26

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

bardzo lubię wszelkie naszyjniki, noszę niemal do każdego stroju bez niego czuję się jakby czegoś mi brakowało  a już na pewno brakowało w mojej stylizacji

27

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Też bardzo lubię nosić coś na szyi. Bez tego czuję się nieswojo. Ładny wisiorek zawsze ozdobi dekolt i sprawi, że nasza osoba będzie lepiej odbierana. Nie potrafię się tylko zdecydować czy nosić biżuterię złotą czy srebrna smile Nie jestem jakoś przekonana do tylko jednej opcji. W sklepie Ankabizuteria mają bardzo fajną i rozbudowana ofertę.

28

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja bardzo lubię różnorodne koraliki, naszyjniki czy wisiorki. Lubię mieć jakąś ozdobę na szyi. Znalazłam ostatnio ofertę z naprawdę pięknymi naszyjnikami i gdybym mogła to kupiłabym wszystkie. Nie spodziewałam się tak dużego wyboru, tak dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach.

29

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Mi bardzo podoba się biżuteria hand made, jest inna od wszystkiego co możemy znaleźć w sklepach. Uwielbiam piękne rzeczy w stylu retro, czy boho. Uwielbim również korale. Szkoda że są trochę niedoceniane i zapomniane

30

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Naprawdę wygląda jak  origami smile

31

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

A widzieliście kolekcję Wojciechowskiej w Kruku? Mi się bardzo podoba.

32

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja swoją biżuterię zamawiam w bardzo fajnym sklepie mają bardzo duży wybór , wszystko tak śliczne że ciężko się zdecydować smile bardzo szybki czas realizacji i solidne wykonanie . Polecam Wam spodobają Wam się te cudeńka tak jak i mnie smile

33

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

bardzo lubie nosic naszyjniki ale najbardziej mi przypadly do gustu naszyjniki srebrne z jubilea pl i nie tylko, wiekszosc bizuterii ktora mam w domu mam wlasnie ze srebra, próba 925, wszystko jest oryginalne

34

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Uwielbiam wszelkie naszyjniki z kamieniami smile Agat, ametyst nosze na co dzień. Na specjalne okazje mam kamień księżycowy smile

35

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja wolę klasyczne srebro, ale przyznaję, że czasem mam problem i nie potrafię dobrać naszyjnika do stroju

36

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Cześć,
ja polecam wszystkim modne w tym roku chokery, tutaj znajdziecie bogaty wybór przeróżnych naszyjników tego typuDla mnie wyglądają zjawiskowo! Nadają się do noszenia na co dzień oraz na ważniejsze imprezy. Ostatnio na wesele zakładałam sukienkę na cieniutkich ramiączkach i dodałam do nich choker - efekt murowany smile
Polecam i pozdrawiam

37

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Tutaj tez masz bardzo dużo różnego typu naszyjników:wszystko to wyroby jubilerskie wink

38

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja kupuję ostatnio głównie na sotho.pl. Mają niedrogą, piękną biżuterię.

39

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja wolę kolczyki niż naszyjniki, ale myślę, że w obu przypadkach trzeba uważać na zawartość niklu. Szczególnie przy wrażliwej skórze polecane jest, by zwracać na to uwagę. Na stronie jest dużo informacji na temat alergii. Warto na to uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Moje ulubione kolczyki dały mi przez alergię sporą szkołę, ale teraz już uważam. smile

40

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

Ja ostatnio zakochałam się w biżuterii antykwarycznej smile przepiękny pierścionek znalazłam tutaj :  Taka biżuteria ma w sobie wiele uroku i elegancji smile

41

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

A ja lubię motywy natury, liście, ptaki, żółwie, motyle... mam już kilkanaście takich naszyjników!

42

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

A lubię naszyjniki z matowego srebra. Wyglądają cudnie.

43

Odp: Biżuteria modowa - naszyjniki

U mnie króluje białe złoto.