1

Temat: paznokcie na wieczór panieński

kochane!
już niedługo mój wieczór panieński - wybieram się z dziewczynami do klubu. Nie mam pomysłu na manikir... poratujcie! sukienka bedzie w odcieniu pudrowego różu... postawić na hybrydę?

2

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Ja bym zdecydowała się na jakiś fajny lakier - z tych  mają odważne kolory i są trwałe, zaszalej trochę ;p

3

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Szukałam, czytałam co by tu sensownego napisać,
ale jak w jedni radzą kolory nie kontrastujący z ubiorem,
to w innym znalazłam coś takiego:

Tu z kolei pisze,że powinien harmonizować z barwą ubrania

Kolor paznokci powinien też pasować do włosów i karnacji skóry.

4

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Myślę, że wszystko zależy od stylu w jakim będzie wieczór panieński. Chyba fajne są żywe kolory, które widać z daleka. Zrób sobie jakieś dłuższe tipsy.

5

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Teraz możliwości jest dużo, dostępne są naklejki, pyłki do zdobienia. Ciekawy efekt daje np. kosmiczny pyłek Space Dust od   naprawdę fajnie wyglądają takie paznokcie. W ogóle EmNail ma spory wybór akcesoriów i lakierów hybrydowych, także warto sobie przejrzeć ich asortyment.

6

Odp: paznokcie na wieczór panieński

A co sądzicie o takich naklejkach na paznokcie]? Myślicie, że na wieczór panieński się nadadzą?

7

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Ja osobiście nie lubię żadnych naklejek ani wymysłów, może po prostu lubię prostotę ale mi się takie kolorowe nie podobają, klasycznie bym poszła na twoim miejscu wink klasyka dodaje elegancji wink

8

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Do pudrowego różu ładnie będą wygladały odcienie szarości lub czarne. Lubie połączenie czarnego z różem wink Może i Tobie się spodoba

9

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Tak na dobrą sprawę możliwości w zakresie stylizacji paznokci na taką okazję, może być bardzo dużo. Przy czym całe mnóstwo świetnych inspiracji możemy znaleźć, odwiedzając dobry blog o manicure  . Znajdziemy tam bowiem całe mnóstwo świetnych inspiracji i na pewno świetnie sprawdzą się one w przypadku wieczoru panieńskiego:)

10

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Na pewno kolorowe, bo nastrajają do dobrej zabawy:)

11

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Czarne, drapieżne:)

12

Odp: paznokcie na wieczór panieński

Albo czerwone