1

Temat: Łuszczyca

Witajcie od jakiegoś czasu męcze się z tą chorobą ;/ znacie jakieś skuteczne sposoby na leczenie łuszczycy? jest lato a ja się przecież nie rozbiorę.

2

Odp: Łuszczyca

Moja mam kiedyś na to cierpiała,Wskazany Dermatolog

3

Odp: Łuszczyca

No niestety tu pomóc może tylko dermatolog. Mój znajomy chodził przez kilka lat do [url=http://znajdzlekarza.pl/dermatolog/gdansk]dermatolog Gdańsk[/url] i w końcu widać poprawę.

4

Odp: Łuszczyca

I ja też stawiam na dermatologa. A konkretnie na dermatologów z tego centrum Można skorzystać z wizyty na nfz lub płatnie. I mają trzech dobrych dermatologów, więc można wybrać sobie specjalistę. Pan Adam Jakubowski jest profesorem, co zresztą widać w czasie jego wizyt, bo ma niebywałą wiedzę.

5

Odp: Łuszczyca

Ja również cierpię na łuszczycę i męczę się z nią od wielu lat, bo w zasadzie od dzieciństwa. Byłam z tą chorobą u wielu dermatologów, ale szukałam też informacji o niej na własną rękę, bo leczenie zaproponowane przez dermatologów nie było do końca skuteczne. Wiele bardzo ciekawych i rzetelnych artykułów zobaczyłam tutaj  i zdecydowałam sie również na zakup kosmetyków, które również są tam dostępne. Pierwsze efekty zobaczyłam już po 1-2 tygodniach.

6

Odp: Łuszczyca

Łuszczyca ma podłoże genetyczne i nie jest zakaźna, ale wygląda faktycznie bardzo źle, na tej stronie jest trochę informacji  na jej temat.

7

Odp: Łuszczyca

Jeżeli ktoś choruje na choroby przewlekłe, a do takich zalicza się łuszczyca, to powinien przede wszystkim słuchać lekarza i jego zaleceń. A wszystko co przeczyta na forach może być przydatne, ale lepiej skonsultowac to z lekarzem. Bardzo dobra poradnia dermatologiczna jest w  To nowoczesne centrum medyczne z najnowocześniejszym sprzętem.

8

Odp: Łuszczyca

Najskuteczniejszą metodą jest udanie się do jakiegoś centrum dermatologicznego, a dla przykładu może nam posłużyć Febumed. O samej łuszczycy i jej leczenie przez nich możecie przeczytać na stronie  Jako specjaliści publikują wiele ciekawych i poradnikowych artykułów na temat chorób dermatologicznych i możecie o tym przeczytac właśnie na ich stronie

9

Odp: Łuszczyca

Napiszę coś, co doradził mi kilka lat temu jeden z lekarzy specjalistów w Łodzi. Łuszczyca jest formą egzemy skórnej i jest ona najczęściej dziedziczna. Charakteryzuje się wysuszonymi plamami na stawach i okolicach wokół nich oraz suchą skórą w pozostałych miejscach. Można ją rozpoznać po czerwonych plamach ze złuszczoną skórą i uczuciu swędzenia. Podobnymi chorobami są AZS oraz ŁZS i można je pomylić z łuszczycą, ale o ile te dwie pierwsze da się wprowadzić w stany spoczynku, gdzie nie ma żadnych objawów, o tyle już łuszczyca nie ma takich przerw, jest przez cały czas. Jesteś pewna, że to łuszczyca? Może warto zrobić badania w tym kierunku albo chociaż skonsultować się z dermatologiem co do wyboru leków? Mi robiono w i dzięki temu uzyskałam diagnozę ŁZS, bo się martwiłam, że też mam łuszczycę, bo dziadek na to choruje. Wykluczyli mi ją za pierwszym podejściem, ale dostałam zalecenia pielęgnacyjne, których muszę się trzymać, jeśli nie chcę, by moje ŁZS przekształciło się w coś gorszego. Proponuję iść to przebadać i zyskać pewność, że to to na 100%.

10

Odp: Łuszczyca

Jejuś z łuszczycą trzeba jak najszybciej do dermatologa nie trzymaj tego i nie lecz na własną rękę bo będzie coraz to gorzej. Wiem co mówię bo moja siostra to miała. Zresztą tutaj poczytaj o łuszczycy  i jak najszybciej do deratologa zamiast pisać na forum

11

Odp: Łuszczyca

Polecam Wam jeszcze jeden artykuł na temat łuszczycy i wydaje mi się, że on odpowie Wam wszystkim na jedno pytanie, które bardzo często sobie zadajecie, a więc czy łuszczyca jest zaraźliwa. Artykuł znajduje się na stronie ] jest naprawdę bardzo przystępny wink

12

Odp: Łuszczyca

Dermatolog w przypadku łuszczycy to podstawa. Tak jak pisze @madziulak , leczenie na własną rękę będzie powodować, że będzie coraz gorzej. Jeśli jesteś z Warszawy to najlepiej udaj się do Ober Clinic, placówka jest wysokowyspecjalizowana w leczeniu łuszczycy. Przyjmuje tam doc. Kik-Rachuta, o pani dermatolog mam dobre zdanie. Kiedyś u niej leczyłam problemy trądzikowe i szybko udało się je zażegnać.

13

Odp: Łuszczyca

To okropna choroba, podobno stres jest jednym z wyzwalających ją czynników, a najgorsze że nie ma na nią skutecznego lekarstwa, żeby pozbyć się tego na zawsze...

14

Odp: Łuszczyca

Trzeba zapobiegać przesuszeniu skóry o i dieta musi być odpowiednia.

15

Odp: Łuszczyca

No i stres też wzmaga takie problemy...