1

Temat: Catering czy kucharki?

Właśnie się zastanawiam, co wybrać? catering czy kucharki?

2

Odp: Catering czy kucharki?

Kucharki gotują bardziej po domowemu, a catering kojarzy mi się z pudełkami jedzenia zrobionego na szybko i nie tak odświętnie...

3

Odp: Catering czy kucharki?

Rozumiem,ze robicie wesele w domu? Jeśli tak to polecałabym wybrać katering. Z uwagi na wygodę. Przywożą Wam jedzonko już przygotowane, bardzo ładnie ubrane. Na półmiskach a nie w plastikowych opakowaniach :)Tak więc była to bardzo duża wygoda bo nie musieliśmy niczego sprzątać.

My wesele mieliśmy w lokalu ale poprawiny już w domu i wtedy zamawialiśmy katering.

4

Odp: Catering czy kucharki?

U mnie w mniejszej miejscowości niż warszawa, catering także przywozi jedzenie na półmiskach, idealnie ułożone i pięknie ozdobione. Wszystko wygląda tak jak na stole weselnym w restauracji. U nas w restauracjach nawet nie musisz się martwić o zastawę. Catering wszystko przywozi wink jest to bardzo wygodne Polecam

5

Odp: Catering czy kucharki?

Myślę, że najlepiej jest to zrobić w miejscu gdzie masz profesjonalnych kucharzy. Jeżeli szukasz miejsca na wesela gdzie będziesz mogła wybrać jakies menu dla gości to zajrzyj tu bo  mają bardzo ładną salę no i ciekawą ofertę. Myślę, że na pewno Cię zainteresuje smile

6

Odp: Catering czy kucharki?

Nie wiem wydaje się, że catering jest bardziej optymalną formą, dlatego też coraz więcej osób nawet w życiu codziennym przechodzi na dostarczane produkty. Zobaczcie czy nie mogą tego zorganizować dostarczają codzienne diety, dla ludzi nie mających czasu gotować więc myślę, że tutaj też powinni podołać.

7

Odp: Catering czy kucharki?

Myślę, że catering bedzie lepszy bo nie musisz się przejmować talerzami, garnkami itp rzeczami. Jeżeli nie wiesz za bardzo na jaki postawić to dużo słyszałam o tym  . Ponoć ma bardzo dobre jedzenie i ceny są przystępne smile

8

Odp: Catering czy kucharki?

W mojej okolicy to raczej kucharek nie znajdę, wszystko przejęły restauracje... Ale mama opowiadała, jak na jej wesele wszystko szykowały 2 kucharki ze wsi, a było 70 osób.

9

Odp: Catering czy kucharki?

Mam znajomą kucharkę i ma zlecenia na wesela, oczywiście w małych miejscowościach gdzie wesela można robić np. w remizach OSP.