176

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio robię często zakupy w H&M. Mam tam spore zniżki.

177

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Oczywiście przez Internet, mój ostatni zakup to dwie, nigdzie w sklepach nie mogłam znaleźć dobrego kroju do mojej sylwetki, no i większych rozmiarów, bo te szybko schodzą hmm

178

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Najczęściej ubrania zamawiam przez Internet. Tam mam ich największy wybór, w dodatku w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukacie ubrań, które doskonale nadadzą się do pracy i na biznesowe spotkania, to koniecznie sprawdźcie te: Ja tam zawsze znajdę zestaw idealny. Lubię tę stronę.

179

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio zamawiałam sobie nowy zegarek. Zdecydowałam się na kupno zegarka. Od dawna polowałam na jeden z zegarków  ponieważ bardzo podoba mi się ich prosta forma.
Czyli prosty , elegancki i srebrny zegarek.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-05-04 09:37:53)

180

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ubrania kupuję przez internet, chociaż ostatnio nawet zaczęłam zastanawiać się nad kupnem najnowszego modelu.

181

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Szperanie w Internecie w poszukiwaniu nowych fajnych okazji to bardzo ciekawe zajęcie... Ostatnio w ten sposób wyszperałam sklep i ciekawe rzeczy od polskiego producenta  Podobają mi się bardzo bluzy i kardigany.

182

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W zasadzie ja ubrania kupuję w wielu miejscach. Nie mam jednego ulubionego sklepu.

183

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja bardzo dużo sama sobie i bliskim szyję ,to moje hobby po prostu. Kilka lat temu zainwestowałam w dobra maszynę do szycia.Teraz łączę przyjemne z pożytecznym

184

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W galeriach, czasem w małych sklepach jak coś mi się spodoba...

185

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja też kupuje wszędzie tam, gdzie coś mi w oko wpadnie, nie przywiązuje sie do miejsc i marek

186

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Do tej pory często zdarzało mi się, że w trakcie przeglądania serwisów ogłoszeniowych trafiłam na interesujące oferty i gdy chciałam z nich skorzystać okazywało się, że oferta jest już nieaktualna. To narzędzie ma rozwiazać ten problem, dzięki wysyłaniu powiadomień od razu po publikacji ogłoszenia. Co o tym sądzicie? Wydaje mi się, żę to bardzo przydatne narzędzie i może się świetnie sprawdzić, szczególnie w przypadku prawdziwych łowców okazji. smile

187

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio na wyprzedaży kupiłam świetny komin z wełny w moim ulubionym kolorze - za całe 5 zł:)

188

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Super! Takie promocje najbardziej lubię!

189

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ooo a gdzie udało Ci się go kupić? Ja w Zarze trafiłam raz na podobną okazję.

190

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

cóż świetne rzeczy można tutaj kupić, jakościowo nie odstają od markowych ubrań a cena jaka jest każdy widzi. Poza tym wydają mi się ogromnie kobiecie i wygodne. Ostatnio mieli promocje 50% , także okazje są bardzo ciekawe.

191

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

[quote=katina]Ostatnio na wyprzedaży kupiłam świetny komin z wełny w moim ulubionym kolorze - za całe 5 zł:)[/quote]
oooo, proszę, też szukam komina, ale jeszcze nie "wpadłam" na swój wink

192

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja bardzo lubię Cropp smile

193

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Miałam kilka koszulek z croppa i niestety mi się rozciągnęły bardzo na dole, nie wszystkie,a le większość. Trzeba patrzeć na składy ubrań, to najlepsa metoda,a by trafić na dobra jakość. Ja często też kupuje w sieci, ale bardziej sukienki  własnie, bo szybciej jakoś mi to idzie i jest o wiele większy wybór.

194

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja kupuję zazwyczaj w sieciówkach, szczególnie na wyprzedażach. Moje ulubione są Mango. Lubcie ten sklep?

195

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Coraz częściej i chętniej odwiedzam C&A, bo znajduję tam rzeczy pasujące do mojego stylu i mają kapitalne promocje, a za nietrafiony towar zwracają kasę.

196

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A czy ktos z was robił zakupy ?  Znalazłam u nich kilka fajnych ubrań jak np denimową kurteczkę i fajne spodnie i chciałabym się dowiedzieć jak jakość tych ubrań? W ogóle jak robicie zakupy to częściej online czy offline?

197

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja tej zimy  kupiłam piękny sweter dużo taniej niż u nas w sklepie. Teraz zaglądam tam od czasu do czasu bo trafiają się fajne modne ciuszki.

198

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Szczerze mogę polecić tę stronkę. Jest to sklep z rękodziełem. Można kupić niepowtarzalne ubrania no i ceny są przystępne. Mam już kilka ciuchów i jestem bardzo zadowolona. Warto sprawdzić wink

199

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ja już kilka ubrań zamówiłam sobie w sklepie Quiosque, mają bardzo ładne, modne no i dobre gatunkowo ubrania. Zamówiłam tam niedawno ładną marynareczke

200

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ze stacjonarnych najbardziej lubię new yorkera. osatnio z internetowych upodobałam sobie  kiedyś kupiłam zimową kurtkę za dosłownie grosze i jakoś ostatnio weszłam znowu i upolowałam śliczne kalosze w różyczki, w sam raz na tę deszczową majową pogodę!