1

Temat: Jaka firanka do sypialni

Cześć. Sypialnia jest bardzo romantyczna i chciałabym sobie kupić nową firankę.Może macie jakieś pomysły , co będize pasowało?

2

Odp: Jaka firanka do sypialni

Ja mam taką:

Jest na tyle długa,ze zakrywa mi w sypialni nieestetyczny kaloryfer ale jednocześnie na tyle krótka,że nie ma problemów z odkurzaniem ( bardzo nie lubie leżących na podłodze firanek). Tak wiec jest bardzo praktyczna. Zamówiłam sobie ja niedawno temu. Kosztowała mnie niecałe 140 zł .

Kupowałam w sklepie Firaneo: - zerknijcie sobie poniewaz mają tam naprawdę fajne ceny na firanki.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-03-05 12:40:59)

3

Odp: Jaka firanka do sypialni

Ładną kupiłaś tą firankę. Ja też muszę wymienić w sypialni bo kot mi ją pozaciągał.

4

Odp: Jaka firanka do sypialni

Piękna jest . Ja również takiej szukam.

5

Odp: Jaka firanka do sypialni

Podobne firany widziałam osatnio w sklepie Dekoria. Na tej stronie możesz sobie przejrzeć ich aranżacje okienne:


Kupowałam tam firany do swojego wnętrza. Konkretnie do sypialni i do pokoju dziecięcego. Wczesniej rozejrzałam się w sklepach stacjonarnych w moim mieście ale wszędzie firany na sprzedaż były bardzo ozdobne i dekoracyjne ale mi zalezało na czymś spokojnym i prostym.

W sypialni mam takie firanki na szelkach:

6

Odp: Jaka firanka do sypialni

Ja to raczej mogę podpowiedzieć, jaka pościel się nadaje do sypialni, np.
Firanek nie mam, same rolety.

7

Odp: Jaka firanka do sypialni

Jak dla mnie firanka pasująca do zasłon, bo zasłony w sypialni to konieczność.

8

Odp: Jaka firanka do sypialni

Ja mam delikatną firankę, bez zbędnych zdobień.

9

Odp: Jaka firanka do sypialni

Ja się nauczyłam, że wszystko musi być spójne. Tylko wtedy jest naprawdę ładne. I szczerze mówiąc bardzo podobają mi się takie sypialnie z eleganckimi i przytulnymi zasłonami w oknach smile

10

Odp: Jaka firanka do sypialni

W każdej może pasować coś innego...

11

Odp: Jaka firanka do sypialni

A to prawda. No chyba, że ktoś postawi na klasyczne, białe.

12

Odp: Jaka firanka do sypialni

ja mam delikatną, jednolitą firankę. Idealnie pasuje do wystroju mojej sypialni.

13

Odp: Jaka firanka do sypialni

Tylko rolety! Skutecznie zaciemniają i dają prywatność...

14

Odp: Jaka firanka do sypialni

Ja lubię firanki muślinowe, najlepiej niebieskie