26

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Zgadzam się z tym, że abonament to wygoda. Proszę, oto Samsung galaxy  Oferta abonamentu jest bardzo przystępna, a sam telefon... no po prostu bardzo dobry.

27

Odp: Telefon na kartę czy abonament

ja przeszłam z abonamentu na kartę i jestem z tej opcji bardzo zadowolona. Całkowicie spełnia moje oczekiwania i potrzeby.

28

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Doładowania telefonu nie są wcale takie trudne, wystarczy sobie wcześniej je zaplanować a nigdy nie doznacie takiego braku kasy na swoim koncie. Wystarczy podać konkretne dane kwota czy sieć i kasa na koncie ląduje smile

29

Odp: Telefon na kartę czy abonament

[quote=perelka1]ja przeszłam z abonamentu na kartę i jestem z tej opcji bardzo zadowolona. Całkowicie spełnia moje oczekiwania i potrzeby.[/quote]
Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś fajniejsze usługi były dostępne właśnie na kartę, tak jakby klienta uwiązanego abonamentem nie trzeba było "rozpieszczać". Jak jest teraz?

30

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Powiem szczerze, że odkąd mam telefon na kartę to jest o wiele lepiej bo płacę dokładnie tyle, ile wygaduję. Nie mam żadnych dodatkowych opłat, jak to często bywa w przypadku abonamentu  i nie muszę się handryczyć z operatorem o zawyżone rachunki. Płacę 30zł miesięcznie i w tym mam darmowe rozmowy, smsy i internet. Źle?

31

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Jeżeli masz telefon na kartę to zdecydowanie warto zapoznać się z platformą  która takie telefony na twoje życzenie doładuje. Ja zastanawiam się czy nie skorzystać z tego programu do przelewania pieniędzy za rachunki. Dzięki temu nie muszę pamiętać o dniach przelewu.

32

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Na kartę zdecydowanie. Miałam abonament i niestety sporo płaciłam. Kartę mozna szybko doładować  a konto jest wazne bezterminowo. Zastanów się co Ci się bardziej opłaca smile

33

Odp: Telefon na kartę czy abonament

O, tego właśnie szukałem wink Dzięki wielkie smile

34

Odp: Telefon na kartę czy abonament

ja wolę mieć na kartę, zawsze mi wystarcza i płace co miesiąc dokładnie tyle samo.

35

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Nie wszyscy na co dzień korzystają z telefonu. Wbrew pozorom to możliwe big_smile w takim wypadku można doładowywać konto  kiedy potrzebujemy. To spora oszczędność. Możemy telefonować wtedy kiedy mamy taką potrzebę.

36

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Tylko na kartę, i tak bym nie wykorzystała wszystkiego co jest w abonamencie...

37

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Mam na kartę i nie zmienię tego, bo doładowuję kiedy potrzebuję i nikt mi nie nalicza rzeczy z kosmosu żeby zwiększyć rachunek.

38

Odp: Telefon na kartę czy abonament

Miałam na abonament ale tak mało dzwonię że nie opłacało mi się to i mam teraz na kartę