26

Odp: pokrowce na krzesła

Mi się pokrowce podobają , ale u kogoś wink U mnie niestety są niepraktyczne....ja i tak swoje myje na około przy dzieciach.
ale jeśli ktoś ma urządzone w stylu rustykalnym, romantyzm , albo exlusive wink to czemu nie ...takie pokrowce to włąsnie  np: dobry pomysł przysłonienie starych zniszczonych krzeseł

27

Odp: pokrowce na krzesła

Okres grzewczy już się rozpoczął, za oknem zimno i grypa... a ja posadzę Was na kwiatku, bardzo wygodnym, który powstał w studiu Kenneth Cobonpue.

28

Odp: pokrowce na krzesła

oj , taki pokrowiec mi się podoba smile

29

Odp: pokrowce na krzesła

Taki kobiecy....

30

Odp: pokrowce na krzesła

nie w moim stylu wole bez

31

Odp: pokrowce na krzesła

Ja nie mam pokrowców na krzesła, ale jak ktoś się  w takim czym  lubuje, to czemu nie, niech sobie zakupi.

32

Odp: pokrowce na krzesła

Mi pokrowce na krzesła podobają się podczas Świąt...

33

Odp: pokrowce na krzesła

my mamy tylko poduszki chroniące drewno...

34

Odp: pokrowce na krzesła

My mamy takie krzesła już z poduszkami... to znaczy z takim czymś miękkim w środku i na oparciu...

35

Odp: pokrowce na krzesła

wiem jakie smile
ja mam drewniane ze skórą na siedzeniu, ale przykrywamy je poduszkami, a w kuchni mam drewniane stołki, takie dość duże, też przykryte poduszkami

36

Odp: pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesla to super sprawa!w blyskawiczny sposb mozemy zmienic charakter wysttroju, na bardziej elegancki!zawsze kiedy wydaję jakas wystawna kolacje dla przyjaciol, albo na imprezy rodzinne zakladam! prezentuje sie przepieknie!mam takie z Lidla!za 29zl byly smile barrdzo ladne i eleganckie!
ja serdecznie polecam tongue

37

Odp: pokrowce na krzesła

Kolegi mama sama szyje pokrowce, narzuty i zasłony i dobiera do siebie pasujące materiały, dzięki czemu ma kilka takich domowych zestawów.

38

Odp: pokrowce na krzesła

Jak ktoś ma ładne krzesła, to uważam, że pokrowce tylko je oszpecą, ale jeśli ktoś chce zatuszować jakieś obdarte nogi czy cuś, to jak najbardziej.

39

Odp: pokrowce na krzesła

Zgadzam się z tą wypowiedzią.
[quote=terinna]Jak ktoś ma ładne krzesła, to uważam, że pokrowce tylko je oszpecą, ale jeśli ktoś chce zatuszować jakieś obdarte nogi czy cuś, to jak najbardziej.[/quote]

40

Odp: pokrowce na krzesła

Fajnie, napewno ułatwia utrzymanie czystości, jednak kiedy mamy teraz problem warto skorzystać z pomocy ;] nie będziecie żałować

41

Odp: pokrowce na krzesła

ja słyszałem, że najlepsze pokrowce na krzesła ma firma Tehore smile

Ostatnio edytowany przez lolek112 (2014-05-10 15:10:50)

42

Odp: pokrowce na krzesła

a może lepiej takie poduszki na krszesla ? dodaja uroku i krzesło jest wygodniejsze

43

Odp: pokrowce na krzesła

fajne są  i nieraz można kupić taniej, ja w IKEI kupiłam po 6,99 w promocji

44

Odp: pokrowce na krzesła

Dla mnie jest to idealne wyjście, by zasłonić stare już krzesła w moim salonie, których wygląd nie jest zbyt korzystny...

45

Odp: pokrowce na krzesła

Ja muszę dokupić nowe , bo nam krzeseł przybyło smile byłam w Ikei ale nie zauważyłam, muszę w sobotę znowu podjechać.

46

Odp: pokrowce na krzesła

fajne pokrowce na krzesła można dostać w ikei

47

Odp: pokrowce na krzesła

Takie pokrowce są stosowne na takie okazje jak chrzciny, wesela  jednak wydaje mi się,że w domu mogą nieco nie pasować ale oczywiście wszystko zależy od wystroju wnętrza. Ja wolę raczej odkryte krzesła.

48

Odp: pokrowce na krzesła

Pokrowce też chronią krzesła przed zabrudzeniem, więc to dobra opcja także na co dzień...

49

Odp: pokrowce na krzesła

Nie podobają mi się takie pokrowce, to już lepiej wymienić tapicerkę na nową..

50

Odp: pokrowce na krzesła

Są i ładne, najlepiej takie w tłoczony wzór...