1

Temat: Właściwości aloesu?

Czy znacie wszystkie właściwości zdrowotne aloesu? Bo ja się właśnie tym zainteresowałam i postanowiłam używać więcej produktów z aloesem. można znaleźć wiele ciekawych i praktycznych porad oraz informacji na temat aloesu. Ale zastanawiam się, czy naprawdę ten aloes działa na odchudzanie? Bo chciałabym zrzucić 3 - 4 kilogramy?

2

Odp: Właściwości aloesu?

Jeśli nie będziesz przy tym jeść wysokokalorycznych potraw, to na pewno nie przeszkodzi w odchudzaniu:)
A poza tym jest dobry na problemy skórne, łagodzi stan zapalny.

3

Odp: Właściwości aloesu?

Niestety sporo osób jest uczulonych na aloes... Lepiej wcześniej to sprawdzić.

4

Odp: Właściwości aloesu?

Zależy jak się go używa, bo jeśli zaraz po zerwaniu to może podrażnić, ale jak poleży parę dni w lodówce to łagodnieje:)

5

Odp: Właściwości aloesu?

O jejku, pierwsze słyszę o podrażnieniach spowodowanych świeżym aloesem, ale przynajmniej teraz będę wiedziała jak im zapobiec, jeśli się pojawią. Dzięki Just-do-it smile

Koleżance mającej problem z trądzikiem dermatolog zalecił używanie wyłącznie czystej wody i aloesu. Pomogło. Zachęcona skutecznością pobiegłam do kwiaciarni po aloes i czasami stosuję. Z efektu jestem zadowolona, choć pewnie regularne stosowanie dałoby lepszy rezultat.

Zdarza mi się kupić też napój z aloesu, ale one nafaszerowane są chemikaliami i właściwie to nawet mi nie smakują, tylko jak widzę promocję to się czasami skuszę. W dzisiejszym, miejskim otoczeniu, organizm bez odrobiny chemicznego jedzenia by chyba nie przetrwał hahaha big_smile

6

Odp: Właściwości aloesu?

Ja używam żyworódki, ona nie podrażnia:)

7

Odp: Właściwości aloesu?

Potwierdzam, mi wyleczyla egzemy na ręce