1

Temat: Pani taksówkarka

Uważacie, że to bezpieczny zawód dla kobiety?

2

Odp: Pani taksówkarka

Zależy od charakteru, jeśli która się nie boi i lubi taką pracę to czemu nie? Przecież może pracować tylko w dzień, wszystko jest do ustalenia

3

Odp: Pani taksówkarka

to zależy od człowieka, jeśli będzie się w tym dobrze czułą i niczego się nie boi to niech sobie jeździ.

4

Odp: Pani taksówkarka

Ja raczej nie zdecydowałabym się na taki zawód.

5

Odp: Pani taksówkarka

Ale co w tym dziwnego? Są też panie, które zamiast pudelka czytają [url=http://stalesia.com/porady/blachy-stal-duplex-super-duplex/]tego typu strony o blachach[/url] i zajmują się obróbką stali. To dopiero hardcore... Taksówka przy tym to pikuś smile

6

Odp: Pani taksówkarka

[quote=makalica87]Ja raczej nie zdecydowałabym się na taki zawód.[/quote]

bo to zależy od człowieka, jedni się do czegoś nadają a inni nie. Ważne aby dobrze ocenić swoje siły i możliwości.

7

Odp: Pani taksówkarka

Zależy jaka kobieta wink Jak coś trenuje i ma tzw. parę to da sobie radę.

8

Odp: Pani taksówkarka

Też uważam, że to bardziej zależy od człowieka niż od jego płci. Jeśli kobieta  ma predyspozycje do wykonywania tego zawodu to nie widzę przeciwwskazań żeby wykonywała ten zawód.

9

Odp: Pani taksówkarka

Ciekawe, chyba nigdy nie spotkałem się z kobietą jeżdżąca na taksówce.

10

Odp: Pani taksówkarka

Ja widziałam raz na mieście, praca jak każda inna, ale pewnie w nocy boją się jeździć...

11

Odp: Pani taksówkarka

pewnie tak, ja miałam tylko raz przyjemność jechania z panią taksówkarką.

12

Odp: Pani taksówkarka

Nie widzę powodu, by kobieta nie mogła być taksówkarką. Jeśli potrafi poradzić sobie z nachalnymi klientami to czemu nie.

13

Odp: Pani taksówkarka

Częściej chyba zdarzają się napady na przechodniów niż taksówkarzy, więc teoretycznie bezpieczniej już wozić ludzi taksówką, niż chodzić piechotą po mieście wink

14

Odp: Pani taksówkarka

Przechodniów jest jednak dużo więcej niż taksówkarzy,  więc statystycznie to się nie bardzo zgadza:)

15

Odp: Pani taksówkarka

Mnie już nie dziwi kobieta za sterami dużego autobusu czy nawet tira - równouprawnienie mamy wink

16

Odp: Pani taksówkarka

Tak, ale praca w nocy to nie dla kobiet, szybko odbija się na wyglądzie i zdrowiu.