76

Odp: odpryskujący lakier

No i właśnie po to robię sobie hybrydy - kilka tygodni spokoju bez jakichkolwiek poprawek. Paznokcie inne, całkiem inne. U mnie efekty super - to wszystko wymaga systematycznej pielęgnacji i wtedy na pewno będzie ok.

77

Odp: odpryskujący lakier

ja też robię hybrydy wink

78

Odp: odpryskujący lakier

Niestety nie lubię naczyń zmywać w rękawicach .a jak mam umalowane paznokcie ,to szybko lakier odpryskuje .Oj brzydko to wygląda ,dlatego ostatnio maluję tylko odżywką i mam spokój

79

Odp: odpryskujący lakier

Można pomalować lakierem bezbarwnym, zawsze dłużej utrzymuje się na paznokciach.

80

Odp: odpryskujący lakier

Warto stosować top coat na lakier

81

Odp: odpryskujący lakier

Paznokcie muszą być odtłuszczone przed malowaniem, inaczej lakier się nie utrzyma

82

Odp: odpryskujący lakier

Można stosować bazę, ona też łączy lakier z płytką

83

Odp: odpryskujący lakier

To prawda, ale przy myciu naczyń i ogólnie sprzątaniu i tak szybko schodzi. Chyba na razie hybrydy i żele są najbardziej trwałe wink

84

Odp: odpryskujący lakier

Ja nakładam na lakier kolorowy jeszcze bezbarwny. Trzyma się o wiele dłużej. A z tymi hybrydami to niby mówią że trwałe ale tez odpryskują jak się moczy non stop ręce smile

85

Odp: odpryskujący lakier

Kiedyś męczyłam się z top coatami i odpryskami, to była mordręga sad terazn ie wyobrażam sobie życia bez hybryd. Żyjemy w dobrych czasach smile)

86

Odp: odpryskujący lakier

Czasem można zgrabnie zamalować miejsce po odpryśniętym lakierze, mam już wprawę:)

87

Odp: odpryskujący lakier

Ja powiem że lakiery Golden Rose, Avonu czy Rimmela długo mi się utrzymują bo do 5 dni. A czasem stosuję trio utrwalające: odtłuszczacz, bazę i lakier nawierzchniowy marki Orly - dość drogi ale naprawdę opłaca się. Efekt Wart jest ceny!

88

Odp: odpryskujący lakier

ja jak na razie nie utrwalałam niczym .
polecam stronkę
___________________________________
[url]http://bit.ly/2dh0woZ[/url]

89

Odp: odpryskujący lakier

[quote=malinka]Warto stosować top coat na lakier[/quote]

Ja też używam, daje fajny połysk, nieraz zmienia odcień lakieru...

90

Odp: odpryskujący lakier

Zaczęłam stosować Prodigy Gel Golden Rose i jakiś tam minimalny efekt jest, ale bez wow. Mimo wszystko jednak lakiery odpryskują.

91

Odp: odpryskujący lakier

Ja mam problem, że lakier nie odpryskuje, niby się trzyma, ale.. odkleja mi się na brzegach. Nie ważne jaki. Coś muszę z tym zrobić bo dzięki przewodnikowi wiem gdzie chcę w tym roku na wakacje lecieć, to trzeba się dobrze przygotować.

Ostatnio edytowany przez ewa.kopia (2017-02-27 17:49:12)

92

Odp: odpryskujący lakier

Ja daję top taki, co udaje hybrydę i on trzyma trochę dłużej, ale też nie jakoś rewelacyjnie dłużej. Co prawdziwe hybrydy, to hybrydy.

93

Odp: odpryskujący lakier

U mnie hybryda trzyma się ok 7 dni, nie lubię patrzeć na odrost więc po tygodniu robię nowe. Pozdrawiam

94

Odp: odpryskujący lakier

Ja staram sie maksymalnie utrwalać. Najpierw odżywka, następnie utwardzacz, dopiero potem kolor i top coat na górę.
Udaje mi się wytrzymać sporo ponad tydzień (i to przy zwykłych lakierach:)

95

Odp: odpryskujący lakier

Polecam odtłuszczacz do paznkoci. Odpryskiwanie może być efektem źle wyczyszczonej płytki.

96

Odp: odpryskujący lakier

U mnie nie ma tego problemu, nie lubię długo trzymać lakieru na paznokciach, bo to chemia przecież.

97

Odp: odpryskujący lakier

U mnie bez dobrego top coatu lakier potrafi szybko odprysnąć lub odpaść- wystarczy mycie naczyń czy jakieś prace w ogródku. Więc wolę zainwestować w jeden dobry top coat i np. kupować ciut tańsze lakiery, bo te połączenie jest bardziej ekonomiczne i u mnie się sprawdza - np. top coat będący jednocześnie wysuszaczem i odżywką. Jest spoko, lakier szybciej schnie, mocno się trzyma, a i paznokcie jakieś takie mocniejsze, ładniejsze.

98

Odp: odpryskujący lakier

Ja tam mialam wtedy gdy lekko dotykałam końcówkami paznokci mokrą hybrydą w bok lampy ;/

99

Odp: odpryskujący lakier

mi taki zwykły z 2-3 dni. Hybryda max 2 tygodnie

100

Odp: odpryskujący lakier

Trzeba uważać na uszkodzenia, nie moczyć rąk  w wodzie itp.