1

Temat: Świąteczne prezenty dla dzieci

Postanowiłam założyć wątek świąteczny, bo nie zauważyłam, by istniał takowy. Chodzi mi o prezenty dla dzieci smile. Piszcie, co kupujecie na Gwiazdkę swoim pociechom. Może inni będą mogli zaczerpnąć inspirację. Temat jak najbardziej na czasie smile.

A tak na marginesie - widzieliście już to: ? Mówili o tym w telewizji. Zerknęłam więc na stronkę, naprawdę super sprawa. Na Boże Narodzenie chcę Mateuszkowi zrobić niespodziankę i zamówię mu video. Już nie mogę się doczekać jego miny, jak Mikołaj będzie mówił specjalnie do niego big_smile.

2

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Ja na te święta dam edukacyjne upominki. Oglądałam już propozycje ze strony: i najbardziej spodobał mi się interaktywny globus oraz hodowla kryształów. Zerknijcie! takie rzeczy nie tylko bawią, ale i uczą.

3

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Potwierdzam, że film video od Świętego Mikołaja to fantastyczny pomysł na gwiazdkowy prezent.
Zresztą przy jego oglądaniu mile czas spędzi cała rodzina. W tym roku już po raz drugi będę zamawiała dla moich dzieci taki film

4

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Planuje kupić mojej chrześnicy tablet wink Rozglądam się za używanymi na sprzedajemy. Czytałam na ich stronie poradnik na ten temat i zdecyduje się prawdopodobnie na ten dedykowany typowo dla dzieci. Wasze pociechy mają takie? Są zadowolone?

5

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Ja ciekawe prezenty dla mojego syna znalazłam . Jest tam naprawdę masa ciekawych gadżetów, które mogą spodobać się każdemu chłopcu! smile

6

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Ja zamawiałam na allegro. Tam znalazłam to co chciałam najtańsze.

7

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Moja córka urodziła się w Wigilię, więc u nas świąteczny prezent jest też prezentem urodzinowym smile Myślałam o jakiejś może pościeli z Kubusiem Puchatkiem, bo go uwielbia. Do tego mam ochotę zamówić tort z takim "nadrukiem". Widziałam, że tu mają . Zamawialiście może na tej stronie?

8

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent dla dziecka jest jakaś ciekawa książka np. to lepsze rozwiązanie, niż kolejna zabawka. Można też zdecydować się na zakup gier edukacyjnych, puzzli, czegoś co będzie pozytywnie wpływać na rozwój dziecka. W Aros znajdziecie duży wybór książek dla dzieci, mają obniżki do 30%, szybko realizują zamówienia.

9

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Nie chce uczyc dzieci, ze na swięta dostają prezenty za kilkaset złotych. Uważam że święta mają kojarzyć im się z czasem spędzonym z rodziną a nie z drogimi upominkami - takie prezenty lepiej kupować n urodziny, albo w nagrode za wyniki w szkole. Na święta kupiłam brzdącom zabawki, bo wiadomo nie ma co popadac w paranoje i do tego książki zamówiłam w internetowej ksiegarni bo chce żeby czytały nie tylko lektury ale i coś dla siebie, dla przyjemności.

10

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Dla nastolatków dobra będzie  jakaś fajna torba czy dodatek modowy...

11

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Ja w sumie z prezentami dla dzieci mam najmniejszy problem. Ostatnio kupuję zabawki plastyczne typu ciastolina. Dzieci uwielbiają takie rzeczy. Większy problem mam natomiast z prezentami świątecznymi dla rodziców. Zastanawiam się nad drzewem rodzinnym na płótnie, takim jak tu . Co o tym myślicie?

12

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

W sumie to ja różnie. Niektóre dzieciaki w rodzinie mają dosłownie wszystko...

13

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

My akurat urządzamy pokój dzieciecy, maluch przyjść na swiat jakos w okresie świat smile już konczymy, teraz oglądamy lampki w kształcie zwierzat, super wygladają… , jak chcecie to sobie zajrzyjcie -  . Mam nadzieję, że maluszkowi się spodoba

14

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Są teraz takie fajne ciuszki w świątecznym stylu, można kupić właśnie jakąś czapeczkę czy fartuszek z motywem świątecznym  dla malucha...

15

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Dzieci nie lubią "ciuszków". Nie znam dziecka, które cieszy się z nowego ubranka. Na Święta to one chcą dostawać WYPASIONE ZABAWKI, a nie jakieś fartuszki czy czapeczki... Więc ja bym raczej szukała czegoś w tym kierunku. Dobry i tani , z takimi możliwościami, jakie sieć nam dziś daje, znalezienie dobrej zabawki to nieraz kwestia kilku minut.

16

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Dużo fajnych zabawek i gier jest na electro.pl. Sama kupowałam tam prezenty i dla mojego rocznego dziecka jak i dla starszych siostrzeńców.

17

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Ja wczoraj kupowałam zabawki i sukienki dla dziewczyn na święta smile Myślałam, ze nie doniosę paczek do samochodu hmm
Teraz trafiłam na sklep aQademia.eu -  i kusi mnie żeby zamówić jeszcze jakieś sukienki. Przydadzą się w najbliższym czasie.

18

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Ja kiedyś upiekłam tort-arcydzieło smile Mój synek był zachwycony! Ciekawe  bardzo pomogły w ostatecznym efekcie. Szkoda tylko, że szybko mu się znudziło, ale na szczęście miałam w zapasie fajne autko na sterowanie

19

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Myślę, że płyta dvd z ciekawymi bajkami może być świetnym pomysłem. Mam swój ulubiony ] i właśnie tam kupiłam dla syna całką kolekcję bajek z serii  "Było sobie życie" Ja uwielbiałam za dziecka oglądać tą francuską, niesamowicie ciekawą bajkę. Trochę się bałam , ze mój syn nie będzie zadowolony, bo teraz bajki wyglądają trochę inaczej, ale był zachwycony. Bardzo się cieszę, że prezent był udany.

20

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

W całości zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać, nic ująć...

21

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Lepsza będzie gra planszowa, gdzie mogą grać i dzieci i rodzice. Zabawki, które każą dziecku samemu się bawić są aspołeczne...

22

Odp: Świąteczne prezenty dla dzieci

Fajne są zestawy konstrukcyjne z klockami