1

Temat: Plecak damski

Czy podoba wam się plecak damski w wydaniu ekskluzywnego typu giulia pieralli torino z cwiekami . Mi się podoba strasznie. chciałabym taki mieć. Wydaje mi się, że taki plecak byłby praktyczny na różne wyprawy.

2

Odp: Plecak damski

Faaaajny jest smile
Ja mam sportowy, ale jakie przeznaczenie, taki styl. No i oczywiście podobają mi się taktyczne, ale to też nie do chodzenia po mieście.

3

Odp: Plecak damski

Jak słyszę nazwę plecak damski to w odpowiedzi słyszę decathlon.
Poważnie jak takie rzeczy to tylko decathlon.

4

Odp: Plecak damski

Spory wybór plecaków znajdziesz w sklepie Brytyjka.pl Ja myślę o zamówieniu tam plecaka na wiosne.
Kilka dni temu kupilam plecak w kratę ale myślę, że przyda mi się jeszcze jeden, bardziej elegancki smile
Ostatnio plecaki podobają mi się o wiele bardziej niż torebki.

5

Odp: Plecak damski

Ja ostatnio nabyłam (w pakiecie z torebką) bardzo fajny plecak skórzany Paolo Peruzzi polecam! Mega się nosi. Jedyny minus był taki, że na początku było czuć intensywny zapach skóry, ale po kilku dniach jakby się ulotnił i teraz jest świetnie.

6

Odp: Plecak damski

Plecak na pewno wygodniejszy od wielkiej torby wiszącej na ramieniu wink

7

Odp: Plecak damski

To zależy, czy jedziemy na wycieczkę, czy potrzebujemy na co dzień. Ja wolę torebki.

8

Odp: Plecak damski

Też plecak moim zdaniem dla kobiety nadaje się wyłącznie na wycieczkę.  Ja z pewnością na co dzień nie zrezygnuję z torebki wink

9

Odp: Plecak damski

Ja z plecakami chodzę rzadko, ale jak już to przede wszystkim wybieram modele sportowe, dla większej wygody.

10

Odp: Plecak damski

Też bardzo rzadko chodzę z plecakiem. Ale musze teraz jakiś kupić, bo chcę dojeżdżać do pracy rowerem.

11

Odp: Plecak damski

Ja polecam plecaki markowe VANS, Converse etc. Znajdź dobry

12

Odp: Plecak damski

Mi się podobają skórzane plecaki ale teraz zwariowali, ich ceny są masakrycznie wysokie.

13

Odp: Plecak damski

I co zdecydowałaś się na jakiś plecak? Ja polecam ten z CJ jest naprawdę bardzo wygodny i super się sprawdza.

14

Odp: Plecak damski

Ja już dawno nie noszę plecaka, torebki są bardziej kobiece:)

15

Odp: Plecak damski

Jeśli chodzi o damskie plecaki to ja mam od śp.mamy jakiś nie firmowy, ale zostawiłam go z sentymentu smile
Jeśli chodzi o większe to mam już taki potężny w sam raz na rajdy, czy większe zakupy. Trzy komorowy. Ma dobre usztywnienie pleców i szelki.

16

Odp: Plecak damski

Lubię jeansowe plecaki:)

17

Odp: Plecak damski

A ja skórzane , koniecznie jasny beż.