1

Temat: Pomysł na łazienkę

Potrzebuję zrobić szybki, a przede wszystkim bardzo tani remont niewielkiej łazienki . Jakie płytki polecacie?

2

Odp: Pomysł na łazienkę

Świetnie wygląda ta łazienka- chyba zainspiruję się tym zdjęciem. Niebawem zaczynamy remont łazienki. Póki co mamy jedynie zaprawy , reszty materiałów jeszcze nie mamy. Jak zdecyduję się na konkretne płytki, wtedy skoczymy do sklepu.

3

Odp: Pomysł na łazienkę

Polecam bardzo dobre jakościowo i w dużym wyborze płytki Tubądzin, o których już ktoś wspomniał.
Ten producent ma sporo ciekawych kolekcji: Mi najbardziej podoba się kolekcja Formwork utrzymana w jasnych szarościach i bieli.

4

Odp: Pomysł na łazienkę

Zamiast kuć stare płytki i kłaść nowe, można też je pomalować na nowy kolor. Ja tak zamierzam zrobić w swojej łazience, bo nie mam tyle kasy, żeby wszystko zmieniać.

5

Odp: Pomysł na łazienkę

A nie jest trudna w czyszczeniu? Jak miałam białe płytki, to każdy włos było widać.

6

Odp: Pomysł na łazienkę

Ja mam niewielką lazienke ale nie jest to dla mnie problem. Zdecydowałam się na jasne płytki, prysznic i pralko-suszarkę z  Chcę miec możliwość suszenia prania zimą a nie mam miejsca na pralkę i suszarke osobno. Poza tym szukam teraz porządnej suszarki do włosów, lokówki i innych sprzętów.

7

Odp: Pomysł na łazienkę

Czytałam, że lepiej jest postawić na dwa osobne sprzęty. Zawsze możesz umieścić je w kuchni.

8

Odp: Pomysł na łazienkę

Mój pomysł na łazienkę to . Mieliśmy wolne poddasze i pomyśleliśmy, że wykorzystamy je właśnie na łazienkę. I jak dotąd to była najlepsza decyzja.

9

Odp: Pomysł na łazienkę

Ja do łazienki zamawiałam drewniane meble, robione na wymiar u wykonawcy z Krakowa -  ponieważ mam dość duże pomieszczenie, które zostało przedzielone na dwie części. W jednej, ten zabudowanej, jest schowek na różne narzędzia, ponieważ nie było innego miejsca na zrobienie pawlacza.

10

Odp: Pomysł na łazienkę

Bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązania można znaleźć na  naprawdę super pomysły. Polecam zajrzeć na ich stronkę.

11

Odp: Pomysł na łazienkę

Tutaj znajdziesz sporo promocji na płytki łazienkowe:
Ostatnio tam z mężem kupiliśmy sporo płytek do łazienki i jak najbardziej polecam ten sklep smile

12

Odp: Pomysł na łazienkę

A może nie płytki tylko np panele? Co o tym sądzicie??

13

Odp: Pomysł na łazienkę

Płytki płytkami, ale czasem odnowić łazienkę można dzięki samym dodatkom smile Widzieliście ]? Moim zdaniem są super smile Spójrzcie też na lampę z piór - moim zdaniem nic więcej nie trzeba, aby stworzyć piękne, oryginalne wnętrze tanim kosztem smile

14

Odp: Pomysł na łazienkę

Ja na pewno wybrałabym coś w jasnych barwach. Nie lubię ciemnych kolorów, szczególnie właśnie w łazience. Skoro planujesz remont zerknij też sobie tutaj. Można znaleźć u nich fajne i ciekawe meble łazienkowe. No i co ważne - oferują całkiem rozsądne ceny wink

15

Odp: Pomysł na łazienkę

Jeśli pomieszczenie nie jest duże to faktycznie o wiele lepiej jest zainwestować w jasne kolory. Które optycznie powiększą pomieszczenie. Warto jest się również zastanowić nad zamówieniem sobie lustra na wymiar. Na przykład na całą ścianę nad umywalką smile
Warto jest również zrezygnować z wanny na rzecz prysznica. Dzięki temu w łazience zrobi się o wiele luźniej. Świetne są prysznice bez brodzika. Jak tutaj:
[img]http://i.lazienka.pl/i/04/33/63/043363_r0_940.jpg[/img]

16

Odp: Pomysł na łazienkę

Jasne kolory zdecydowanie. Powiększają optycznie pomieszczenie, tym bardziej jest to wskazane w mieszkaniach, gdzie łazienki czy kuchnie są naprawdę małe. Weź chociażby [url=http://www.fototapetka.eu/fototapeta-161-Mosty-linowy-wiszacy.html][color=#808080]zobacz tutaj[/color][/url] jak można powiększyć wizualnie przestrzeń stosując szkło laminowane a do tego fototapeta most linowy bo wygląda to dodatkowo bardzo nowocześnie i stylowo.

Ostatnio edytowany przez dydlak (2017-10-05 14:48:37)

17

Odp: Pomysł na łazienkę

Dydlak obserwacja w punkt. Z tym że ja chyba nie pchałabym się do łazienki z fototapetą. Jeśli już do korytarz, czy salon. Zobacz sobie te - http://www.fototapetka.eu/fototapeta-28-Do-salonu.html fototapety do salonu, do wyboru do koloru. Albo lepiej jakaś 3d na ciasny korytarz i masz efekt powiększenia wnętrza i głębi.

18

Odp: Pomysł na łazienkę

Łazienka ma być wygodna dla ciebie i dla twoich dzieci.

19

Odp: Pomysł na łazienkę

Zajrzyjcie sobie do salonów, tam na prawdę maja fajne rzeczy do urządzenia całej łazienki a i przy okazji można obejrzeć dużo bardzo ciekawych aranżacji.

20

Odp: Pomysł na łazienkę

Najlepiej jednak wybrać się do architekta. Znajdziesz taniego i dobrego bo jest ich wielu. Samemu jesli nie ma się zdolności, wyjdzie źle i drożej bo łazienka po prostu nie będzie zbyt piękna. Łazienka to nie tylko płytki czy lampy. To odpowiednia kolorystyka, przede wszystkim kolorystyka + dodatki.

21

Odp: Pomysł na łazienkę

Dla mnie łazienka musi być w jasnych kolorach, wtedy wygląda na czystą i większą:)

22

Odp: Pomysł na łazienkę

Mi się bardzo podoba taka łazienka, bardzo na czasie sa teraz płytki imitujace beton .

23

Odp: Pomysł na łazienkę

Ja nie lubię płytek porowatych, łatwo  zbiera się w nich brud i trudno je dobrze wyczyścić...