76

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

ja robiłam sobie niedawno mikrodermabrazję diamentową i jestem niezwykle zadowolona e efektu - skóra wygląda młodziej, jest rozjaśniona, nawilżona - po prostu piękna.

77

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Mnie mikrodermabrazja nieźle podrażniła skórę... Aż się przestraszyłam. I więcej tego zabiegu nie zrobię. Gdyby nie dobre kremy, to bym się zapłakała. Dziewczyny, gdyby spotkała Was podobna sytuacja, to ostrożnie dobierajcie gabinety kosmetyczne!

78

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Na głębokie zmarszczki proponowałabym zabieg laserem Fraxel ). Skóra jest po nim bardziej jędrna, siateczka zmarszczek jest bardziej wygładzona i przy okazji niweluje przebarwienia, które pojawiają się z wiekiem - u mnie np. takie nieestetyczne na czole i na policzku ;/

79

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Ja Ci polecam zabieg  Ferulac C, bo ładnie poprawia kolor skóry, odświeża cerę. Dobrze to widać jak przyszłam z zszarzałą zmęczoną skórą a wyszłam promienna smile. Jednocześnie Azelac silnie wygładza skórę, działa przeciwzmarszczkowo i ogólnie nadaje takiej witalności, to taka pobudka dla skóry, która jest zmęczona, a chcemy ją ożywić, sprawić, żeby wyglądała świeżo i po prostu ładnie. Myślę, że to byłby idealny zabieg dla Ciebie.

80

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

faktycznie masaż jest lepszy masaż niż kosmetyki ? sama nie jestem do tego tak przekonana.

81

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Mikroelementami owszem daje efekt ale jeżeli ktoś ma  problemy z naczynkami tak ja JA. To odradzam, niedawno od koleżanki dowiedziałam się o zabiegu oxybrazji. Nie  wiedziałam co to za zabieg ale dała mi na namiary na gabinet we Wrocławiu  robiła w chiroplasticabc. Była na zabiegu i mówiła że skóra jest jaśniejsza i wygładzona.. Też ponoć jest to zabieg z peelingiem i z Amp. Ja jestem z po za Wrocławia więc muszę termin wizyty  obie ustalić. Dam znać jakie moje będą odczucia.

82

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Hej. Odnośnie odczuć moich po zabiegu oxybrazji. Zabieg jest zabiegiem mokrym to znaczy Pani końcówką rozpylała wodę na twarzy. Trochę czułam się jak pod prysznicem;) Tłumaczyła mi że to jest tlen + sól fizjologiczna, która ma na celu dotlenić i nawilżyć skórę. Po samym zabiegu nie czułam żeby skóra była ściągnięta. Była delikatna w dotyku i rzeczywiście rozjaśniona. Oprócz teko miałam nakładany  kwas oraz maskę + krem na zakończenie zabiegu.Całość mnie kosztowała 150 zł.
Więc ogólnie jestem zadowolona z zabiegu, bo przy skórze wrażliwej muszę jednak uważać na zabiegi. Polecam.

83

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Hej,

Ja z kolei polecam peelingi kwasowe. Mało inwazyjne, bezpieczne i działają na wielu frontach smile Jest ich wiele rodzajów, ja np stosowałam migdałowy i szikimowy, ale możesz przejrzeć i wybrać najlepiej do siebie pasujący. Ja po dwóch zabiegach w salonie już robiłam to w domu smile

84

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Świetny zabiegiem jaki sobie zafundowałam było manualne oczyszczenie twarzy [url]http://dermline.pl/zabiegi/manualne-oczyszczanie-twarzy/[/url] Moja kosmetyczka jest w tym najlepsza ale działa też na w wielu innych płaszczyznach. Lubie u niej bywać bo zawsze świetnie wyglądam i dobrze się czuje,

85

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Ja byłam u kosmetyczki we wtorek, zrobiła mi peeling kawitacyjny, a potem zwykłe oczyszczanie, czyli wyciskanie, a na koniec walnęła jakąś maseczkę. Godzinę po zabiegu wyglądałam już normalnie, całe zaczerwienienie zeszło, skóra jest gładsza, podskórne syfki co prawda nie wszystkie zniknęły, ale jest duża poprawa. Dziś idę znou. Nie mam trądziku jako takiego, jedynie zaskórniki, przebarwienia, i taką kaszkę pod skórą, i potrzeba będzie kilka takich zabiegów żeby z moją cerą zrobić porządek.

Program ustaliłyśmy taki: kilka zabiegów kawitacja + oczyszczanie, potem jakiś peeling ziołowy chce mi zrobić, a na koniec jakieś kwasy i będę jak ta lala.

Tyle się nasłuchałam złego na temat wyciskania u kosmetyczki, a jestem mile zaskoczona: kobieta robi to tak szybko i sprawnie, że nic prawie się nie czuje, a zaczerwienienie szybko schodzi.

86

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

U mnie chyba najlepiej sprawdza się peeling kawitacyjny, bo doskonale wygładza moją skórę i pozbywam się w ten sposób martwego naskórka. Zdecydowanie ta metoda jest dla mnie najdelikatniejsza. Ostatnio po raz pierwszy byłam na zabiegu .

87

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Dużo dobrego słyszałam o mikrodermabrazji i to jest pierwszy zabieg, na który pójdę gdy już będzie trzeba:)

88

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Spróbowałabym tej kawitacji:)

89

Odp: zabiegi pielęgnacyjne: kawitacja, mikrodermabrazja i inne..

Byłam już na takim zabiegu i myślę, że warto skorzystać , bo efekt długo się utrzymuje.