26

Odp: Pielęgnacja włosów

Przypomniałyście mi o olejowaniu włosów. Też będę musiała do tego wrócić. Mam olej kokosowy który używałam już kiedyś do włosów, ale w lodówce stoi olej lniany- myślicie że będzie dobry? Len jest dobry na włosy ale olej jest strasznie gęsty. Kupiłam do sałatek ale nie mogę go jeść hmm

27

Odp: Pielęgnacja włosów

ja polecam codzienne odżywianie oraz unikanie ciepłego powietrza. tutaj znalazłam więcej przepisów na lepsze włosy

28

Odp: Pielęgnacja włosów

Pielegnacaj włosów to nie tylko kosmetyki, ale też codzienne ich czesanie. Do tego potrzebna jest dobra szczotka. Ja polecałabym Ci Tangle Angle. Jest to piękna szczotka ze skrzydełkami na swojej tylnej części. Jest bardzo delikatna i świetnie rozczesuje włosy

29

Odp: Pielęgnacja włosów

Nie wiem czy dobrze robię czy nie, ale staram się jak najmniej czesać włosy;p Oczywiście zawsze chodzę uczesana, ale raz czytałam że dziennie należy 100 razy przeczesać włosy szczotką- dla mnie to przesada. Myślę że by się elektryzowały, łamały i ogólnie po takim codziennym zabiegu byłoby więcej problemów z włosami niż korzyści. Tak mi się wydaje, a jakie są Wasze doświadczenia?

30

Odp: Pielęgnacja włosów

Ja szczotkuję, szczotka z naturalnego włosia. I wmawiam sobie, ze w ten sposób usuwam z włosów kurz i inne takie. A 100 pociągnięć szczotki to wcale nie aż tak dużo Joanna, spróbuj kiedyś ;-)

31

Odp: Pielęgnacja włosów

Hm, i nie masz łamliwych włosów?

32

Odp: Pielęgnacja włosów

nie, nie łamią się; wypadały mi strasznie do niedawna, ale to po ciąży

33

Odp: Pielęgnacja włosów

Mam nadzieję że ktoś jeszcze w tej kwestii się wypowie bo absolutnie nie sądzę że to ja dobrze robię;p i bardzo ciekawa jestem doświadczeń w tym temacie również innych osób.

34

Odp: Pielęgnacja włosów

ja też w takim razie czekam, ale wierzę, że te ksieżniczki nie przez przypadek siedzą w bajkach przed lustrem i godzinami szczotkują włosy :-)

35

Odp: Pielęgnacja włosów

He he, no tak- o tym nie pomyślałam wink

36

Odp: Pielęgnacja włosów

100 razy powiadasz? Ja rozczesuję włosy tylko rano, można te przeczesania szczotką policzyć na palcach smile
Ponieważ mam włosy kręcone to wręcz zabronione jest ich przeczesywanie w trakcie dnia, zresztą popsułabym sobie fryzurę i mogłabym wtedy usiąść w zoo obok małpek hehe
Układam włosy aby uwydatnic ich skręt, czyli jakieś olejki, kremy do loków czy też liotony w sprayu.
Jeśli chcę poprawić fryzurę w ciągu dnia to tylko i wyłącznie ugniatając włosy w dłoniach, aby poprawic ich skręt wink

37

Odp: Pielęgnacja włosów

zazdroszczę kręconych włosów, ja jak się nie uczeszę kilka razy w ciagu dnia, to wyglądam jak straszydło :-(

38

Odp: Pielęgnacja włosów

To jednak zależy od włosów. Znalazłam bardzo ciekawy artykuł na portalu: [url]https://urodaizdrowie.pl/jak-czesto-powinno-sie-czesac-wlosy[/url]

39

Odp: Pielęgnacja włosów

Czyli wiem, że nic nie wiem tongue Gdybym czesała włosy głową do dołu (szczególnie po myciu) wyglądałabym jak Hermiona z Harrego Pottera. Jednocześnie mam włosy z tendencją do przetłuszczania się i niby częste czesanie powoduje jeszcze szybsze przetłuszczanie się w takim razie czesanie jednak nie dla mnie wink

40

Odp: Pielęgnacja włosów

Czyli my zaliczamy się do osób, którym zbyt częste szczotkowanie bardziej zaszkodzi niż pomoże. Ale też z tego artykułu nie wynika że księżniczki powinny szczotkować włosy całymi dniami Aneta wink

41

Odp: Pielęgnacja włosów

zburzyłyscie cały mój świat ;-), no i nie wiem teraz czy szczotkować czy nie ;-)

42

Odp: Pielęgnacja włosów

Jeśli Twoje włosy to lubią i tego potrzebują to szczotkuj. Księżniczkom można wszystko smile

43

Odp: Pielęgnacja włosów

włosy nie wiem, za to ja lubie bardzo. Jakby mnie tak ktoś czesał, to cały dzień mogłabym tak siedzieć :-))

44

Odp: Pielęgnacja włosów

Ja też lubię, gdy ktoś czesze mi włosy. smile W ciągu dnia oczywiście wielokrotnie przeczesuję włosy i nie mam problemów z elektryzowaniem się włosów. Ale to pewnie dlatego, że stosuję odżywkę LV ułatwiającą rozczesywanie włosów i zmniejszającą elektryzowanie.

45

Odp: Pielęgnacja włosów

a zapomnialabym dodac, jeszcze fajną opcją na włosy jest olej z pestek z winogrom, bardzo ale to bardzo poprawił moją kondycje wlosow wink

kocham gdy ktos czesze mi wlosy, zawsze zasypiam. a tak w ciagu dnia staram sie ich czesto nie czesac big_smile bo sa pozniej tluste wink

46

Odp: Pielęgnacja włosów

Olejek arganowy jest najlepszy do suchych włosów, dobrze nawilża.

47

Odp: Pielęgnacja włosów

Warto stosować wcierki np. z bursztynem