1

Temat: Jak znaleźć znajomych?

Dziewczyny znacie jakieś sposoby żeby znaleźć nową paczkę znajomych? Niedawno przeprowadziłam się do innego miasta i nikogo tu nie znam. A kontakty online z dawnymi koleżankami to za mało. Chciałabym czasem wyjść z domu, pobyć w czyimś towarzystwie.

2

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Warto i samej wychodzić z domu, a nuż ktoś ciekawy się trafi... nawet w kolejce w w sklepie można poznać miłe osoby:) A jak są jakieś imprezy osiedlowe itp. to też warto tam pójść.

3

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Ja najwięcej znajomych mam z siłowni, polecam zapisać się na jakieś odpowiednie ćwiczenia i tam szukać kontaktów

4

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Albo zajęcia w domach kultury, jeśli coś takiego cię interesuje - poznasz wtedy ludzi z podobną pasją.

5

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Można spróbować w sieci, są portale tego typu, czy grupy na Fb, zapisz się do którejś.

6

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Też szukam znajomych w sieci i okazuje się, że trudno się zgrać czasowo, bo ktoś pracuje w innych porach niż ja, w weekendy jest poza miastem, albo coś wyniknie w ostatniej chwiii i nie da rady się spotkać. Zabiegani są dziś ludzie, to nie sprzyja poznawaniu się.

7

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Można ich znaleźć przez innych znajomych, np. tych z pracy:) Zaproponuj np. jakiś piknik w weekend, niech każdy przyprowadzi 2 znajome osoby i już będziesz mogła nawiązać kontakty:)

8

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Pod warunkiem że ludzie z pracy będą mieli czas na ten piknik w wolny dzień smile

9

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Można dołączyć do grupy na Fb dla singli czy np. 30-latków i tam szukać bratnich dusz:)

10

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Oby tylko trafić na ludzi, którym naprawdę się chce  wyjść z domu. Niektórzy niby chcą się spotkać, ale tak naprawdę wolą pisać w necie w nieskończoność.

11

Odp: Jak znaleźć znajomych?

Ja mam 5 znajomych  to wystarczy,  nie mamy aż tak wiele czasu żeby się spotykać, ale raz w miesiacu udaje się gdzieś wyjść.