1

Temat: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Używam jednych i tych samych kosmetyków do włosów  i nie pomagają. Myślę nad zmianą kosmetyków na inne. Co polecicie do włosów lekko przesuszonych ale często tłuszczących się u nasady włosów? Jakieś dobre kosmetyki do włosów, aby działały?

2

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Ja używam kosmetyków marki Inoar. Słyszałaś o takich? Sprawdzają się rewelacyjnie w pielęgnacji włosów różnego rodzaju. Mają wiele ciekawych też preparatów do regeneracji włosów i nie tylko. Czasem taka regeneracja migiem potrafi pomóż włosom. Tylko trzeba coś skutecznego wybrać.

3

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Nie nie słyszałam? Może coś więcej o tej marce Inoar powiedzieć? Przeważnie kupowałam Loreal, ale moje włosy chyba się już uzależniły od tego i na nie to chyba nie działa. Warto tutaj pomyśleć o takich nowoczesnych i dobrze działających produktach typu, serum, maski, odżywki, może coś w sprayu itp.

4

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Kosmetyki Inoar są długo już na naszym rynku, ale mało się o nich mówi nie wiem czemu. Marka ta często teraz wybiera jest nawet w salonach fryzjerskich, ja właśnie w ten sposób ją poznałam i pokochałam. Dużo o niej poczytasz na: .  Może tak być, że taki sam kosmetyki używany długo nie będzie już tak dobrze sprawdzał się w pielęgnacji. Ja mam całą serię kosmetyków Inoar i jestem zadowolona. Spróbuj właśnie kupić te kosmetyki z tej marki i zobaczysz.

5

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

To dziś będę szukać tych kosmetyków gdzieś w drogeriach, myślę że znajdę. Poczytałam na nich stronie trochę i wydaje mi się, że mogą być fajnym produktem w dobrej cenie. Najważniejsze, aby działały lepiej niż te co kupowałam do tej pory. Może zmiana na inną markę zrobi im dobrze.

6

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Skoro ciągle używasz tych samych, to chyba nic dziwnego, że nic się nie zmienia? wink Najlepiej przerzuć się na naturalne oleje. Wiem, że wielu osobom bardzo pomagają.

7

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Wypróbuj szampon który delikatne oczyszcza włosy, a przede wszystkim dobrze myje skórę głowy np. coś z serii hipoalergicznych szamponów LV Polska.

8

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

ja polecam tylko naturalne, obecnie testuję polską firmę vianek. jeżeli zależy Ci na szybkiej regeneracji włosa ale nie koniecznie z naturalnym składem w środku to przetestowane mam kosmetyki firmy elgon, mają sklep internetowy. co do olejowania- tu już trzeba samemu próbować, który olej nam odpowiada, nie każdy pasuje do każdego rodzaju włosa

9

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

JA staram się używać jak najwięcej poslkich kosmetyków bo są dobre i mają fajne składy

10

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Każda z nas ma inny rodzaj włosów, trudno jednoznacznie doradzić. U mnie dobrze sprawdził się szampon babuszki Agafii brzozowy. Ale jak macie włosy mocno zniszczone to lepiej zainwestować w coś mocniejszego.

11

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

w hebe widziałam ostatnio fajne promocje na szampony, jak chcecie to tu możecie sobie zobaczyć  ja zawsze zanim pójdę na zakupy sprawdzam i robię research gdzie opłaca mi się co kupić - tak jest łatwiej a i zaoszczędzoną kasę można wydać na przyjemności smile

12

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Mi się bardzo dobrze sprawdzają kosmetyki z inoar maski są rewelacyjne wink

13

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Jeżeli szukasz dobrych kosmetyków do włosów to ja polecam oriflame ponieważ mają dobrej jakości kosmetyki. Wiele osób je poleca i wcale się nie dziwię bo jakość jest dobra, a ceny przystępne. Myślę, ze znajdziesz tam coś dla siebie smile

14

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

A słyszałaś o tym szamponie?  Działa cuda. Wszystkie kosmetyki mnie zawodziły a ten szampon jest naprawdę dobry smile

15

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Mi tam od zawsze pomagał Biotebal, więc jeśli coś działa to po co to zmieniać ? Teraz mają fajna serię szamponu i odżywki do wypadających włosów, więc można śmiało wypróbować.

16

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

też mam przetłuszczające się włosy i faktycznie trudno znaleźć kosmetyk, który unormuje wydzielanie sebum, ale też nieco nawilży włoski itd. jeśli już mowa o inoarze to mam ich szampon i odżywkę fresh ginger dla włosów tłustych i widzę, że działa. włoski dłużej zachowują świeżość i są miękkie.

17

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Marion ma fajne i niedrogie farby, a szampony najczęściej kupuję L'oreala.

18

Odp: Jakie dobre kosmetyki do włosów

Polecam profesjonalne kosmetyki, co jakiś czas je kupuję u fryzjera żeby podratować włosy...