1

Temat: Czy codziennie gotujecie obiad?

Czy raczej jadacie w mieście?

2

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Staram się codziennie zjeść coś na ciepło, choćby to było odgrzewane czy nawet jajecznica z jakimś warzywnym dodatkiem, a gotowanie w pełnym znaczeniu to jest u mnie w weekend, wtedy szlaję z kulinarnymi eksperymentami:)

3

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

My też w domu, choć nie ukrywam, że dzieci najbardziej lubią chodzić  [url=http://presto-pizza.pl/]tu[/url] , dlatego aby zrobić im przyjemność zamawiamy czasem pizzę smile

4

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

w życiu big_smile ostatnio nie mam na to czasu bo pracy mam sporo jadę na cateringu takim jak ten [url]http://www.smacznybox.pl/[/url] albo dietetycznym - zamawiam i jem razem z synkiem smile wtedy jestem w stanie więcej czasu poświęcić na pracę smile

5

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

tak smile

6

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Ja gotuje i zaczynam to lubić coraz bardziej. Ostatnio robiłam lasagne z przepisów z serem - palce lizać. Wcale nie zajmuje to dużo czasu. A smak i satysfakcja gwarantowane.

7

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Pewnie, że codziennie gotuję. Tylko czasami jest to coś na szybko.

8

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Kiedyś często jadaliśmy na mieście, a teraz bardziej świadomie wybieramy to co jemy. Jak pracując w gastronomii widziałam z czego i jak są przygotowywane posiłki, to dziękuję ale wolę sama ugotować obiadek :-)

9

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Gotuję prawie codziennie ale lubię to wink Czasami coś klasycznego, innym razem wyszukuję przepisy na necie i tworzę;p Jedynie zup nie gotuję bo nie lubimy.

10

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Mi gotowanie poprawia humor smile a do brudnych garów można zagonić faceta bo "ja gotowałam!" wink

11

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Raz na dwa dni, taki żeby można było odgrzać:) Ale w weekend  lubię ugotować nawet 2 razy dziennie smile

12

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Też czasami robię kilka potraw na raz a potem trzeba dojadać wink Dzisiaj nie muszę gotować bo wczoraj nasmażyłam naleśników- część z nich zrobiłam z serem, z drugiej części krokiety z pieczarkami więc dzisiaj w menu tylko naleśniki wink

13

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Ja rzadko gotuję na dwa dni. To co mi zostaje z jednego, jest na drugi dzień do pracy.

14

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

ja nie przepadam za gotowaniem, często jem gotowe dania, a one wymagają głównie podgrzania...

15

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

A ja nie jadam gotowców. Raz na jakiś czas się zdarzy ale sporadycznie. Nie wiem też jak można używać sosów i zup z torebek;/ Toż to masa chemii, ulepszaczy, konserwantów, barwników;/

16

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Często gotuję obiad na dwa dni i drugiego mam tylko do odgrzania, oszczędnosć czasu wink ale codziennie staram sie coś ciepłego zjeść.

17

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

U nas codziennie się gotuje. Jednak zupę na dwa dni a drugie danie codziennie. Odświętnie lubię zrobić np. kaczkę w pomarańczami i winem . Smakuje wyśmienicie, każdy powinien taki przepis spróbować wykonać, ponieważ nie jest to trudne.

18

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Codziennie gotuję sobie obiad. Lubię próbować cały czas nowych potraw. Poza tym gotowanie to moja pasja.

19

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Raz robiłam kurczaka w pomarańczach ale to była porażka. Mięso kaczki bardziej pasuje mi do owoców. Lubię np z gruszką gotowaną w winie i przyprawach albo nawet z taką gruszką ze słoika.

20

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Ja również staram się gotować codziennie. Czasem jednak zdarza się, że wyskoczę ze znajomymi na pizzę lub kebaba.

21

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Ja niestety nie lubię gotować, ale na szczęście robi to mój partner, więc ciepły obiad codziennie jest smile

22

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

Haha, to masz się dobrze. Mój mężczyzna też czasami coś gotuję, ale ja częściej to robię.

23

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

A kto myje naczynia? big_smile
Ja teraz gotuję rzadko. Częściej jadam mamine obiady, bo znowu gotuje, jednak czekają mnie prawdziwe kuchenne rewolucje w związku ze zdiagnozowaną alergią. sad Teraz już niemal każdy posiłek będę musiała przygotowywać sobie sama, ale znając mnie pójdę na łatwiznę i będę żywić się suchym prowiantem.

24

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

U mnie od nowego roku gary często zmywa facet big_smile W najśmielszych snach o tym nie marzyłam! big_smile Ciekawe jak długo ta moja sielanka potrwa ;p

25

Odp: Czy codziennie gotujecie obiad?

U mnie gotuję raz na 2-3 dni, a potem odgrzewam...