26

Odp: Złoty pierścionek.

Jak dla mnie w znanych sieciach cena to  w 2/3 sama nazwa + lokalizacja sklepu. A materiał to tylko część kwoty. Dlatego bez znanego sklepu dokładnie te same obrączki da się kupić bez porównania taniej. No chyba że jesteście wybitnie zakochane w marce ;-)

27

Odp: Złoty pierścionek.

Tylko że to temat o pierścionkach...a jak się dobrze przyjrzeć to nawet u renomowanych jubilerów można kupić biżuterię w rozsądnych cenach. A przecież pierścionek zaręczynowy czy obrączki to zakup na całe życie, tego nie zmienia się co rok czy sezon jak buty, to z drugiej strony czy jest sens akurat na tym oszczędzać?

28

Odp: Złoty pierścionek.

To zależy od zasobności portfela i liczy się gest, moim zdaniem.
Po tym pierścionku jest dużo więcej zakupów związanych ze ślubem i weselem...

Ostatnio edytowany przez subtellna (2015-05-06 12:19:20)

29

Odp: Złoty pierścionek.

Pierścionek musi być, ale niekoniecznie złoty, pozłacany też będzie ok... Ważne żeby mi się podobał:)

30

Odp: Złoty pierścionek.

Zawsze mówiłam do mojego obecnego męża, że jeśli kupi mi jakiś baaardzo drogi pierścionek zaręczynowy to po prostu nie będę go nosiła. Nie wyobrażam sobie pierścionka zaręczynowego za na przykład 1000 złotych. Poza tym u małych jubilerów jest taniej niż w markowych.

31

Odp: Złoty pierścionek.

Racja, ja bym go zaprowadziła do najtańszego, niech tam mi kupi najdroższy pierścionek:)

32

Odp: Złoty pierścionek.

Niezły pomysł smile a z cenami to trzeba dobrze sprawdzać, bo czasem w reklamie jest że najtaniej a potem wychodzi że wcale nie. Ten pierścionek kupiłam siostrze na 18 -tkę, był w aparcie na stronie opisany jako zaręczynowy i kosztował aż 249 zł smile

[img=PunBB bbcode test]http://s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod15747_0_m.jpg[/img]

33

Odp: Złoty pierścionek.

Ja tam uważam, że pierścionek zaręczynowy powinien być szykowny i porządny wink Moja kobieta jest dla mnie najważniejsza na świecie, więc chciałbym dać jej pierścionek, o którym zawsze marzyła i który przebije wszystkie inne wink Moja przyszła żona nie znosi złotego złota, dlatego wybrałem białe i wkrótce dostanie to cacko wink Trzeba łamać stereotypy big_smile

34

Odp: Złoty pierścionek.

A  mój nie kosztował nazbyt wiele, bo o ile sie orientuje ok 800 złotych, dla mnie to cena w sam raz , nigdy nie byłam fanką przesadnie drogich błyskotek. 3 brylanty, klasyczne złoto, kto by pomyślał że trójmiasto ma w ofercie tak piękne pierścionki zaręczynowe

Ostatnio edytowany przez Tryfena (2015-08-25 09:36:20)

35

Odp: Złoty pierścionek.

Moda bardzo się zmienia. Na szczęście można wybierać w złocie żółtym, białym czy dwukolorowym. Ważne byśmy były zadowolone. Mój narzeczony wybrał mi pierścionek z żółtego i białego złota z brylantem smile) Trafił idealnie, ponieważ noszę głównie złoto żółte.  Teraz wybieramy się po obrączki smile

36

Odp: Złoty pierścionek.

Ja kieruję się własnym gustem smile ten pierścionek bardzo mi się podoba, bo jest oryginalny

37

Odp: Złoty pierścionek.

Od zawsze nosiłam tylko srebrną biżuterię - złota mi po prostu nie pasuje. Dlatego uprzedziłam dyskretnie chłopaka, że jeśli potencjalnie nadejdzie "ten dzień" to miło mi będzie dostać coś w tym samym kolorze smile Oczywiście dostałam pierścionek z białego złota - jest cudowny i noszę go dowszystkiego mimo żejuż ładnych parę lat jesteśmy po ślubie smile

38

Odp: Złoty pierścionek.

Dostałam pierścionek zaręczynowy złoty w kształcie głowy lwa z małą cyrkonią ,razem poszliśmy wybierać ,bo nie wiedział narzeczony jaki chcę jest przepiękny smile

39

Odp: Złoty pierścionek.

z lwem zaręczynowy?? Ekstra pomysł big_smile podeślij zdjęcie! smile

40

Odp: Złoty pierścionek.

Teraz modzi częściej wybieraj białe złoto. Osobiście dla mnie też jest lepszy od tradycyjnego złota gdyż tamto kojarzy mi się ze starczymi osobami. Białe złoto i srebro ładniej wyglądają na młodych osobach jednak złoto to złoto dlatego warto wybrać je na zaręczyny smile

41

Odp: Złoty pierścionek.

Dla mnie to mógł być nawet pierścionek z odpustu smile Byle od tego jedynego smile

42

Odp: Złoty pierścionek.

Na ten też bym się nie pogniewała smile

43

Odp: Złoty pierścionek.

Mi się marzy pierścionek zaręczynowy z brylantem. Cena z tego co patrzyłam, to  wcale nie jest wygórowana . Ten model jest śliczny. A Wy co o nim sądzicie?

44

Odp: Złoty pierścionek.

Mnie osobiście bardzo podobają się tam dostępne modele pierścionków, ponieważ przede wszystkim ich stylistyka jest niebanalna, a dodatkowo są one ozdobione pięknymi kamieniami, czasem bardzo rzadkimi. Przy czym wybór w tym przypadku jest naprawdę duży.

45

Odp: Złoty pierścionek.

Ten jest przepiękny
[img=PunBB bbcode test]https://s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod25002_0_m.jpg[/img]

46

Odp: Złoty pierścionek.

Apart ma przepiękne pierścionki, aż trudno się zdecydować który wybrać jak się je ogląda smile

47

Odp: Złoty pierścionek.

Piękne modele mają tutaj . Ja najbardziej lubię połączenie białego złota i brylantów. Ale wiem, że bardziej konserwatywne dziewczyny uznają tylko żółte złoto. Ten pierścionek poniżej, właśnie z  AB Gold, to mój ideał - i jeśli chodzi o materiały, i jeśli chodzi o sam wzór.

48

Odp: Złoty pierścionek.

Mi osobiście najbardziej podobają się złote pierścionki z żółtego złota z  diamentem bądź rubinem czy szafirem ;)ale złoty pierścionek z diamentem to klasyk na lata smile

49

Odp: Złoty pierścionek.

Fajne jest jak facet postara się i wybierze ładny pierścionek. To jeszcze przede mną, ale wpadłam na fajny wpis . Porady jak wpłynąć na faceta, żeby kupił nam wymarzony pierścionek big_smile

50

Odp: Złoty pierścionek.

Z  białego złota, diamentami i topazem smile