składników odżywczych, przyda się dobry szampon, maska czy jakieś serum na włosy, a może jakaś kuracja na włosy.

4

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

A to jeszcze nie używałam tej marki kosmetyków, może warto by było spróbować. U mnie w salonie poradzili mi też, ale loreal ale oni od lat na tych kosmetykach pracują i chciałabym coś innego spróbować. A kuracje jakąś polecisz? Co ty używasz do regeneracji włosów? Jakieś ampułki?

5

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Tak ampułki się sprawdzają, ale to też jest kosztowne, ale warto. Dużo o tej marce Inoar możesz poczytać na: . Mają tam ciekawe informacje, dobrze opisane produkty. Moim zdaniem każdy znajdzie coś dla Siebie z tej linii kosmetyków.

6

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Ja też używam kosmetyków z firmy INOAR kupuje u fryzjera moją ulubioną serią jest argan smile Włosy są mięciutkie błyszczące i pięknie się układają smile

7

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

No ja też spróbuje. Kupię sobie szampon do moich suchych włosów z marki Inoar i zobaczymy jak będzie on działał. Mam nadzieję, że sprawdzi się doskonale.

8

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Fajna jest ich najnowszy zestaw Photoshop smile Zamówiłam, bo uwielbiam testować nowinki z INOAR i mam kolejnego kosmetycznego faworyta na najbliższe miesiące. Szampon dobrze oczyszcza i nawilża, a maska pogłębia efekt zdrowych miekkich włosów smile

9

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Może dobrą opcją byłby szampon magnezowy - ? Dowiedziałam się, że delikatnie oczyszcza i nawilża skórę głowy, co by pomogło polepszyć jakość Twoich włosów.

10

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Lepiej zainwestuj w olejowanie i odżywki, a nie w szampon. Oczywiście warto kupić delikatniejszy produkt do mycia (nawet jakieś bambino dla dzieci), ale szampon nie uratuje suchych włosów.

11

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Używałam Batiste i  Syoss, oba były bardzo podobne, polecam. Chyba Batiste zostawiał więcej białego pyłku na włosach, więcej różnić nie widziałam

12

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Szampon jak szampon ale trzeba zadbać jeszcze o odpowiednie odżywki, maski, i najlepiej olejki do włosów

13

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Nawilżający to mi najbardziej sprawdził arganowy od inoar chodź ostatnio częściej myje photoshopem smile

14

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Ja znalazłam kilka fajnych porad

15

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Ja tych kosmetyków inoar w ogóle nie znam, raczej stawiam na naturalne składy, bez sls.

16

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

[quote=Rania]Ja tych kosmetyków inoar w ogóle nie znam, raczej stawiam na naturalne składy, bez sls.[/quote]

mhm smile ja rownież stawiam na naturalne składy mam włosy po keratynowym prostowaniu a szampony od inoar wlaśnie są bez sls i innych złych składników dlatego je używam , na twarz stosuję kosmetyki z vianka

17

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Dokładnie tak jak mówi basia0707. Kosmetyki z Inoaru są z reguły bez SLS. Jeśli chodzi o moje ulubione produkty z ich asortymentu to na pewno jest to wspomniany już wcześniej zestaw do keratynowego prostowania włosów i zestaw Flowers składający się z szamponu i odżywki. Stosowałyście ?

18

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Najlepiej taki, który nie zawiera SLS, ja lubię te z Alterry, zwłaszcza ten z zieloną zatyczką. Do tego dobra odżywka bez silikonu i po tygodniu, dwóch, już widać różnicę. Przed myciem włosów można na nie nałożyć odzywkę żeby szampon nie przesuszył końcówek. To też dobra opcja dla osób, ktore mają przetłuszczony skalp i suche końce. Nakładać odżywki i maski przed myciem a spłukiwać dopiero razem ze spłukiwaniem szamponu.

19

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

[quote=aabuena]Dokładnie tak jak mówi basia0707. Kosmetyki z Inoaru są z reguły bez SLS. Jeśli chodzi o moje ulubione produkty z ich asortymentu to na pewno jest to wspomniany już wcześniej zestaw do keratynowego prostowania włosów i zestaw Flowers składający się z szamponu i odżywki. Stosowałyście ?[/quote]

Nie stosowałam jeszcze linii flowers od inoar bardzo lubię photoshop , vegan i arganowa smile

20

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Szampony dodające objętości. Pantene są świetnie.

21

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Ja to się na tym niestety kompletnie nie znam. Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc....

22

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Polecam szampony naturalne - są o dużo lepsze dla naszych włosów niż te dostępne w supermarketach. Szampony naturalnie nie uszkadzają włosów są delikatne

Ostatnio edytowany przez bibitka (2017-12-20 21:49:23)

23

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

czesc

24

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Według mnie jest duża szamponów do takich włosów

25

Odp: Jaki szampon na suche włosy ?

Warto dodawać do szamponu serum nawilżające, jest już takie na rynku, jedna z polskich firm je produkuje.