1

Temat: Korzystacie z Blablacar?

Mnie zdarzyło się raz, ale chyba miałam pecha, bo trafiłam na strasznego kierowcę sad Nie dość że jechał jak szalony to jeszcze był nieprzyjemny sad

2

Odp: Korzystacie z Blablacar?

To jest właśnie najgorsze, że nie wie się na kogo się trafi.

3

Odp: Korzystacie z Blablacar?

mój kolega korzysta z blablacar jeżdżąc do Anglii i bardzo sobie to chwali.

4

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Osobiście zdecydowanie wolę . Tym bardziej, że od czasu do czasu muszę z niego korzystać. Z blablacar miałam okazję jechać może raz...

5

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Przez blabla car mieliśmy już 3 pasażerów. Jeden tak "pachniał" że jak teraz będziemy chcieli kogoś wziąć to od razu napiszę że tylko osoby dbające o higienę. I raz korzystałam jako pasażer. Kierowca jechał bardzo szybko, ale był miły i uprzejmy. Osobiście polecam taką formę podróżowania.

6

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Tam jest weryfikacja ludzi więc  raczej zboczeńcy nie mają tam czego szukać.

7

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Zawsze można założyć kolejne konto... Ale racja że przez blablacar bezpieczniej jeździć niż np stopem. Przynajmniej tak mi się wydaje ale nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie.

8

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Ja z blablacar mam dobre wspomnienia. Jechałam z Krakowa do Lwowa. Kierowca policzył 45 zł smile

9

Odp: Korzystacie z Blablacar?

To ekstra promocja była wink

10

Odp: Korzystacie z Blablacar?

ja nie miałam powodów, by z niego korzystać ale mój znajomy tak i chwalił sobie tą usługę.

11

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Czasem korzystam i jest ok, dużo taniej i szybciej niż podróż PKP czy busem.

12

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Kiedyś korzystałam jak nie miałam swojego auta, fajna opcja i alternatywa dla transportu zbiorowego.

13

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Nie korzystałam, ale prawdopodobnie będę zmuszona big_smile Wczesnym latem wybieram się na festiwal w Bieszczady, a tam nie ma dojazdu autobusem, busem czy pociągiem, wyłącznie własnym autem. Liczę na to, że za opłatą zabiorę się z kimś, przynajmniej z Rzeszowa, a do Rzeszowa to już sobie dojadę.

14

Odp: Korzystacie z Blablacar?

Można korzystać z poczuciem bezpieczeństwa, tam kierowcy są zweryfikowani...