1

Temat: Laminowanie włosów

Czy już wiadomo ile kosztuje ten zabieg? myślałam o keratynie na włosy ale chyba zdecyduje się na laminowanie włosów. Myślę, że zabieg ten jest nieco tańszy a i efekt zdrowych mocnych włosów wydaje się zostawać na dłużej, wszystko oczywiście kwestią odpowiednio przeprowadzonego zabiegu, nie każde włosy też znoszą tak samo te same czynniki zewnętrzne. Myślę jeszcze nad tym aby samemu taki zabieg sobie przeprowadzić, czy któraś z Was kobietki próbowała laminować sobie włosy?

2

Odp: Laminowanie włosów

Ja tylko raz miałam zabieg keratynowy, ale nie podobały mi się po im włosy, były nawet inne w dotyku, nie takie jak chciałam...

3

Odp: Laminowanie włosów

Nie słyszałam wcześniej o tym zabiegu,ale niedługo wybieram się do fryzjera, bo moim  włosom przyda się solidna regeneracja więc zapytam. Czytałam ostatnio  że sporo osób w tym okresie pomija dbanie o włosy, a przecież teraz podobnie jak po lecie są one podniszczone i potrzebują wzmocnienia. Jak sobie z tym radzicie?

4

Odp: Laminowanie włosów

O rany, pierwsze słyszę o laminowaniu włosów. Chyba muszę się dokształcić.A może macie jakieś ciekawe strony na ten temat?

5

Odp: Laminowanie włosów

[quote=Olcia13]O rany, pierwsze słyszę o laminowaniu włosów. Chyba muszę się dokształcić.A może macie jakieś ciekawe strony na ten temat?[/quote]
Również nigdy o tym nie słyszałam, ale może spróbuję kiedyś takiego zabiegu. A nuż będę piękniejsza tongue

6

Odp: Laminowanie włosów

Ja jestem po keratynowym prostowaniu włosów INOAR , i to była moja najlepsza decyzja włosy są piękne sypkie lściące i proste . To taka wygoda , nic nie trzeba z nimi robić smile

7

Odp: Laminowanie włosów

o laminowaniu pierwsze słysze, jak to dokladnie działa? ja stosuje pielęgnację z użyciem pielęgnicy u fryzjera, kilka razy wykonywałam też zabieg keratynowego prostowania z którego byłam zadowolona

8

Odp: Laminowanie włosów

raz zalaminowałam sobie włosy i to był dramat big_smile takie siano, że w życiu takiego nie miałam. moje włosy się chyba nie nadają do takich rzeczy, za dużo protein, raczej wolą nawilżanie.

9

Odp: Laminowanie włosów

To fakt, włosy zbyt odżywione stają się jak siano, ja tak zrobiłam sobie odżywkami i później odstawiłam je na miesiąc zupełnie.

10

Odp: Laminowanie włosów

Kupiłam kiedyś szampon laminujący włosy. Oczywiście wiedziałam, że nie będzie efektu jak po zabiegu z salonu, a domowymi sposobami z Tik Toka nie chciało mi się bawić, ale efektu w sumie nie było żadnego. Nie wiem, może to trzeba jakoś dłużej stosować.

11

Odp: Laminowanie włosów

Może nie każde włosy poddają się takiemu efektowi.....