1

Temat: Medycyna niekonwencjonalna

Hej, od jakiegoś czasu wiecej ćwiczę i meczą mnie nawracające zakwasy. Trener mówi, ze wszystko się da rozchodzic ale chciałabym sobie jakoś ulżyc. Macie może jakieś swoje sprawdzone domowe i naturalne sposoby? Jakies zioła albo urządzenia do masażu, coś co pomogłoby mi w walce z zakwasami, które niestety czesto są wymówką od cwiczeń.

2

Odp: Medycyna niekonwencjonalna

Ja rozmasowuję mięśnie zawsze po ćwiczeniach. Nie słyszałam niestety o żadnych ziołach, chociaż niewątpliwie by mi się takie przydały.

3

Odp: Medycyna niekonwencjonalna

Zioła na zmęczone mięśnie? Też o nich nie słyszałam.

4

Odp: Medycyna niekonwencjonalna

Moim zdaniem najważniejsze jest zdrowe, naturalne odżywianie. Wtedy mięśnie również szybciej się regenerują. Dlatego nie warto kupować żywności w marketach, lepiej przerzucić się na sklepy typu [url]https://naturalniezdrowe.pl/[/url] , poczujemy się dużo lepiej.

5

Odp: Medycyna niekonwencjonalna

Ostatnio jeden lekarz został ukarany zawieszeniem w wykonywaniu zawodu na 2 lata za potępianie szczepień - i zapowiada, że zostanie naturopatą:) Okazuje się, że tylko czas zmarnował na studiach, bo do naturopatii nie trzeba mieć żadnego wykształcenia......

6

Odp: Medycyna niekonwencjonalna

Znam osobę, która leczy się u tego lekarza i on wyleczył ją z problemów z oczami, a jej dziecko z egzemy za pomocą srebra koloidalnego i innych tego typu specyfików..

7

Odp: Medycyna niekonwencjonalna

Warto korzystać z kazdego sposobu, ale w stanach ciężkich to takie metody już nie pomogą....